0

@puyol_presidend5
nie sądzę z kilku powodów

1) autobusy nie wszędzie dojadą - albo trzeba się przesiadać albo bardzo daleko iść a w słabe pogody wiatr i deszcz do żadna przyjemność
2) określone godziny odjazdów, nie wiem jak u was ale u mnie w mieście jak zaraz po studiach jeździłem komunikacją to była tragedia odjazdy co 20/30 minut musiałem sporo iść, zupełnie inaczej było w większym mieście Wrocław gdzie studiowałem (tam w każdym kierunku miałem wrażenie że autobusy są co 5-10 minut)
3) dużo osób zawozi dzieci do szkół przedszkoli a później do pracy z tego względu taka opcja też odpada

0

@Ghostface
autobusem wszędzie nie dojedziesz, albo musisz szukać przesiadek albo dużo iść itp. i są określone godziny które ci nie pasują

tak jeżdżenie własnym autem jest dużo bardziej komfortowe

0

@RosjaninBut
ale od Ajaxu to się ustosunkuj:) mają fajną ekipę co prawda nie ma kasy aż takiej ale jest to spokojnie zespół na 1/4 LM i mówię to z pełną powagą:)

1

@don'T.R.I.P.e
van gaal jednak wygrał z nami 2x Laliga, puchar Króla i superpuchar europy, owszem jego zespół miał upadki, ale swoje zdobył i gra była ładniejsza

1

@FC1899Barca
romero jest ostatnio tak wiarygodny że hej

Laporta nie jest głupi żadnego Pirlo nie będzie

Loew, Xavi, Conte, Bielsa- pewnie ktoś z tej czwórki jest rozważany

Ten Haag też pewnie ale nie odejdzie z Ajaxu w tym momencie, może po sezonie by odszedł ale tego bym nie chciał chyab że Ajax ogarnąłby równie dobrego trenera:)

1

@Coutinho007
jak dla mnie on nie ma prawa być już trenerem, jeszcze po takim tekście

wole kogokolwiek kto przynajmniej będzie miał jaja i szanował swoich piłkarzy

a coś się z tego w końcu ulepi

1

@Nihas
po takich słowach raczej pewne jest i odejście i to że kolejnych meczów nie wygrają, to już kolejny raz podważa klasę swoich piłkarzy, nie tak się buduje zespół

1

@Coutinho007
prowadzi słaby przywódca swoje czarne owieczki i na la rambla:)

jak najdalej taki trener i ludzie stad

1

Loew, Conte, Xavi i pewnie jeszcze kilka nazwisk

sądzę że każdy z nich jest większym fachowcem niż koeman a przynajmniej nie będzie obrażał swoich piłkarzy i mentalnie ich niszczył tekstami że są słabi, już widzę jak umierają za niego na boisku

1

JAK MOŻNA BRONIĆ KOEMAN

ludzie on wprost mówi że ma słabych piłkarzy, serio są tu tacy co bronią trenera po takich słowach,
jak taka osoba ma budować team spirit i wiarę skoro otwarcie mówi sowim podopiecznym że są słabi

i to po meczu z Granada

ten koleś jest do wywalenia w trybie natychmiastowym, żenujący trener

0

@kamilop
no tak bo Granada ma lepszy skald niż my:) żałosny trener i tyle

0

Koeman jako trener jest żałosny

zaraz wydzie że mamy gorszy skład niż Granada:-p


trener po prostu mega słaby i tyle

im szybciej odejdzie tym lepiej dla nas

lepszy niż Setien ale klase gorszy niż Valverde który też nie był swietny

0

@stone80
jeśli słabo ich przygotował motorycznie to tak, poza tym jesli zespół jest źle ustawiony, mentalnie zjechany to cięzko o sukcesy

0

@barteq
już zrobiłem i się zdziwisz

1

Obudźcie się to nie piłkarze sa słabi tylko trener. Ten zespół jest bez pomysłu, bez wiary. Ale takto yo jest jak własny trener po meczach mówi że nie ma kim grac. Motywacja lrvel hard.
Koeman out im szybciej tym lepiej

0

@JarekS
Chyba weryfikacja trenera.
Daj dobremu trenerowi taki sklad a zobaczysz co potrafia

1

@Corr
maskara

fajnie jakbyś otworzył drzwi i wywalił go w szczerym polu, koleś za buractwo zasłużył na to

1

@Dembouz1899
gaya, olmo

1

Sterling, Olmo, Kessie, Pogba, Gaya, Adeyami

cieszą takie nazwiska przy spekulcjach odnośnie wzmocnienia zespołu:)

coś z tego pewnie wyjdzie:)

0

Koeman out.

Chociaż chcę odejścia tego trenera to i tak mam nadzieję na wygrane Barcelony:) fajnie jednak mimo tego byłoby wymienić tego trenera.

