2

@Bykunn

ale wiesz że w komunikatach nie trzeba podawać szczegółów? żadna ze stron nie podała ceny wykupu ani ceny za wypożyczenie, a samo wypożyczenie kosztowało podobno 10 mln EUR, choć to też tylko domniemanie

Atletico podawało to co chciało aby nie rozwścieczyć swoich kibiców

skoro Barcelona napisała o obowiązku wykupu to on jest

już raz była pamiętam taka sytuacja że podaliśmy cos w oficjalnym komunikacie, druga strona to pominęła i wyszło na nasze w końcu

nie media podawały że spadło do ok. 65%, jakby to było 80% to by napisały 80%, szczególnie że 65% nie jak się ima do limitu który wynosi 70%, a zauważ że i tak zarejestrowaliśmy wszystkich zawodników, więc sądzę że te 80% można między bajki wsadzić

3

@Bykunn
przecież w komunikacie klubu masz napisane że jest obowiązek wykupu

media wczoraj podawały ze pensje spadły do 65% tu do 80%

to bardziej domniemania mediów niż fakty

0

@ElTomas
są specjalne bagaże elastyczne niepękające - radzę w taki zainwestować i nie będziesz miał problemu
a ubezpieczenia szczerze współczuje - bez sensu te warunki dali

3

@Ryjewski
neiktórzy ludzie myślą że mamy skład jak Raków za przeproszeniem, głowa odpada jak się czyta niektóre komentarze

1

@equwesta
to zobaczymy:)

0

@Encore
Puskas 84 gole w 85 meczach - to jest dopiero wyczyn:)

0

@JarekS
wg mnie nie będą niższe ale oki każdy ma inne zdanie

po pierwsze - pensje zawodników nie mają wpływu na przychody tylko koszty
po drugie - nawet jeśli są rosnące, to po pierwsze nie wszystkie, po drugie, czekają nas jeszcze duże redukcje pensji - umititi, pijanic (możliwe ze odjedzie jednak), coutinho, dembele, i nawet zakałdajac wzrost pensji Fati i Pedri to te oszczednosci beda sporo wieksze

skad masz niby info że sprzedaż produktów Barcelony w Azji niemal padła?

i zarzucasz mi że powołuje się na doniesienia dziennikarzy a sam nas tym zarzucasz - "mówi się.."

twarzy projektu sportowego jest mnóstwo - De Jong, Fati, Depay, Pedri, Pique, to jest wreszcie zespół

nie wydaje mi się aby aż tak dużo osób przejęło się odejściem Messiego, chyba że wierzysz w mityczne że on więcej przynosi klubowi niż zarabia

0

@Shoxxu
zostało jednak sporo, ciągle walczymy o La Ligę i LM, tu się nic nie zmieniło pod tym względem

i 2 kwestie; Barcelona to zawsze Barcelona i ciągle ma gorące nazwiska + możliwość stworzenia nowej rywalizacji jak kiedyś Leo - CR7 tak teraz byłoby to Mpabbe - Haaland, przecież to bylaby bomba marketingowa dla całej ligi i dla samego Haaland (chyba nie muszę mówić jaki marketing ma Barcelona mimo wszystko jaki to magnez na reklamy dla samego zawodnika)

0

@JarekS
była oferta za Olmo i dosyć rzetelni dziennikarze to potwierdzali, to czego byś oczekiwał oficjalnego komunikatu klubu ze oferowaliśmy tyle i tyle, ale odrzucili ofertę?

wg mnie limit płacowy nie będzie niższy bo przychody nie beda niższe niby jakim prawem mają być przychody niższe? stadiony są już w jakimś stopniu wypełnione, Botiga działa, a możliwi są nowi sponsorzy z większą kasą (piszę możliwi bo nic nie wiadomo)


oszczędziliśmy mnóstwo kasy w to okienko + jeszcze oszczędzimy (redukcja pensji) + zarobiliśmy sporo na transferach (abstrahuje już o tym kiedy będą płatności itp. bo tego nikt nie wie) + doniesienia o Olmo wskazują na to że będziemy pomału wychodzić z tego kryzysu

0

@MarioVeB!
popatrzyłem na wikipedia i ciagle dla mnie no name, pierwszy raz słyszę takei nazwisko, zresztą to że nie ma swojej strony po angielsku na wikipedii już duzo świadczy

ale rozumiem jak na polskiej marne realia to gwiazda:)
no to może jak Legia będzie dostawać wpierd...w LE strzeli bramkę honorowa:)

