0

jeśli wszyscy zdrowi

Ter stegen

Mingueza/dest - araujo/pique -garcia/lenglet - alba/balde

de jong/gavi/s.roberto - busi/nico -pedri/coutinho

dembele/demir - depay/aguero - fati/braithwaite

nie licze umititi i luuk de jong bo jak wszyscy zdrowi to ich zaraz nie bedzie


nie wyglada ta kadra źle na pewno, dobry tener powalczył by z ataka kadra o mistrza (nie mówię wygrał bo to różnie bywa) i sądze ze 1/4 LM

ale ogólnie i tak liczę na 3-4 wzmocnienia w zime lato - gaya, adeyemi (lub inna 9), pogba/kessie - bo w pomocy największa bida jesli chodzi o fizycznych pomocników


najgorzej obecnie w ataku dlatego licze na szybki powrót Fati

nie licze na 4 czy 5-0 z zespołami jak cadiz ale nawet z kontuzjowana kadra Koeman powinien takei mecze wygrywac 1-0, 2-0 lub 2-1, ale on przez rok czasu nie potrafił tego zespołu w obronie ustawić to czego od niego można oczekiwać teraz

Koeman out:)

0

@Ghotti
nie u mnie ruszy i skończy się w tym samym roku wiec mi się nie spieszy na razie:)
mam projekt, załatwiam i czekam na przyłącza, ekipa prawie wybrana, uspokoi się u mnie w domu z maluchami to ogarniam ekipę do środka i przejdę się do projektantki wnętrz - 2 wybrane po opiniach znajomych:)

0

@Janiama
nie ma szans aby tak grali cały sezon

0

@Fartlow
tak i dlatego najładniejsze laski chodzą z grubymi przegrywami bez kasy:)
ma to sens:)

1

@derlysy1979
ale trzeba być bezmózgiem, powinni się zaszyć w piwnicy

1

@arkasath
to jak się debile boją to niech zostaną w domu, proste

0

@monsterrize
chaos to wprowadza trener

to kim jest depay skoro nie jest ani 9 ani skrzydłowym? ceiakwe czemu w lyon grał głównie na 9 albo na LS? tam się trener też nie znał

ter stegen

dest/mingueza- araujo/pique-garcia/lenglet-balde/dest

de jong/gavi - busi/nico/de jong- gavi/puig

demir- depay- coutinho

owszem jedynie w ataku przez kontuzję nie ma obecnie trener opcji żadnych oprócz nieszczęsnego Luuk de jong, ale na kazdej innej pozycji miał pomimo kontuzji po 2 piłkarzy

osobiście postawiłbym na środek w stylu de jong-gavi-puig ale jak widać puig nawet w takich meczach nie gra

nie prawdą jest wiec że kompletnie nie ma kadry, na pewno ma kadre na zwyciestwo z granada u siebie i powalczenie z bayernem i oddanie celnego strzału w meczu

a za chwile mu wracaj pedri, alba, fati

a za około 1- 1,5 dembele i aguero

może zaraz zaczniemy mówić że to za słaby skład na Raków:)

zamiast tego wychodzi ten słaby trener i jeszcze mentalnie niszczy piłkarzy - przecież to nie do pomyślenia jakim trzeba być słabym trenerem

Koeman to ty? wiedziałem ze jestes na La Rambli


0

@osa91
są niebezpieczne, sam się o tym przekonałem

0

@monsterrize
ta..Brugia i YBB też miało ostatnio słabsze sklady a jakoś potrafili zagrać z lepszymi lepiej

problemem jest trener bo co mecz to inna koncepcja

z Bayernem cofnięci i nie ma kto atakować z Granada taktyka miliarda wrzutek:) normalnie geniusz

jedynie w ataku chwilowo biednie ale reszta pozycji obsadzona przyzwoicie wiec mówienie że nie ma kim grac to żart

0

@Boromir4
depay, de jong, coutinho itp. znajdź mi takich graczy w granadzie

0

@AlwaysBlaugrana
no nie rozumiesz granada, cadiz itp. mają lepsze kadry:) :)

1

@clyde
ja się dziwię jak w ogóle ktoś tu może jeszcze bronić tego trenera

za przeproszeniem sr.. we własne gniazdo
obniża morale młodych i myśli że jest fajnie

jak ci młodzi mają potem walczyć na boisku jak nawet ich trener w to nie wierzy

już nie mówię o tym że zespół się nie rozwinął - zero schematów, zero organizacji gry i to po roku czasu

trener do wywalenie w trybie natychmiastowym, lepszy niż setien, ale obok valverde który też nie był idealny nawet nie stał

3

Koeman Out

wywalmy tego słabego trenera zanim bardziej będzie robi cyrk

z niecierpliwością czekam na katharsis w klubie

dzięki za puchar króla i w sumie tyle, ale te drogi muszą się już rozejść bo nikomu to nie służy

1

@D10SLEO
jego koniec już jest podpisany, to nie kwestia 3 pkt z cadiz, musza tylko doagadac nowego trenera i wszystkie szeczegóły, sądze ze za tydzień -2 tygodnie go juz nie będzie tu

