1

@Bykunn
chciałem wziaśc LED Array Sony, własnei przez to słowo przy "OLED" może ale po wizycie w Media Markt koło siebei na spacerze urzekł mnie ten obraz

wiem że nikt nie da gwarancji 100% ale wszędzie mówią to samo, u mnie jedyny statytczny obraz to byłby ikony kanałów bajkowych ale to max 1-1,5h na raz, bo dłuzej i tak bajek nie pozwalam oglądać, a takto ewentualnie żona kanały śniadaniowe rano ale to też krótko max 1h, wieczorami głównie mecze jak, ale głównie to jednak Netflix jedzie:)

0

OLED

czy to prawda że jeśli nie ogląda sie non stop kanałów informacyjnych to nie powinien pojawić się problem z martwymi pikselami?

niby wszędzie tak mówią i piszą, ale może to tylko taka gadka a realia są inne

już miałem wybrany tv ale ostatnio urzekł mnie obraz w OLED i się waham - używanie kanały bajkowe -2-3 h, czasami filmy lub kanały typu Travel oraz netflix, kanały śniadaniowe 0,5-1,5 h dziennie, albo w ogóle

telewizor który mnie urzekł obrazem

https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-ke-48a9-tv-oled-4k.bhtml

ktoś podobnie użytkuje OLED i nie ma problemów z wypalaniem pikseli?

3

no i super, to będzie nasza przyszłość:)

0

@FCB_dimiC
tylko wedty to był wypadek przy pracy tutaj notorycznie w takich meczach gramy słabo albo koszmarnie - vide mecz z benfica, nie wspomnie już o meczach z mocniejszym rywalem jak bayern

0

@FCB_dimiC
choćby tego żeby powiedział że wierzy w tych pilkarzy i punktowanei rywali takich jak cadiz czy granada, albo dobry mecz z takimi zespołami jak benfica

0

@FCB_dimiC
każdy trener wprowadziłby tu coś lepszego niż Koeman, a co wprowdza wg ciebei koeman takiego dobrego

to że na konferencjach mówi że wierzy w zespół i piłkarzy? czy ten niesamowity styl nasz w meczu choćby z Benfica:)

2

jeśli to co pisze El Nacional Catalonya odnosnie Ten haag po sezonie jest prawdą to byłaby bardzo dobra opcja dla Barcelony zwłaszcza z takimi piłakrzami jak Gravenberch czy Mathijas De ligt + prawdziwa rewolucja w szatni

Laporta jednak powinien powierzyć sterowanie zespołem do konca sezonu Schroeder - tren albo komus takiemu aby Koeman ich bardziej nie niszczył swoimi wypowiedziami, zachowaniem, brakiem taktyki

0

@Janiama
dokładnie zapchajdziura, ale taki 16-18 piłkarz w kadrze, a nie piłkarz pierwszego składu albo 12-14

3

@VeB 1899
też bym go wolał niż olmo:) też o tym słyszałem, oby na kibicowaniu się nie skończyło i do nas trafił

0

@Kgorecki2500
ja oczekuje tylko aby ten zespół ładnie grał, miał wizję, aby z zespołami które maja piłkarzy 4 razy mniej wartych jak Benfica np. nie osmieszyc sie wynikiem 3-0, oczekuję ciągłości wprowadzania młodych, trenera który wierzy w swój zespół

i tak oczekuje walki o mistrza i puchar kraju, oraz dobre zaprezentowanie sie w europie czy 1/4 LM - to są wg mnie cele poniżej których nie możemy schodzić co sezon

a Koeman jest po prostu słabym trenerem i to widać, słuchać i czuć:)

0

@monsterrize
ale super logike masz

to lepiej aby odpadli w fazie grupowej LM i w lidze zajęli np. 5 miejsce:) wtedy kasa będzie ci się zgadzać i dopiero będzie płacz

dodam do tego że każdy wygrany mecz w LM to też kasa, a z Rudym na ławce coraz mniej wierze w cokolwiek bo on już nawet piłkarzy przegrał

a koeamnowi i tak trzeba bedzie zapałcić, ale przynjamniej nie stracilibyśmy czasu

4

Brawo Laporta trzymaj dalej Koemana to będziesz szybciej wywożony na taczkach juz Bartłomiej.


Laporta jak ty rozczarowujesz kibiców

1

@Kgorecki2500
Czyli Martinez dostępny juz. A tu wychodzi lsporta i mówi że uda koemanowi.
Normalnie niż się w kieszeni otwiera juz Schroeder albo kto inny mógł zostać

1

@urbie999
Tez o tym słyszałem:) na ten moment bardzo podniósłby u nas jakosc

0

Florian Wirtz kiedy Barcelona zainteresuje się takimi piłkarzami. To już pilkarz gotowy:)

0

@Kgorecki2500
Xavi,blanc, Martinez, gallardo nie wiem ja nie jestem prezesem klubu aby prowadzić z nimi rozmowy

Jedno wiem ze z koemanem ciężko będzie wyjść z grupy, on juznawet szatnie dawno przegrał wiec o czym my mówimy

0

@negreanu
No właśnie czesc a mamy październik, a nowe kontrakty a sponsor? Idzie mu jak krew z nosa

1

@negreanu
Kadra,nowy sponsor, obniżenie pensji piłkarzy
Tyle było szumnych zapowiedzi a na razie potrafi tylko utrzymać marnego trenera
Działa jakby kompletnie improwizował bez planu

1

@Kgorecki2500
Poza tym nie jest idealnie? Czytasz to co piszesz my z Benfica dostaliśmy 3-0 z benfica powtarzam. A z Bayernem nie oddalismy celnego strzału po raz pierwszy w LM.
Przecież to tragedia

1

@Mroziu
A ty widzisz zespol koeman? Przeciez on po tych słowach o kadrze powinien wylecieć na zbity pysk. Beznadziejny trener

1

@Kgorecki2500
Mogl w lato kogoś zatrudnić juz. Osłabił kadrę przed sezonem waha się z Koemanem nie wiem czemu. Ogólnie wg mnie działa za wolno. Mialem większe nadzieje co fo niego ale coraz bardziej zarządzanie u niego wygląda na zupelna improwizacje

2

Koeman ciagle trenerem zenada ze strony laporty.
Jako prezydent na razie zawodzi kompletnie. Na co czeka aż przegramy kolejne 3 mecze i nie będzie co zbierać mentalnie na resztę sezonu.
I pomyśleć ze gdybyśmy mieli normalnego trenera na dzis mogliśmy być liderem tabeli.

Koeman out. Laporta out

0

Licze ze to wotum nieufności wobec laporty się odbędzie. Obecnie obaj z Koemanem niszczą ten klub.
Cóż trzeba przeczekac ten okres.

0

@Nieznajomy
Tak uważam. A przynajmniej powinni lepiej grac. A to nie tylko mecz z Atletico

0

@arkasatharkasathbez przesady de jong, pedri, araujo, fati

3

@Nieznajomy
Ja tak

1

Laporta do dymisji. Koeman out

0

@pt9
Koles masz jakiekolwiek pojęcie o finansach? Tu nie chodzi o kasę tylko limity sądzę że dałoby rade kogoś ogarnąć na trenera. Xavi pewnie mógłby trenować za minimalna

0

@Kgorecki2500
F de jong nigdy, jeden z naszych najlepszych piłkarzy
Ter stegen owszem

Laporta out Koeman out

2

Brawo Koeman brawo Laporta ze go wspierasz.
Obaj sa fatalni brawo mozna się rozejść do końca sezonu. Dziadostwo do potęgi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?