1

@MesQueUnClub96
to tak jak ty piszesz że nie wyszlibyśmy z grupy CL z City, Lipsk, Milan

0

@Yosemite
wg mnie też Benfica

1

Komentarz usunięty

0

czemu u nas tak wolno idzie obniżanie pensji? serio dopiero teraz beda zabierać sie za rozmowy z Demebele, Griezmann, Umititi, Coutinho?

ile ludzi tam pracuje? niby brakuje nam kasy a zabierają się do tego tak długo że aż żal

0

@Yosemite
głośno myślę bo Ndombele podobno chce odejść, my niby ufamy Coutinho ale szukamy mu klubu, dziwi mnie ze nie ma takiego pomysłu, nie ogladałem duzo Ndombele ale on jest chyab typem pomocnika jakiego szukał Koeman - silny, waleczny

0

Ndombele

wymienilibyście coutinho na ndombele? 1:1, bez dopłat, coutinho u nas w sumei gra na pozycji co są obsadzeone a ndomlele to chyba piłakrz dosordka pola jakiego szukamy?
tak tylko teoretycznei sie zastanawiam

@Janiama @Kgorecki2500 @Yosemite @VamosRakieta @Ojciec5tkidzieci inni

1

@Kgorecki2500
wylosowałem taka sma grupe dla nas tylko zamiast wolfsburga club brugge:)

0

@Janiama
Maciej ja nie wiem, widocznie chcą się wzmocnić albo się boją że jednak przedłuży kontrakt w trakcie sezonu

jednak z mbappe beda mieli większe szanse na jakiś sukces niż bez niego, nie ma co ukrywać, choć jak widać po EURO żółwik zbawcą też nie jest ale medialnie i marketingowo dużo by zyskał Peraz w oczach kibiców Realu

albo wie że go nie kupi ale przynajmniej powie że próbował

0

@PJ1985
tylko o jakim dogadaniu my tu mówimy w kwestii umititi? jak koleś nie chciał nawet słuchać innych ofert, albo kane gdzie city daje za niego na prawde fajne pieniadze

wg mnie byłoby to super rozwiązanie, ale spoko każdy ma inne zdanie

0

@Kgorecki2500
wg mnie takie rozwiazania byłby uczciwe, zawsze taki umititi miałby rok na znalezienie nowego pracodawcy
a taki kane mółby odjeść za np. 8 krotność rocznych zarobków, czyli jeśli zarabia np. 10 mln GBP to za 80 mln GBP i tottenham miałby kase na innego piłkarza i kane i city byłyby zadowolone - tylko tu też mozna by było wykupić piłkarza jesli rozegrałby już np 2 sezony w jednym zespole

0

KONTRAKTY PIŁKARSKIE

powinny nastąpić jakieś zmiany w prawie piłkarskim aby nie było takich sytuacji jak ta z umititi czy kane z drugiej strony

powinny być wg mnie jakieś klazule że niechcianego piłakrza można np. zwolnić z kontraktu po 2 latach z 4 kontrkatu np. placąc mu za jeden pozostały rok kontraktu zamiast 2 lat

to samo w drugą stronę piłkarz który będzie chciał odejść będzie mógł to zrobić jeśli ktoś zapłaci za niego wycenę (np. jakieś oficjalne wyceny FIFA na podstawie wielokrotności rocznych zarobków w obecnym klubie + jakiś narzut)

ułatwiło by to znacznie transakcje między klubami a przede wszystkim ułatwiło by rozwiązanie pewnych sytuacji

0

@ForcaMilosz
ale to chyba normalne że nie gra tylko siedzi na trybunach piłakrz którego trener nie widzi, czy mamy zagwarantować grę wszystkim

to jest normalne w piłce nożnej że klubu sprzedaja piłakrzy a ci czasami też chcą odejść

0

@Bobo25
ale chyba sam widziałeś jak on grał teraz, porażka

dla mnie nie ma dla niego miejsca w klubie, to już wolę aby Mingueza grał niż on, nie można blokować gry piłkarzom młodym z którymi wiążemy nadziej bo gra taki umititi który nie będzie grał ale się uparł

jesli umititi będzie kozakiem to posypie głowę popiołem ale wg mnie już nigdy nie będzie dobrze grał

1

@Bobo25
a ja mam nadzieję że nie dostaną żadnej szansy, raz ze względów wizerunkowych, sorry umititi miał mnóstwo ofert i podobno też lukratywnych, choć nie tak jak u nas

po drugie umititi w tym momencie nie jest żadnym wzmocnieniem

po trzecie - tak wolałbym dać szansę komuś z kim wiąże jakąś przyszłość niż z kolesiem, któremu zależy tylko na kasie

