lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn
chciałem wziaśc LED Array Sony, własnei przez to słowo przy "OLED" może ale po wizycie w Media Markt koło siebei na spacerze urzekł mnie ten obraz
wiem że nikt nie da gwarancji 100% ale wszędzie mówią to samo, u mnie jedyny statytczny obraz to byłby ikony kanałów bajkowych ale to max 1-1,5h na raz, bo dłuzej i tak bajek nie pozwalam oglądać, a takto ewentualnie żona kanały śniadaniowe rano ale to też krótko max 1h, wieczorami głównie mecze jak, ale głównie to jednak Netflix jedzie:)
0
OLED
czy to prawda że jeśli nie ogląda sie non stop kanałów informacyjnych to nie powinien pojawić się problem z martwymi pikselami?
niby wszędzie tak mówią i piszą, ale może to tylko taka gadka a realia są inne
już miałem wybrany tv ale ostatnio urzekł mnie obraz w OLED i się waham - używanie kanały bajkowe -2-3 h, czasami filmy lub kanały typu Travel oraz netflix, kanały śniadaniowe 0,5-1,5 h dziennie, albo w ogóle
telewizor który mnie urzekł obrazem
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-ke-48a9-tv-oled-4k.bhtml
ktoś podobnie użytkuje OLED i nie ma problemów z wypalaniem pikseli?
3
no i super, to będzie nasza przyszłość:)
0
@FCB_dimiC
tylko wedty to był wypadek przy pracy tutaj notorycznie w takich meczach gramy słabo albo koszmarnie - vide mecz z benfica, nie wspomnie już o meczach z mocniejszym rywalem jak bayern
0
@FCB_dimiC
choćby tego żeby powiedział że wierzy w tych pilkarzy i punktowanei rywali takich jak cadiz czy granada, albo dobry mecz z takimi zespołami jak benfica
0
@FCB_dimiC
każdy trener wprowadziłby tu coś lepszego niż Koeman, a co wprowdza wg ciebei koeman takiego dobrego
to że na konferencjach mówi że wierzy w zespół i piłkarzy? czy ten niesamowity styl nasz w meczu choćby z Benfica:)
2
jeśli to co pisze El Nacional Catalonya odnosnie Ten haag po sezonie jest prawdą to byłaby bardzo dobra opcja dla Barcelony zwłaszcza z takimi piłakrzami jak Gravenberch czy Mathijas De ligt + prawdziwa rewolucja w szatni
Laporta jednak powinien powierzyć sterowanie zespołem do konca sezonu Schroeder - tren albo komus takiemu aby Koeman ich bardziej nie niszczył swoimi wypowiedziami, zachowaniem, brakiem taktyki
0
@Janiama
dokładnie zapchajdziura, ale taki 16-18 piłkarz w kadrze, a nie piłkarz pierwszego składu albo 12-14
3
@VeB 1899
też bym go wolał niż olmo:) też o tym słyszałem, oby na kibicowaniu się nie skończyło i do nas trafił
0
@Kgorecki2500
ja oczekuje tylko aby ten zespół ładnie grał, miał wizję, aby z zespołami które maja piłkarzy 4 razy mniej wartych jak Benfica np. nie osmieszyc sie wynikiem 3-0, oczekuję ciągłości wprowadzania młodych, trenera który wierzy w swój zespół
i tak oczekuje walki o mistrza i puchar kraju, oraz dobre zaprezentowanie sie w europie czy 1/4 LM - to są wg mnie cele poniżej których nie możemy schodzić co sezon
a Koeman jest po prostu słabym trenerem i to widać, słuchać i czuć:)
0
@monsterrize
ale super logike masz
to lepiej aby odpadli w fazie grupowej LM i w lidze zajęli np. 5 miejsce:) wtedy kasa będzie ci się zgadzać i dopiero będzie płacz
dodam do tego że każdy wygrany mecz w LM to też kasa, a z Rudym na ławce coraz mniej wierze w cokolwiek bo on już nawet piłkarzy przegrał
a koeamnowi i tak trzeba bedzie zapałcić, ale przynjamniej nie stracilibyśmy czasu
4
Brawo Laporta trzymaj dalej Koemana to będziesz szybciej wywożony na taczkach juz Bartłomiej.
Laporta jak ty rozczarowujesz kibiców
1
@Kgorecki2500
Czyli Martinez dostępny juz. A tu wychodzi lsporta i mówi że uda koemanowi.
Normalnie niż się w kieszeni otwiera juz Schroeder albo kto inny mógł zostać
1
@urbie999
Tez o tym słyszałem:) na ten moment bardzo podniósłby u nas jakosc
0
Florian Wirtz kiedy Barcelona zainteresuje się takimi piłkarzami. To już pilkarz gotowy:)
0
@Kgorecki2500
Xavi,blanc, Martinez, gallardo nie wiem ja nie jestem prezesem klubu aby prowadzić z nimi rozmowy
Jedno wiem ze z koemanem ciężko będzie wyjść z grupy, on juznawet szatnie dawno przegrał wiec o czym my mówimy
0
@negreanu
No właśnie czesc a mamy październik, a nowe kontrakty a sponsor? Idzie mu jak krew z nosa
1
@negreanu
Kadra,nowy sponsor, obniżenie pensji piłkarzy
Tyle było szumnych zapowiedzi a na razie potrafi tylko utrzymać marnego trenera
Działa jakby kompletnie improwizował bez planu
1
@Kgorecki2500
Poza tym nie jest idealnie? Czytasz to co piszesz my z Benfica dostaliśmy 3-0 z benfica powtarzam. A z Bayernem nie oddalismy celnego strzału po raz pierwszy w LM.
Przecież to tragedia
1
@Mroziu
A ty widzisz zespol koeman? Przeciez on po tych słowach o kadrze powinien wylecieć na zbity pysk. Beznadziejny trener
1
@Kgorecki2500
Mogl w lato kogoś zatrudnić juz. Osłabił kadrę przed sezonem waha się z Koemanem nie wiem czemu. Ogólnie wg mnie działa za wolno. Mialem większe nadzieje co fo niego ale coraz bardziej zarządzanie u niego wygląda na zupelna improwizacje
2
Koeman ciagle trenerem zenada ze strony laporty.
Jako prezydent na razie zawodzi kompletnie. Na co czeka aż przegramy kolejne 3 mecze i nie będzie co zbierać mentalnie na resztę sezonu.
I pomyśleć ze gdybyśmy mieli normalnego trenera na dzis mogliśmy być liderem tabeli.
Koeman out. Laporta out
0
Licze ze to wotum nieufności wobec laporty się odbędzie. Obecnie obaj z Koemanem niszczą ten klub.
Cóż trzeba przeczekac ten okres.
0
@Nieznajomy
Tak uważam. A przynajmniej powinni lepiej grac. A to nie tylko mecz z Atletico
0
@arkasatharkasathbez przesady de jong, pedri, araujo, fati
3
@Nieznajomy
Ja tak
1
Laporta do dymisji. Koeman out
0
@pt9
Koles masz jakiekolwiek pojęcie o finansach? Tu nie chodzi o kasę tylko limity sądzę że dałoby rade kogoś ogarnąć na trenera. Xavi pewnie mógłby trenować za minimalna
0
@Kgorecki2500
F de jong nigdy, jeden z naszych najlepszych piłkarzy
Ter stegen owszem
Laporta out Koeman out
2
Brawo Koeman brawo Laporta ze go wspierasz.
Obaj sa fatalni brawo mozna się rozejść do końca sezonu. Dziadostwo do potęgi