0

@dowi8
Koles pracuje z takimi ludźmi z miliarderami na codzien wiec z łaski swojej nie piern...Bo nie masz bladego pojecia. Inwestowanie owszem ale nie całej swojej kasy. Żegnam bo nie masz bladego pojęcia ale wypowiadać się lubisz

0

@Bagsik88
W byciu zajebistym na pewno:) żegnam

0

@Rust_Cohle
Lewy za 3 sezon pewnie będzie konczyl karierę i tyle będzie wielkiego Bayernu. To samo muller. Godnych zestepcow nie ma

0

Rok gorszych wyników mieli?:) bo ja kojarzę kilka meczów a nie ponad rok chuj...gry

0

@DawidekFCB
Dla Albanii:)

0

@Bagsik88
Odezwał się inteligentny inaczej

0

@arasz1819
Anie jest najemnikiem? Byl tu tylko bo się kasa zgadzała. Do klasy iniesta, xavi czy puyol to mu daleko

0

@dowi8
Akurat ja wiem jak żyją bogaci ludzie i bez problemu żyją kilka lat bez zarobków. Nikt nie jest idiota aby wszystko inwestować dosłownie bo musisz mieć poduszkę komfortu

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo
Ale ty wiesz ze jak Messi by został to nie orzestrzegalibysky limitu plac? Czy nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jakiś oiwue potrafi prawie grac za darmo tylko messiemu zawsze mało. Rok temu tez odchodził bo inni go wywskali z klubu.
Chcial odejść i odszedł, gdyby chciał zostać to by został tak się nie zachowuje kapitan.

0

Sterling jak najbardziej tak.
Przydałby się bardzo nam. Potem jeszcze tylko Gravenberch, Onana i ter stegen wymienić na de ligt. A w 2023 gaya za darmo.
Czy realne? Przy sprzedaż coutinho- opcja Newcastle, neto, realizacj sprzedaży griezmann, trincao, braithweite pewnie tak:)

0

@arasz1819
Dla normalnych ludzi zawsze będzie najemnikiem

0

@Colon
Davids i zenden

3

@Rewolucja123
jak sobie to wyobrażasz co miał powiedzieć że choć graj za darmo, gdyby Messi był zainteresowany mógł powiedzieć że będzie grał za najniższą i tyle

jakoś Pique może grać za groszę ab inni byli zarejestrowani i jakoś w przeciwieństwie do kolegów szybko potrafił załatwić obniżenie pensji

jakoś Gasol nie miał problemu grać za najniższa pensje

3

@Don-Corleone
kultury wypowiedzi widzę nie masz za grosz, regularnie wspieram klub czy jeżdżąc do Barcelony i wydając kasę w sklepiku czy kupując klubowe gadżety, a ty w jaki sposób wspierasz klub oprócz nadymania się i obrażania innych?

także daruj sobie takie osobiste wycieczki bo wieje mową rynsztokową z twoich ust niż normalnym pisaniem i wymienianiem uwag na forum internetowym

żegnam

ps. sorry nie dawno dowiedziałem się że kupujac z NIke nie wspieram, wiec już nawet zmieniłem dostawce na bezpośredni sklep Barcelony aby wesprzeć klub, bo tak klub ma dla mnie znaczenie

27

@masq
za dużo na stronie jest fanboyów Messi którzy go wybielają, a za mało prawdziwych fanów klubu, część nawet pewnie zaczęła tu kibicować PSG, dla mnie to niezrozumiałe ale oki

odszedł trudno, ale to była jego decyzja na podstawie cyferek i nie ma się z tym co tu kryć, inni jak Pique czy Xavi albo Iniesta postępują inaczej i dla mnie to jest prawdziwy przykład oddania barwom klubowym, Messi nie był oddany barwom klubowym aż tak i nie ma się co tu z tym kryć ani zakłamywać rzeczywistość

odszedł to odszedł ale po co na siłę go wybielać i robić mega oddanego bohatera? nie wiem

Visca el Barca! Visca el Catalonya!

