lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czytam ze Laporta powiedzial ze Koeman zostaje? WTF? Jak można zostawić tak słabego trenera. Jeśli zostanie to jak dla mnie mam nadzieje ze to wotum nieufności wobec Laporty co się szykuje się powiedzie. Aż nie chce mi się wierzyć ze Koeman powiedzial mi ze bedzie oki jak wrócą kontuzjowani a ten przytaknął. Tu nie ma co zostawić Koeman tylko ratować sezon.
Koeman out, Laporta out
1
@Rust_Cohle
kiedyś zanim przyszedł setien i koeamn też o nim myśałem, PSG za jego czasów grało ładną piłkę i miało sukcesy to samo Bordeaux
0
@Don Lucas
kompletnie się z tobą nie zgadzam, bo próbujesz im umniejszyć
czym są gorsi Serbowie czy Słowenia od Iran czy Argentyna? albo USA bedące ostatnio w fatalnej formie - co pokazłao zarówno IO jak i LN
wg mnie próbujesz im trochę umniejszyć sukcesu wspominajac również o łatwej drabince - ale tak naprawdę grali i z Serbią i Słowenia - uwaga którzy wygrali z nami, nie wiem skąd wiec również górnolotny wniosek że gdyby z nami grali to by przegrali? tego nie wiadomo ale logika wskazuje jednak że na tym turnieju zagrali dobrze po prostu
co do zasady zgadzam się że kolejne imprezy ich zweryfikują, ale krzywdzące jest że wygrali bo mieli łatwą drabinkę bo to umniejszanie im
uwaga Polska również miała łatwą drabinkę, a skoro Słowenia taka łatwa to dlaczego przegraliśmy? szykowaliśmy sie niby na 3 imprezy, niby taka potęga a nic nie wygraliśmy- ot taka mała dygresja jeszcze
0
@Don Lucas
a kto miał mocnych przeciwników w grupie? my? no sorry
w każdym wpisie to robisz
zweryfikowali ich Serbowie i Słowenia - kazdy z tych meczów Włosi wygrali? toz kim jeszcze mieli grać aby ich zweryfikować? powtarzam wygrali 2 razy ze Słowenia która nas ograła
Rosja na tym turnieju byla słaba, Francja dawno odpadła
w Europie jest moze z 6 dobrych reprezentacji - Francja, Rosja, my, Serbia, Słowenia i Włosi
zagrali na turnieju z 2 z nich wiec nie jest prawda ze mieli łatwo- przy cym Serbia była 4 a Słowenia 2 na turnieju
0
@Cariones
mam nadzieję ujrzeć atak
coutinho-fati-depay
0
@Don Lucas
nie mieli przeciwników? pokonali 2 x Słowenię, Niemcy, Serbię
a my tacy mocni że Słowenii nie potrafiliśmy przejść:)
widzę niektórzy lubią umniejszać na siłę:)
nie wiem czy powtórzą sukces ale mają mega zdolną młodzież i zagrali dobry turniej po prostu, nie widzę powodu aby im umniejszać że nie grali z nikim mocnym bo to nieprawda
0
kolejni piłkarze - Canizares, Joaquin, Pijanić mówią że Koeman jest bardzo słabym trenerem i z doświadczenia mówią nawet gdzie to widać ale ciągle widzę znajdą się osoby na stronie co mówią że nie ma on kadry:)
0
Legia LE
jak obstawiacie ilość punktów na koniec w grupie?
mi się wydaje że z Napoli porażka i remis, Leicester porażka i Spartak bedzie remis
czyli obstawiam 8 pkt - czy da to wyjście z grupy? bedzie na styk
4
@barteggg08
4,1 dobra promocja na Barcelonę:) szczególnie ze Koemana nie będzie na ławce:)
0
SIATKÓWKA
jak tu fani siatkówki oceniaja reprezentacje Włoch? jednorazowy wyczyn młodzieży z Michelietto, Lavia, Balaso, Gianelli na czele czy jednak widac ze ta reprezentacja może wrócić do wielkich sukcesów jak kilka lat temu?
0
@Ojciec5tkidzieci
lubię siatkę ale śledzę trochę bardziej sporadycznie teraz, głównie i tak reprezentacje
a jak tam ZAKSA, ciągle będzie mocna czy zeszłoroczny wynik w LM ciężko będzie powtórzyć?
chciałbym podpytać o EURO
jak oceniasz Włochów? młody zespół psikusem zdobył puchar, myślisz ze bezie coś z tej ich generacji?
0
@Coliber96
w dwumeczu pirlo go wyjasnił:)
0
@doc
chyba bardziej chodziło o tych młodych jak gavi, nico, mingueza którzy dobrze zaprezntowali się z Levante a zamiast nich zobaczyliśmy s.roberto na wahadle- WTF? czy luuk de jong, fati rozumeim bo jest po kontuzji
1
@AmigoBlancos
ktoś napisał że ma jedno trofeum jak ma 5:) nieźle
0
@Brashearr
Zaraz beda 2 wpierdziel od Napoli. Potem ze Spartakiem minimalna porażka i walka o awans z leicester bedzie
1
@foczkyyyhg
Tak co roku jest inny budzet, w tym roku niski przez strate finansiwa ktora odejmuja od limitu
0
@IronSanHybrid
Ale dostal tez id His,Panie na tym turnieju chyba 6-0 wuec tak różowo nie jest
1
@dawidor9
Nieprawda. Nie uważnie czytałeś to na ten sezon jest 97 mln. Na następny jeszcze nie jest podany
2
@Janiama
Xavi, Schroeder, Gallardo każdy, to tylko pensja na ten sezon za rok limit się znacznie zwiększy
A koeman to najgorszy trener po setien w historii
0
@Gaucho
mamy kase
0
@Rewolucja123
już ci napisałem moja argumentację - wystarczy czytać,
strzał w krótki róg, do tego nie mocny, ter stegen musiał być też przygotowany na taką możliwość a reakcję miał bardzo spóźnioną
za bardzo odsłonił swój prawy słupek i za wolno zareagował
wg mnie to jego duży błąd
1
@sokot
rozpada się przez trenera, wstaw na meijsce koemana wczoraj jorge jesus i założę się że wynik byłby zgoła odmienny
4
@pres
niezły troll ciebie
1
@Rewolucja123
przeciez pierwsza bramka na jego konto, krótki róg lekki strzał, no proszę cię
0
@jeyx77x
obniżył strasznie loty, nie jest już pewnym punktem druzyny, a zasadniczo uważam że od dłuższego czasu nie broni nic extra a jednak jeszcze sporo kase jest wart, jesli by to miało wzmocnic inne ozycje ja bym w to wszedł
1
@Antimadridista_WR
zgoda, ale Real jakoś gra, jedna wpadka ze słabszym rywalem nie zmienia faktu że grają dobrze, u nas wpadek takich ile było Benfica, cadiz, granada - i to tylko ten sezon, a ledwo się zaczął
i o ile w pierwszej połowie wczoraj jako tako to wyglądało to druga połowa tragedia
a real z tego co wiem chyba ostrzeliwał bramke sheriffa
0
@Majkel34
bez Koeman tak
0
czy ktoś opócz mnie postawiłby na sprzedaż ter stegen, kupno onana i zainwestowanie reszty kasy w gaya lub jakiś ŚO?
0
@horang
dopisz w brakujące miejsca coutinho i dembele i wychodzi na to że skład jest
do tego jeszcze gavi
2
@Ghotti
ileż można patrzeć na tą indolencje trenerską na ławce, no kurde ten skład nie jest tak słaby aby w dwóch meczach LM mieć bilans 0-6 i 0 pkt