3

Umititi

nie wiem jak mogą po takim zachowaniu jeszcze rozważać aby kiedyś dla nas zagrał, jak już nie chce odejść i nie mogą z nim rozwiązać kontraktu to trudno ale jak dla mnie powinien do końca kariery u nas oglądać trybuny, już lepiej to niż ma wejść i zawalić bramkę, to już wolę jakiegoś młokosa z rezerw za niego, a on niech będzie 7-8 wyborem na ŚO

0

@AlicjaFCB
powiem tak bardziej denerwuje chyba tabliczka teren zabudowany i ograniczenie do 50 gdzie praktycznie nia ma domów albo widać 2 domki w oddali od drogi ca. 500 m
a i spokojnie dałoby sie jechać ca. 80+ ale już teraz będzie słabo, to samo jak często zostają oznakowania do 70 a droga dwupasmowa w jednym kierunku itp.

czy poza zabudowanym 90+te 20 np. aby nie przekorzyczyc tych 30 wiecej niz dopuszczalne jest wydaje mi się że do zjedzenia jeszcze

0

@tom9001
nie, ale ja nie wyceniam niczyjego życia, dla mnie śmierć na covid czy na skutek szczepionki nie ma znaczenia, i ten 1 śmierć na milion zaszczepionych to widze lubisz przesadzać, tak samo jak 2-5% populacji:) koleś większość osób przechodziło to bez objawów i naukowcy szacowali że śmeirtleność jest bliżej 0,5% i niżej niż tych twoich 2-5%, ja uważam że ci co powinni i chca niech sie szczepia, ci co nie chca, niech się nie szczepia - proste

idąc twoim tokiem rozumowania to ktoś ma umrzeć z powodu szczepionki abyś ty czuł się bezpieczny? kazdy jest kowalem swojego losu, boisz sie masz sałby organizm to się zaszczep i unikaj ludzi, inaczej to ty podejmujesz sam na własny rachunek świadome ryzyko i nie zwalaj winy na innych co się nie szczepią

0

@tom9001
widoczniesz masz słaby organizm

0

@Borneo
żadnego plusa nie ma lockdown, niektóre kraje jak Dania już to zrozumiały gdzie ogłoszono covid jako zwykła chorobę i tak to powinno się traktować

0

@POLAK12345
Moderna

0

@YNOSVT
no to chyba już na tym forum masz przykłady takich osób jak widać

0

@POLAK12345
problem jest ten że te szczepionki są badziewne, ja jestem i byłem dokładnie przebadany prywatnie i wszystkie wyniki mam oki a tu nagle taki kwiatek

ja znajomym szczerze odradzam się szczepić bo jak widać może się to skończyć tragicznie

0

@gumaz
ja miałem zakrzep i zemdlałem trzymając dziecko w ręku, na szczęście dzięki Bogu nic nam się nie stało, ale mogło się skończyć tragicznie, lekarz mi mówił potem że to wina szczepionki i powinienem brać Aspirynę 2 tygodnie po szczepieniu aby zmniejszyć krzepliwość krwi - efekt szczepionki i on tak zaleca wszystkim pacjentom co się szczepią i dziwi sie że nie ma tego w oficjalnych zalecaniach

34 lata, sylwetka jak młody Bóg (kiedyś siłownia, teraz ćwiczenia w domu), bez chorób przewlekłych

0

@Borneo
bez przesady i co te lockdowny dają? przecież tak nie można żyć co ludzie beda owtwierjali restauracje itp. na 4 miesiace a potem na reszte roku zamykają? czy ciebie pogięło, kto ma umrzeć to umrze i tyle

1

@arasz1819
ja miałem ciężko nop i uważam że ta szczepionka to gówno, drugi raz bym sie nie zaszczepił

4

@Janiama

bez przesady z ta oszczędnością na pensji, teraz chca wydac ile 160-200 mln, abstahujac że grałby u nich 10 lat to rocznie musiałby teraz zarabaiac 16-20 mln mniej niż gdyby przechodził z pesnja o tyle wyzsza, nie wierze że aż o tyle podbyłiby pesnje angielskie kluby

a kiedy oni wprowadzaj sie na nowy stadion? swoja drogą tak mnie ten Bartomeu wkurza, ani nowego stadionu nie ma ani kasy na transfery chociażby 30-40 mln eur, i doprowadzil do tego ze ciezko nam sie sprzedaje pilakrzy

0

@JohnnyBarca
zdecydowanie tak

0

@sintesox
no to wylicz te setki athletic?:) i pomyśl czy mieli wiecej niz my

0

@sintesox
gdzie był tragiczny? w setkach było 3:3, uzyskaliśmy remis w Bilbao gdzie tu tragedia?

0

@Emhyr
a co takiego Athletic zrobił w tym meczu? nie wiele, stek mieli tyle samo co my, końcowy wynik też 1:1 wielki znawco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?