1

@Rewolucja123
tak Neymar odszedł prez Bartomeu a nie dla kasy:) dobre tego jeszcze nie grali:)

ale kogo obchodzi z jakiego powodu chciało odejść, pisałem ci już kilka razy Totti miał kilku słabych prezydentów, co więcej nigdy nic znaczącego nie osiągnął a nie przeszkodziło mu to pozostać w klubie do końca

bajki to wymyślasz widzę ty, aby usprawiedliwić sobie odejście Messiego - zaraz będzie że odszedł bo spodenki były złego koloru:) no wyobrażasz sobie jak można grać w takich spodenkach

a fakt jest taki że już rok wcześniej chciał odejść, odszedł i teraz, ja bym zrobił wszystko aby odejść z klubu życia w chwale i elegancki sposób, a nie tak, ale widocznie dla niego nie miało to takiego znaczenia, a bajkę o przywiazaniu do barw można wstawić między wiersze

0

@Rewolucja123
widzę tworzy się kółko adoracji Messiego:) chyba nie ta strona kolego:) on gra w PSG:) o tak bardzo jest przywiązany do barw:) zeszłego lata też go Laporta wypychał z klubu będąc poza nim:) silny ten Laporta ma wpływ na ludzi

1

@Rewolucja123

najemnik to osoba która, nie czuje przywiązania do barw i tak było w tym przypadku, inaczej grałby tutaj do dziś - takie są fakty

rok temu też chciał odejść z przywiązania do klubu? jakoś Totti który nic w porównaniu do niego nie osiągnął był w klubie pomimo różnych błaznów w Romie za sterami, również w bardzo słabych czasie dla ASR

można, jak widać można

ja kibicuje klubowi i dobro klubu jest dla mnie najważniejsze, personalia mnie nie interesują, jak jesteś fanboyem Messi to proponuje przejść na stronę PSG za resztą, mnie po odejściu z klubu w taki sposób mało on intersuje

0

@Gall
jak się okazało był to fake, było to dementowane kilka raz na tej stronie ale widać nie wszyscy załapali:)

jak kojarzę historię Gasola niedawno, z tego co kojarzę grał on za symboliczne EUR:)

1

@Rewolucja123
kto ci powiedział że nie negocjowali dalej, Messi?

tak jak mówiłem żyj dalej w swojej bajce i wierz w co chcesz, Messi po prostu oakzał się zwykłym najemnikiem i tyle

0

@Ghotti
grono mniej inteligentnych użytkowników tej strony dalej wierzy w magiczne 50%:)

0

@clyde
tak bo Messi jest mega przywiązany do barw klubowych:-p już to pokazał kilka razy, łącznie z szopką z przed roku:)

pamięć dobra acz krótka widzę

1

@Rewolucja123
miał oferty ale nie przyjął, Iniesta też przecież miał oferty, to chyab jasen że tacy gracze mieli oferty

liczy się efekt końcowy

wierz dalej w bajki że Messi chciał zostać:) jakby chciał zostać to by został

prawda jest taka że daleko mu do takich legend jak Xavi, iniesta, Puyol czy teraz Pique pod względem przywiązania i miłosci do barw klubowych

1

@Rewolucja123
chciał odejść czy nie? oto jest główne pytanie, nie interesuje mnie powód bo to nie ma znaczenia, zarabiał już wtedy niebotyczne pieniądze i był jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy

jakoś xavi czy iniesta nigdy nie myśleli o odejściu a jak odeszli to poza Europę aby nie rywalizować z Barceloną - zresztą jakie oni mieli pożegnania

Totti - nie wiele wygrał z klubem, miał oferty z Realu ale nigdy nie odszedł

Messi - miałem nadzieję że to podobny typ piłkarza, ale już po cyrku w poprzednie lato wiem że taki nie jest, wystarczyło publicznie powiedzieć albo ja albo Bartomeu - sądzę że już kolejnego dnia Bartomeu pakował by walizki, no cóż trochę się zawiodłem na nim

0

@Rewolucja123
tylko Leo już nie pierwszy raz chciał odejść z klubu, podobna sytuacja była w bodajże 2012 lub 2013 nie pamiętam, śp. Tito Vilanova go wtedy zatrzymał, było to w jakimś dokumencie o Barcelonie na EL1

0

@Rewolucja123
ani jednemu ani drugiemu do końca nie wierze, pamietam szopkę Messiego sprzed roku jak chciał odejść i na treningi nie przyjeżdzał, sądzę że było mu na rękę odejście, poza tym nie pamietam aby mówił że nie było dalej negocjacji

0

@Rewolucja123
legenda sam się uderzyła

1

@Mack10
przecież brak przywiązania do barw pokazał jużrok wcześniej chcąc na siłę uciekać

mam to samo zdanie najelpszy piłakrz w historii i historii klubu, ale nie jest to do końca legenda klubowa ze względu na tą skazę, na pewno mniejsz niż Iniesta czy Xavi

2

@normasubiektywna
ale z tego co byłó mówione pensja Pique zostałą obniżona a nie odrocozna w czasie jak to było robione za Bartomeu

dla mnie najlepszy piłakrz naszego klubu, ale do legendy Xavi czy Iniesta to mu daleko, ale jego wybór, a przywiązanei do klubu pokazałrok wcześniej jak chciał na siłę odejść, ja tam za nim nie tęsknię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?