0

Pozdrawiam tych co bardziej wierzyli la liga niż oficjalnemu komunikatowi klubu.
Juz nie mogę się doczekać sezonu. Jest moc:) mamy mocny skład:)

8

Fanboye Messiego

Pique zszedł z wynagrodzeniem grubo poniżej 50% i co można. To jest prawdziwy cules i kapitan.
Widocznie nie wszystkim tak zależało by grać.
Visca el Barca! Po mistrza Hiszpanii:)

1

No i co niedowiarki. Latwiej ufać laluga niż klubowi?
Osły

0

@agaFCB @masq
Na bank szczególnie patrząc na ostatni post FcBarcelony na twitter
The registred one:) przecież to juz jawna wojna

3

Czy ey nie kumacie ze Tebas robi na złość i próbuje oczernić Laporta. Wg niego mensy został zaresjesyrowany a reszta sa badane dokumenty. Prwnie skurwysynu...do óstatniej chwili bedzie chciał badać dokumenty albo to tylko pod publikę a do klubu poszło inne info. Dla mnie ten koleś powinien zostać wyj..z funkcji prezesa la liga bo działa na jej niekorzyść

0

@cat_r37cat_r37to żaluz sie ze będę zaresjrtowani

0

@BarcaInfo
Może skumac8e ze dokumenty nie zostały np podpisane wszystko. Skoro napisali to znsczyvze tak jest

0

@macio_944
Z podstawowej to tylko ter stegen, pique,alba busi czyli 4:) troche przesadzasz chyba

0

@Tom0VeB
Ale co ty porównujesz kur... koles oni zarabiają mln EURO co ich porównujesz z użytkownikami tu

0

@Kamiloza91
Jasne ze tak. Fati, griezmann, depay:) w obwodzie dembele, aguero i demir

2

Pique orawdziwy cukes i kapitan:) bardzo go szanuje. Widać że jako jeden z nielicznych kochana prawdę klub. Czekam na resztę.

I co malkontenci zarejestrowani zostali?

0

@Dojaar
to ile ty chciałeś dać za bilet?

0

@chavez
messi do 2026? on ma już 34 lata szczerze wątpię, pewnie pojedzie do MLS za 2-3 lata

0

@Odcinkowy
napisałem za, czyli araujo i garcia jako 2/3 gracz na ŚO a lengelt 4:)

0

@cat_r37
nie kłam ostatni dzień na rejstracje przed meczem to niedziela

0

@Encore
no to chyba cały sezo9n ma przed sobą:) czyż nie:)?

0

@Ghotti
u mnie griezmann też od prawej tylko z drugiej strony patrzyłem:)

zgadzam się że powinni byc do odstrzału:) co bedze zobacyzmy

0

Greizmann- Depay- Fati

nie powiem podoba mi się ten atak:) nie jest źle oby w obronie tylko lenglet był za Araujo i Garcia do grania a S.Roberto rzadko wchodził i będzie dobrze:)

0

@Criss18Barca
a gdzie wiedzisz ze liverpool twierdzi? pisałeś do nich

bez przesady ludzie niektórzy tu chyba lubia pisać dla samego pisania i wyolbrzymaić rzeczy

3

BARCELONA - normalność

tego czego życzę każdemu cules obecnie to normalność, nic więcej bez tych wszystkich kaczek dziennikarskich, bez zastanawiania się czy ktoś będzie zarejestrowany, nic więcej powrotu do normalności i zdrowo funkcjonującego klubu

jak czytam o tych negocjacjach obniżki pensji u Buis, Alba to mnie krew zalewa - serio powinni być wywaleni bez przedłużania umowy, serio tak ich boli obniżka pensji aby zarejestrować nowych graczy? gdzie tu dobro drużyny, gdzie ambicje sportowe?
zabraknie im na 10 Ferrari? serio, tylko widzę Pique jest prawdziwym cules i kocha klub

zresztą działania zarządu też są śmieszne - ileż można negocjować obniżkę pensji? propozycja 3 dni na zastanowienie, kontrprozpcyja kolejne 2-3dni i w 10 dni max spokojnie by się to zamknęło, zresztą klub mógł zaproponować solidarną obniżkę wszystkim o 10-15% i może szybciej by poszło

po tym okienku coraz bardziej mam chęć pożegnać takich piłkarzy jak busi, alba i s.roberto zostawiając tylko Pique z tej starej gwardii

a Laporta niech się weźmie do roboty bo chyba obniżka pensji to już nie powienien być taki problem jak ze sprzedażą piłakrzy i choć to mógł już dawno ogarnąć

zresztą tyle się mówiło o Barca Corporate i sprzedaży praw i jakoś cisza o tym

wiara w tym że mamy fajną młodzież jak demir, pedri, de jong, balde, nico, gavi, fati i to na takich pilakrzach trzeba budować przyszłość + liczę mocno na depay

0

@masq
Napisałem tylko jak to wygląda z punktu widzenia przrkazu w TV dla osób co nie interesują się piłka i jedynie coś się tam orientują kto to Messi, pique, neymar.
Można pominąć odpisać ze nie każdy tak widzi ale lepiej obrazić i się dziwić ze komuś puszcza nerwy jak obrazi.
Trzym sie

0

@MesQueUnClub_87
Większość dotyczyła możliwości rejestracji zawodników, czy jest prawo w Hiszpanii ze kolejna płacą to 50% poprzedniej i samo odejście Messiego. To były gorące tematy dzis wiec się w tym udzielałem. Często oisze rez o kadrze naszej itp.
Ale nie wiem masz jakiś problem? Ze napisałem że jest najemnikiem. Ja akurat dobrze pamiętam jego szopke z tamtego roku wiec nie dziwi mnie ze odchodzi. Jego prawnicy i batalia aby odejść. Sorry tak nie zachowuje się piłkarzy przywiazany fo barw.
Zreszra bardziej interesuje mnie kadra barcy i tu mnie martwią pewne braki w kadrze i to ze niektórzy nie chcą odejść z klubu bo dostali sowite pensje.

Wydaje mi się ze nawet z tobą juz pisałem chyba żebyś dobrze sprawdzil te 50%.

0

@MesQueUnClub_87
Na la rambi dosyć często jestem codziennie. I prawie codziennie się udzielam. Napisałem tylko ze to najemnik. Co nie jest obraźliwe tylko to stwierdzenie. Nic innego nie pisałem wiec daruj sobie to ciśnięcie

1

@Qlewer
A ja mam wrażenie jakby pisala do mnie mało inteligentna osoba.

0

@MesQueUnClub_87
Tak to wygląda dla osób postronnych. Nie ma się co dziwić. Pracuje cały dzień eiec nie mam kiedy trąbić.

0

@Qlewer
Sam zacząłeś to czemu się dziwisz. Jak cie to boli ze tak to ludzie widzą to twój problem

1

@Qlewer
Wiesz co generalnie z takimi ludźmi jak ty nie gadam co potrafi tylko obrażać wiec jizci nie odpisze. Szkoda klawiatury. Bo widzę prezentujesz mowę rynsztokowa.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@LuisSalvano
Tak to wygląda niestety. Jakby chciał to by zostal.

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?