0

@priest9999

leicester, lipsk? - który się mega osłabił i dostaje w tym seoznie łomot od każdego prawie, sevilla? dortmund, juve z pieknym startem sezonu?

dalej już nie czytam bo brednie piszesz

0

@Borneo

tak ale bayern odpadł z ligi mistrzów grajac dobra piłke

a my? zero strzałów celnych u siebie? serio?


miał kilka razy pełny skład i w tamtym roku z wielkimi zespołami nic nie ugrał i notorycznie był wpierdziel, o czym my wiec mówimy

mógł zaczac z takiem coutinho-depay-demir - od lewej Cou i na pewno wygladałoby to lepiej

my od roku czasu nie mamy żadnych mechanizmów, zero pressingu, zero płynności, o czym my więc mówimy

dobry fachowiec sprawiłby że ten zespół przynajmniej by jakoś wyglądał a nie taka żenada

0

@priest9999

to rozumiem jak za chwilę beda kontuzje w City, Byaern itp,. też będziesz aktualizował zestawienie:)

czyli pedri wraca za 2 tygodnie, alab za miesiac, i fati chyba za tydzień - to długo wg ciebie?
a dest był nawet w kadrze na bayern, wiec niedługo wróci

prosze bardzo moge nawet zaktualizować skład o taki co bedzie za tydzień

ter stegen
dest-pique-araujo-balde

busi
de jong-coutinho

demir-depay-fati

no i co? czekam na te 20 zespołów

0

@priest9999

ter stegen
dest-pique-araujo-alba
busi
de jong-pedri
demir-depay-coutinho

dalem alba i pedri bo za chwile wrócą do składu (2-3 tygodnie podobno), do tego za chwile wróci fati

za półtorej miesiąca dembele i aguero

wymień proszę tych 20 lepszych składów, czekam

popatrz jak grali busi i pedri na euro, zjedli tam nawet Włochów
o klasie de jong czy depay nie musze nic mówic itd.

niektórzy zaraz beda mówić że mamy skład jak raków albo lech

0

@Azi
urazy to normalna czesc sportu, równie dobrze w Bayernie może kontuzji dostać lewy, sane, gnarby i muller i nei beda mieli kim grac, ale to nie znaczy ze maja słaby skład

to samo u nas, choć oczywiście wiem ze obecnie mamy słabszy skład ale nie na taka żenade jaka prezentuja pod wodza Koemana

1

serio są tu jeszcze tacy co twierdzą że mamy mega słaby skład i to nie wina trenera?

przykłady Bayernu Flicka, Chelsea Tuchela czy walecznych ostatnio YBB czy Brugi pokazuje jak duże znaczenie ma trener i przygotowanie mentalne i fizyczne do meczów

owszem skład nie jest optymalny ale to ciągle TOP 10 Europy a grą wyglada jakby nie było w TOP20]

oby tylko za Koemana przyszedł ktoś sensowny a nie Jordi albo inne wynalazki

już bym nawet dał szanse Xaviemu, jak nie mają pomysłu

Koeman out

0

@WiernyKibic111
pedri, busi, de jong, alba, araujo, pique, ter stegen, depay? serio to słaby skald do tego fati, aguero i dembele jak wrócą z kontuzji

ludzie YBB czy Brugia pokazały że nie trzeba mieć mega skałdu aby rywalizować z najlepszymi, to sam ow lidze pokazuje obecnie Valencia

zatrudnili fachowca i od razu im idzie lepiej niż w poprzednich sezonach

problem leży w trenerze nie piłkarzach

0

kolejny dzień z Koemanem na ławce, Laporta zmiłuj się ileż można, przecież mecze z Granada, Cadiz, levante to nie wyznaczniki, pewnie wygramy te 3 mecze a potem kaszana z benfica i atletico