0

@JarekS
z pkt 2 się nie zgadzam, my już teraz oferowaliśmy kupę siana za Olmo, sądzę więc że w lato pójdziemy po Haaland

2

@Yosemite
111 bramek dla reprezentacji to jest coś wielkiego i nawet nie ma co z tym dyskutować:) dobrze że on a nie jakiś piłkarz z egzotycznej reprezentacji co się mierzy z Laos, Omenami itp. reprezentacjami na co dzień

ciekawe jestem czy Lukaku dobije do 100

0

@GoodOldDay291110
Jestemy poniżej limitu nie pisz glupot

0

@messi564
Za 2 lata wszyscy z tych 4 beda u nas:) wspomniesz moje słowa

0

@DonMatteo901
Kto to jest? Zupełny no name

0

@HarveySpecter
a ty masz pojęcie o prowadzenia finansów przedsiebiorstwa?

0

@HarveySpecter
bez przesady z tym bankructwem bo piszesz trochę przesadnie

gdyby byli bankrutem to nie oferowaliby ca. 60 mln EUR za Olmo

przekraczaliśmy limity wynagrodzeń to fakt, ale płynnościowo na razie wydaje sie ze jest oki

0

@TheNekro94
bredzisz

0

@masq
jasne że to dobry ruch, ale liczyłbym na jakieś zastępstwo, z drugiej strony jak uzdrowimy teraz te pensje to pewnei za rok sie zbierze górka kasy już, miedzy innymi z tego transferu też i wtedy pójdziemy po wzmocnienia

czuję w kościacg grę o Haaland, Olmo, ŚO klasowy - to pewnie beda gorące tematy w nastepne okienko, nie mówię że wszystkich kupią ale to bedą te nazwiska w nastepne okienko

już w to okienko oferowaliśmy sporo za Olmo więc kasa się uzbierała już

0

@koziar
nie no arsenal ,napoli i bvb daleko z tyłu
z drugiej strony dobra gra fati, coutinho, dembele i ta wartość może skoczyc o kilka mln, to samo araujo, garcia, demir duży potencjał do wzrostów wartości

nie ma tam nico i gavi a oni mimo ze nie są w kadrze A u nas raczej beda sporo grali

0

@Bobo25
no sorry ale w tym momencie kłamiesz, xavi i iniesta odeszli i powiedzieli otwarcie że dlatego że czuli się już za słabi aby grać dla Barcy i odeszli poza Europę bo nie mogli by grać i rywalizować z Barceloną

to bardzo dużo różnica, a Messi jak to Messi już rok temu chciał odejść już w 2012 czy 2013 chciał odjeść, to zwykły najemnik i tyle

2

marzę aby często w tym sezonie po akcjach Depay, Fati, Coutinho, Dembele i innych słyszeć to słynne radosne GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL de Barca:) hiszpańskich komentatorów

1

@KORTIS



miał dobre momenty, początek zeszłego sezonu również, teraz jego czas:)

1

@masq
jestem za:)

0

@Bobo25
no większych, bo Messi na końcu okazał się jednak najemnikiem, a Xavi i Iniesta pokazali miłosc do klubu do końca

2

@JarekS
a czemu niby mniejsze przychody? kibice wrócili na stadiony, wartość kontraktów reklamowych sie chyba nie zmieniła, a niedługo bedzie mozna podpisać nawet nowa lepsza umowe

0

czyli w limicie, teraz trzeba popracować i podpisac te zmniejszenai pesnji pijanic, umititi, coutinho, dembele

2

@AmigoBlancos
czy ja wiem minorowe, wg mnie dużo tu takich ludzi strasznie pesymistycznych i typowych narzekaczy Polaków

ale sporo też normalnych

0

KOSZULKA WYJAZDOWA Z TEGO SEZONU

Ktoś wie czmu już nigdzie nie ma w normalnych rozmiarach wyjazdówek z tego sezonu? patrzyłem na nike, r-gol, pod stadionem, zalando?

jak są to najczęściej S, XL i nie ma możliwości wyboru piłkarza

czy to się pojawi jeszcze teraz jak już numery piłkarzy ustalone?

0

@Bobo25
Fato gra genialnie jak na swój wiek wiec ciężko od niego nie oczekiwać dobrej gry, sorki ale koszulki większych legend jak xavi czy iniesta były już przywdziewane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?