0

@hayek
no ciężko sobie z taka kadrą z granada nie poradzić u siebie

a jednak Koemanowi sie udało:)

1

@Janiama
to rozwiązanie jest proste wyj...Koemana

jest słabym trenerem wiele nie stracimy

0

"Złodzieje"

ktoś ogląda ten serial na youtube lub TVN Turbo

bardzo fajnie sie to ogląda, poucza o kilku kwestiach ale naiwność ludzi jest bardzo duża

zresztą takie czasy że nawet strach czasami komuś pomóc na ulicy

0

@Aqualitek
dzięki wielkie właśnie takich opinii szukam

0

@clyde
tu bardziej chodzi mi o ilość cali ile max chce i co ma tv

szukam po prostu bardzo dobrego tv do telewizji i netflix

0

@Ghotti
dzięki:) do mnie w pierwszej kolejności też przemawia Sony

0

@FCB_dimiC
na forach często trzeba zakałdać konto itp. a tego mi się nie chce, przejrzałem testy, parametry tych tv i z tych 2 chce wybrać a pytam tu bo może ktoś używa któregoś z nich i ma coś do powiedzenia

0

@Ghotti
bez przesady wiem że ludzie mają manie wielkości i syndrom małego wacka i chca miec jak najwieksze TV, mnie na ten moment potrzebny taki

zreszta do tej pory żyłem z 32 calami:) ale że coraz częściej szwankuje i chce aby córka nei siedziała przed telewizorem tylko troche oddalana od niego

do salonu pewnie coś wiekszego 75? nie wiem, ale już wiem co żrobić aby mieć tam małe kino domowe dobrej jakości bo na ytym mi zalezy - filmy

u mnie głównie katowanie kanałów bajkowych po 2-3 godziny dziennie, telewizja śniadaniowa itp.

OLED nie przekonują mnie ani jakościa obrazu ani tym wypalaniem
Sony wg mnie ma lepszy obraz od tego OLED- ale to moja opinia wiec w grze pozostały te 2

1

TV

długo walczyłem aby dać ostatnią szansę staremu tv, nie jestem fanatykiem technologii jak telewizory, komputery - nie wymieniam póki coś działa, chyba że się bardzo zestarzeje technologicznie alebo złapie mnie taki humor aby sobie zrobić mały prezencik

wiec dla mnie liczyło się tylko aby był tv i w miare odbierał dopóki się nie zepsuje, od pół roku z przerwami ma jednak problemu mniejsze i wieksze wiec idzie w odstawke

potrzebuje tv 50 cali, który bedzie mi potem służył w pokoju gościnnym więc wiekszym mi nie potrzebny na ten moment


ma ktoś któryś z tych dwóch telewizorów i może powiedzieć czy jest oki?

1) https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-qe50qn91a-smart-tv-uhd-4k-sams.bhtml#opis

2) https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-xr50x90jaep-led-4k-goole-tv-sony.bhtml#opis

szukam jak najlepszego tv 50 cali do oglądania telewizji - bajki, wiadomosci, mecze, netflix i tyle

0

@Survier
chodzi mi o obecna kadrę:) ale licze na wzmocnienie kadry w zime i lato 2022:)

27

@AmigoBlancos
a on nawet nie to że ich nie buduje, on takimi wypowiedziami ich dyskredytuje i mentalnie niszczy

wg mnie nie ma dla niego miejsca w tym klubie

0

@doc
bo nie miał kim grać, zresztą to co mamy go teraz zostawić i grać kaszanę bo wprowadził mingueza do kadry no sorry

1

@gumaz
Ter Stegen

Mingueza- Araujo- De Ligt - Gaya
Pogba -de jong -pedri

Depay - Adeyemi -Fati

sfera marzeń ale Gaya kończy sie kontrakt 2023, Kessi/pogba - kwestia płacy tylko, adeyemi jest do wyjęcia - wolałbym Haaland ale nie mam złudzeń niestety

a de ligt - coutinho sądzę że każdemu na dobre by wyszła taka wymiana, czy byłby szanse na to? niewielkie ale pomarzyć można i mimo krytki de ligt sądzę że u nas lepiej by się odnalazł

0

na dzień dzisiejszy grałbym chyba

Ter Stegen

Mingueza - Araujo - Garcia-Balde/Alba

De jong-Busi-Pedri

Dembele- Depay-Fati

oczywiście jak wrócą wszyscy kontuzjowani

i czekałbym z niecierpliwością na wzmocnienia na kolejny sezon - Gaya, Kessie/Pogba, Adeyami i próbowałbym z Juve wymiany Coutinho -De Ligt

12

araujo, mingueza ale mi ci panowie imponują wolą walki i charakterem, do tego garcia

na takich ludzi powinna stawiać barcelona i bedzie dobrze:)

Koeman out!!!

Vamos Barcelona

1

@Roobo
w piłce klubowej sobie nie radzil? puchar anglii z Wigan:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?