lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli wszyscy zdrowi
Ter stegen
Mingueza/dest - araujo/pique -garcia/lenglet - alba/balde
de jong/gavi/s.roberto - busi/nico -pedri/coutinho
dembele/demir - depay/aguero - fati/braithwaite
nie licze umititi i luuk de jong bo jak wszyscy zdrowi to ich zaraz nie bedzie
nie wyglada ta kadra źle na pewno, dobry tener powalczył by z ataka kadra o mistrza (nie mówię wygrał bo to różnie bywa) i sądze ze 1/4 LM
ale ogólnie i tak liczę na 3-4 wzmocnienia w zime lato - gaya, adeyemi (lub inna 9), pogba/kessie - bo w pomocy największa bida jesli chodzi o fizycznych pomocników
najgorzej obecnie w ataku dlatego licze na szybki powrót Fati
nie licze na 4 czy 5-0 z zespołami jak cadiz ale nawet z kontuzjowana kadra Koeman powinien takei mecze wygrywac 1-0, 2-0 lub 2-1, ale on przez rok czasu nie potrafił tego zespołu w obronie ustawić to czego od niego można oczekiwać teraz
Koeman out:)
0
@Ghotti
nie u mnie ruszy i skończy się w tym samym roku wiec mi się nie spieszy na razie:)
mam projekt, załatwiam i czekam na przyłącza, ekipa prawie wybrana, uspokoi się u mnie w domu z maluchami to ogarniam ekipę do środka i przejdę się do projektantki wnętrz - 2 wybrane po opiniach znajomych:)
0
@Janiama
nie ma szans aby tak grali cały sezon
0
@Fartlow
tak i dlatego najładniejsze laski chodzą z grubymi przegrywami bez kasy:)
ma to sens:)
1
@derlysy1979
ale trzeba być bezmózgiem, powinni się zaszyć w piwnicy
1
@arkasath
to jak się debile boją to niech zostaną w domu, proste
0
@monsterrize
chaos to wprowadza trener
to kim jest depay skoro nie jest ani 9 ani skrzydłowym? ceiakwe czemu w lyon grał głównie na 9 albo na LS? tam się trener też nie znał
ter stegen
dest/mingueza- araujo/pique-garcia/lenglet-balde/dest
de jong/gavi - busi/nico/de jong- gavi/puig
demir- depay- coutinho
owszem jedynie w ataku przez kontuzję nie ma obecnie trener opcji żadnych oprócz nieszczęsnego Luuk de jong, ale na kazdej innej pozycji miał pomimo kontuzji po 2 piłkarzy
osobiście postawiłbym na środek w stylu de jong-gavi-puig ale jak widać puig nawet w takich meczach nie gra
nie prawdą jest wiec że kompletnie nie ma kadry, na pewno ma kadre na zwyciestwo z granada u siebie i powalczenie z bayernem i oddanie celnego strzału w meczu
a za chwile mu wracaj pedri, alba, fati
a za około 1- 1,5 dembele i aguero
może zaraz zaczniemy mówić że to za słaby skład na Raków:)
zamiast tego wychodzi ten słaby trener i jeszcze mentalnie niszczy piłkarzy - przecież to nie do pomyślenia jakim trzeba być słabym trenerem
Koeman to ty? wiedziałem ze jestes na La Rambli
0
@osa91
są niebezpieczne, sam się o tym przekonałem
0
@monsterrize
ta..Brugia i YBB też miało ostatnio słabsze sklady a jakoś potrafili zagrać z lepszymi lepiej
problemem jest trener bo co mecz to inna koncepcja
z Bayernem cofnięci i nie ma kto atakować z Granada taktyka miliarda wrzutek:) normalnie geniusz
jedynie w ataku chwilowo biednie ale reszta pozycji obsadzona przyzwoicie wiec mówienie że nie ma kim grac to żart
0
@Boromir4
depay, de jong, coutinho itp. znajdź mi takich graczy w granadzie
0
@AlwaysBlaugrana
no nie rozumiesz granada, cadiz itp. mają lepsze kadry:) :)
1
@clyde
ja się dziwię jak w ogóle ktoś tu może jeszcze bronić tego trenera
za przeproszeniem sr.. we własne gniazdo
obniża morale młodych i myśli że jest fajnie
jak ci młodzi mają potem walczyć na boisku jak nawet ich trener w to nie wierzy
już nie mówię o tym że zespół się nie rozwinął - zero schematów, zero organizacji gry i to po roku czasu
trener do wywalenie w trybie natychmiastowym, lepszy niż setien, ale obok valverde który też nie był idealny nawet nie stał
3
Koeman Out
wywalmy tego słabego trenera zanim bardziej będzie robi cyrk
z niecierpliwością czekam na katharsis w klubie
dzięki za puchar króla i w sumie tyle, ale te drogi muszą się już rozejść bo nikomu to nie służy
1
@D10SLEO