Ratuj czas i daj szansę na rozwój

Koeman out

1

@Bykunn
bo my mamy gorszych piłkarzy niż oni:-p

0

@Bogan
stać nas było ale chodziło o limity płacowe, sądzę że Haaland prędzej trafi do Barcelony lub City niż do Realu

2

@MesQueUnClub96 przynajmniej odszedł do chelsea a nie tego beznadziejnego bayernu

0

@Mathew86

niewłaściwe pytanie wydaje mi się zadajesz, bo każdy inaczej żyje i inaczej wydaje

a im więcej masz tym więcej wydajesz bo podnosisz poziom swój życia

wiec czy starczy na życie - to zależy ile ktoś wydaje - potrafie sobie wyobrazic ze ktos wydaje 2,5 tys na czynsz, 1,5 na jedzenie, 2 na ubrania, 1-2 na imprezy i wtedy nic nie zostaje

czy pensja dobra? - przyjmując za kryterium medianę I 3 kwartyl zarobków w Polsce to oki patrzac ze mediana to ca. 3,5 tys. PLN, a 3 kwartyl 5,4 tys. PLN na rękę

0

@Ghotti @Nieznajomy
no i? to co lepiej zostać z obecnym trenerem? i czekać na kolejne lania czy zyskać czas i rozpocząć rewolucję wcześniej

a co do pensji to:
1) nowy trener może zarabiać mniej wiec de facto stracimy na tym np. 5 mln eur na rocznej pensji nowego trenera, 12 mln EUR Koemana (to jego pensja roczna + odroczona)
2) nowy trener może poprawić grę zespołu i zyskamy dzięki temu kasę - tak chodzi mi tu o LM - tam za każde zwycięstwo jest kasa + dalsze awanse też kasa

reasumując zatrudniając nowego trenera cashowo zapłacimy dodatkową pensję ale może też dostać więcej kasy z LM mając lepszą grę i wyniki niż z Koeman

szach-mat Panowie:) wiadomo to ryzyko, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana a Koeman od roku udowadnia ze Barcelona to za wysokie progi dla niego

3

jak zwolnią Koeman to zyskujemy czas

kasę i tak trzeba było mu zapłacić a możliwe że będzie ktoś wreszcie z pomysłem na zespół i grę, bo z Koemanem bedzie to samo, jałowa gra, zero taktyki i wymówki

Koeman chyab nie ogląd Club Brugge:)

1

@Kubsoleon
amen innej opcji nie ma

0

@Arnold1234
nie jest to prawda, oni ogólnie grają dobrą piłkę i przyjemną dla oka a przy tym skuteczną, przecież bramki nie były z przypadku tylko z wypracownych pozycji

nie od parady mają dublet w Holandii z tamtego roku, czy pod skrzydłami Ten Haaga znaleźli się nie tak dawno temu w 1/2 LM czy 1/4 LE (gdzie odpadli przez nieskuteczność w meczu z Romą)

w zespole są wypracowane mechanizmy a sam ten Haag pięknie naprawia błędy jak postawienie na Blinda na LO kosztem Tagalafico aby zabezpieczyć tyły

a ten zespół wyglądałby lepiej jeszcze gdyby mogli grać kontuzjowani Sketelenburg, Kudus, Klassen

ciekawym zawodnikiem może być sprowadzony w to lato Daramy


0

@Janiama
iniesta i xavi też nie byli demonami siły fizycznej a potrafili zdominować srodek pola i co wiece jgrali xavi, busi, iniesta i wszystkich niszczyli

teraz tez sa silni piłkarze mentalnie - depay, de jong

owszem mental, ale też kwestia taktyki i nauczenia piłkarzy pewnych zadań, gry obronnej a Koeman taktycznie jest fatalny

minął rok a on tych piłakrzy nie nauczył nic, zero gry obronnej, w meczu bayernem nie wiedzieli iw obronie jak sie zachowywać, kto ma kogo kryć itp., nie mówiąc już o tym że płynności nei było przez duże dziury miedzy formacjami