MARZENIE SKAŁD NA DZIŚ

Ter Stegen

Dest-araujo-pique-balde

busi
de jong- gavi

demir-depay-coutinho

i żadnej innej opcji nie widzę Balde, Gavi, Demir muszą grać jak nie teraz to kiedy

dość mam Luuk De jong i S.Roberto w pierwszym skałdzie

0

@franegpro
Zdecydowanie tak:) to byłoby idealne okienko

0

@Borneo
pod wpływem to ty bredzisz, radzę wytrzeźwieć zanim następnym razem zabierzesz się za komentarze

żegnam

0

@Gall

a czemu nie dawać ich za przykład, przecież to logiczne ze to nie są ekipy na awans z grupy ale w przeciwieństwie do nas miały jaja aby zagrać dobry mecz

my wyszliśmy jak mentalni przegrywi i ta kteż wyglądała nasza gra

0 strzałów celnych u siebie:) koeman tworzy historię pytanie czy takiej historii oczekujesz, bo ja nie

0

@Borneo
sorki ale po tym jak piszesz mam wrażenie że jesteś pod wpływem alkoholu

dyskusja nie ma sensu

0

@Borneo
kurde czy ty umiesz czytać? czy jesteś pijany albo pod wpływem?

pisze ci jak byk zeszły sezon, w tamtym roku z 10 grał MESSI

pisze ci o meczach z zeszlego sezonu o bilansie 1-2-5 z TOP-woymi zespołami

wtedy miał praktycznie kompletny skład bo w eikszości miał messiego, miał griezmanna, czesto miał tez dembele

a żaden trener nie miałcałego sezonu całej zdrowej jedenastki pisanie i bronienie go tym wiec ze nie miał Fatiego jest slabe, bo to tylko jedno ogniwo

generalnie miał skład z którym powinien w tych meczach zdobyc wiecej ale sie skompromitował

0

@priest9999
tercet chyba demir-depay-coutinho

lub demir-depay-fati

zreszta takie porównia sa bez sensu bo zaraz w leicester albo bvb ktos dozna kontuzji i co wtedy? pedri wraca za moment to nie jest kontuzja na pół roku

to co oceniamy kadry czy grę? bo piszesz mi o kadrze a wyjeżdzasz z grą

nie ale porównuje moukoku do fati i pedri i ten pieierwszy to przy nich popierdółka na ten moment bo nawet 1000 minut nie zagrał w profesjonalnej karierze a wymienaisz go wśród mocnych punktów BVB:) co jest smieszne
równie dobrze u nas mogłeś podać colledo jako silny punkt:)

kończe bo na piłce się nie znasz

proponuje tez popatrzyc na wartość kard na którym jestesmy miejscu bo to też trochę opisuje obecnie posiada kadrę

żegnam

0

@Borneo
umiesz czytać?, w zeszłym roku miał pełen skład z PSG, Realem, atletico, juve i sevilla

na 12 meczów miał bilans 3-3-6, przy czym 2 zwyciestwa ze słabsza jednak kadrowo sevilla

z rywali porównywalnych (bez sevilli) potrafił wygrac tylko raz z juve i bilans wtedy 1-2-5 na 8 meczów:) przecież to żenada, w tym 2 mecze u siebie w LM to 0-3 i 1-4, w tym roku znów 0-3

przecież ten trener jest mega słaby i nie ma co tu ukrywac, porzadny trener potrafiłby wykrzesać wiecej z zespołu vide patrz jak tuchel odmienił chelsea i to bez ani jednego transferu po objeciu po lampardzie

0

@Borneo
w tamtym roku miał pelny skałd i nic nie pokazał z pełnym składem

każdy dobry trener by o wile wiecej zrobił

powtarzam my nie oddalismy celnego strzału w tym meczu, u siebie, pierwszy raz w LM, jest się czym chwalic:) taki trener kozak

jakoś YBB czy Brygia potrafiły rywalizować z lepszymi od siebie. nieprawdaż?

0

@priest9999

coutinho, pedri, de jong, depay - serio uwazasz ze nie mamy czym straszyc z przodu?

kogo ma leicester- vardy, tielemans, ndida i tyle, w lidze od west ham dostali 4-1

bvb - z mega słaba słaba obrona? - 4 mecze 9 straconych goli? oni się meczyli z freiburgiem i hoffenheim

podważasz pedri, fati a w bvb wymienasz moukoku? kolesia co jeszcze w dorosłej piłce nie rozgerał 1000 minut? serio? brandt? lol:)

lipsk - porażka z mainz i wolsburgiem w lidze 3 pkt:) serio?

nie jestem realistą, nie wiem czemu niby fati miałby nagle zapomniec jak sie gra w piłkę, czemu coutinho patrzac na poprzedni sezon i poczatek tego miałby zapomniec jak grac w piłke

i jeszcze sevilla w tym gronie:) tu mnie rozbawiłeś też:)


pozdro

0

@priest9999
tak uważam że byłaby faworytem, szczególnie jakby trenował ją ktoś inny niż Koeman, bo z Koemanem za sterem nie jestem pewien nawet Granady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?