jego koniec już jest podpisany, to nie kwestia 3 pkt z cadiz, musza tylko doagadac nowego trenera i wszystkie szeczegóły, sądze ze za tydzień -2 tygodnie go juz nie będzie tu
0
@hayek
no ciężko sobie z taka kadrą z granada nie poradzić u siebie
a jednak Koemanowi sie udało:)
1
@Janiama
to rozwiązanie jest proste wyj...Koemana
jest słabym trenerem wiele nie stracimy
0
"Złodzieje"
ktoś ogląda ten serial na youtube lub TVN Turbo
bardzo fajnie sie to ogląda, poucza o kilku kwestiach ale naiwność ludzi jest bardzo duża
zresztą takie czasy że nawet strach czasami komuś pomóc na ulicy
0
@Aqualitek
dzięki wielkie właśnie takich opinii szukam
0
@clyde
tu bardziej chodzi mi o ilość cali ile max chce i co ma tv
szukam po prostu bardzo dobrego tv do telewizji i netflix
0
@Ghotti
dzięki:) do mnie w pierwszej kolejności też przemawia Sony
0
@FCB_dimiC
na forach często trzeba zakałdać konto itp. a tego mi się nie chce, przejrzałem testy, parametry tych tv i z tych 2 chce wybrać a pytam tu bo może ktoś używa któregoś z nich i ma coś do powiedzenia
0
@Ghotti
bez przesady wiem że ludzie mają manie wielkości i syndrom małego wacka i chca miec jak najwieksze TV, mnie na ten moment potrzebny taki
zreszta do tej pory żyłem z 32 calami:) ale że coraz częściej szwankuje i chce aby córka nei siedziała przed telewizorem tylko troche oddalana od niego
do salonu pewnie coś wiekszego 75? nie wiem, ale już wiem co żrobić aby mieć tam małe kino domowe dobrej jakości bo na ytym mi zalezy - filmy
u mnie głównie katowanie kanałów bajkowych po 2-3 godziny dziennie, telewizja śniadaniowa itp.
OLED nie przekonują mnie ani jakościa obrazu ani tym wypalaniem
Sony wg mnie ma lepszy obraz od tego OLED- ale to moja opinia wiec w grze pozostały te 2
1
TV
długo walczyłem aby dać ostatnią szansę staremu tv, nie jestem fanatykiem technologii jak telewizory, komputery - nie wymieniam póki coś działa, chyba że się bardzo zestarzeje technologicznie alebo złapie mnie taki humor aby sobie zrobić mały prezencik
wiec dla mnie liczyło się tylko aby był tv i w miare odbierał dopóki się nie zepsuje, od pół roku z przerwami ma jednak problemu mniejsze i wieksze wiec idzie w odstawke
potrzebuje tv 50 cali, który bedzie mi potem służył w pokoju gościnnym więc wiekszym mi nie potrzebny na ten moment
ma ktoś któryś z tych dwóch telewizorów i może powiedzieć czy jest oki?
1) https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-qe50qn91a-smart-tv-uhd-4k-sams.bhtml#opis
2) https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-xr50x90jaep-led-4k-goole-tv-sony.bhtml#opis
szukam jak najlepszego tv 50 cali do oglądania telewizji - bajki, wiadomosci, mecze, netflix i tyle
0
@Survier
chodzi mi o obecna kadrę:) ale licze na wzmocnienie kadry w zime i lato 2022:)
27
@AmigoBlancos
a on nawet nie to że ich nie buduje, on takimi wypowiedziami ich dyskredytuje i mentalnie niszczy
wg mnie nie ma dla niego miejsca w tym klubie
0
@doc
bo nie miał kim grać, zresztą to co mamy go teraz zostawić i grać kaszanę bo wprowadził mingueza do kadry no sorry
1
@gumaz
Ter Stegen
Mingueza- Araujo- De Ligt - Gaya
Pogba -de jong -pedri
Depay - Adeyemi -Fati
sfera marzeń ale Gaya kończy sie kontrakt 2023, Kessi/pogba - kwestia płacy tylko, adeyemi jest do wyjęcia - wolałbym Haaland ale nie mam złudzeń niestety
a de ligt - coutinho sądzę że każdemu na dobre by wyszła taka wymiana, czy byłby szanse na to? niewielkie ale pomarzyć można i mimo krytki de ligt sądzę że u nas lepiej by się odnalazł
0
na dzień dzisiejszy grałbym chyba
Ter Stegen
Mingueza - Araujo - Garcia-Balde/Alba
De jong-Busi-Pedri
Dembele- Depay-Fati
oczywiście jak wrócą wszyscy kontuzjowani
i czekałbym z niecierpliwością na wzmocnienia na kolejny sezon - Gaya, Kessie/Pogba, Adeyami i próbowałbym z Juve wymiany Coutinho -De Ligt
12
araujo, mingueza ale mi ci panowie imponują wolą walki i charakterem, do tego garcia
na takich ludzi powinna stawiać barcelona i bedzie dobrze:)
Koeman out!!!
Vamos Barcelona
1
@Roobo
w piłce klubowej sobie nie radzil? puchar anglii z Wigan:)