a nie wierzą i mentalnie przegrywają bo ich trener w to nie wierzy, jak można wierzyć jak ciagle słyszysz od trenera że to mie czas na pojedynki z najlepszymi, że brakuje mu zawodników, no kurde rzecież po takich tekstach nóż się owtiera w kieszeni

a później ogladasz Brugie czy YBB, gdzie jako kopciuszki widać że potrafią grać w piłkę z dużo lepszymi od siebie

zatrudnijmy dobrego trenera i poczekajmy na efekty

o celnych strzałów u siebie w LM, Boże przecież to jest tragedia

7

@Cochise
nie czyni cię to normalnym kibicem klubu:) i brawo za taką postawę

0

@Survier
FDJ Gavi

demir puig coutinho
depay

tylko wedty to ma sens bo puig nie jest defensywny, ale tez chciałbym zobaczyc taki skałd tylko za umitti garcia

4

KOEMAN OUT

Jaką piękną robotę robi trener widać po mojej drugiej ukochanej drużynie z Amsterdamu:)

Ajax po LM w tym roku:) oby:)

1

@ShawnC
rok grania a in ciagle ich niczego nie nauczył, nie ma automatyzmów, a drewnainego de jonga w ataku sam sobie wybrał wiec nie jest to argument

podsumowujac - nie gramy pressingiem, nie gramy piłka - nie ma automatyzmów, nie biegamy, właściwie to ciężko powiedzieć co gramy po roku czasu, a patrzac na przykład Brugge widać że nawet jak ma sie słabszy skład wybieganiem mozna wiele zdziałać

0

@kejdzi
Zero automatyzmów, zero schematów, zero gry obronnej

Minsl rok a on nic nie nauczył zespołu, nie ma się tu co zasłaniać odejściem Messiego takie rzeczy są niezależne od jednego pilkarza

2

Ajax Amsterdam:)

Super ze chociaż mój drugi uluboony klub jest w formie i dobrze zarządzany od lat:) brawo Ajax juz 2-0 super się oglada mecz:)

0

@norbi77
porównujesz mecz z 2013 roku? gdzie trenował nas Roura czy jakoś tak a Villanova był w szpitalu z rakiem i zespół był rozwalony wtedy psychicznie i mnóstwo kontuzji

0

@Mizander
jedno to kwestia składu a druga to kwestia trenera, nawet z takim składem nie możemy grac tak słabo jak graliśmy z Bayernem

0

@takisobiektos
tylko po co ma iść do PSG jak tam mają przepych na tych pozycji?

0

kessie, gaya, adeyami, gravenberch, olmo

na prawdę nie potrzeba tak wiele tylko powalczyć o tych piłkarzy + stawiać na młodych
nie trzeba robić transferów po 100+ mln, wystarczy to robić z głową, oby i oby zespół pomału się zaczął nabierać wiatru w żagle

i zmienić trenera, bo Holender kompletnie nie ma pomysłu na ten zespół, i nie jest to tylko kwestia kontuzji ale ogólnie jak zespół wygląda od roku

2

@DaPidejpi
ale szybki zawodnik tu nie wiele zmieni, balde szybko bieg z piłką ale bez wsparcia nie wiele sam zdziałał

tu nie ma ruchu do piłki partnerów, nie ma mechanizmów wypracowanych, ogólnie nie ma nic, to nie jest zespół tylko zlepek przypominjący zespół, na słabe zespoły wystarczy bo indywidualnie jesteśmy lepsi le z lepszym rywalem wszystkie mankamenty widac jak na dłoni

0

@kejdzi
to znaczy że to oni powinni grać, a nie alba czy busi

Koeman gra tym co ma, ale po jego zespole pomimo roku czasu tu nie widać postępu, co więcej nie widać zespołu i to martwi bardzo

0

@LeoMessiah
dla mnie OK:) taki skład na ten moment przy kontuzjach to mus:) młodzi muszą się ogrywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?