lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan
bardziej wiarygodny niż każde inne źródło bez dwóch. Nie podpisali umowy z Messim ale nie czaili sie z tym do ostatniej chwili tylko ogłosili plus podali powody.
także lepiej by było jakbyś nie rozsiewał fake nesw'ow na stronie
0
@MaTt_BarcaFan
no bardziej chyba oficjalne źródła niż no name z twitter
poza tym wszystko wskazywało że idzie dobrze, ale po analizie umowy doslij jednak do wniosku ze sie nie opłaca + była klazula podobno superligi i stad temat nagle upadł
skoro Prezydent mówi że nie ma problemu to dla mnie na ten moment jedyne oficjalne źródło
jeśli bedzie inaczej wtedy bedzie sie go rozliczac
0
@PolskiBarcelonista10
fati, de jong, pedri, może jesli sie rozwina nico, gavi
0
@MaTt_BarcaFan
a kto ci powiedział że nie może zostać zarejestrowany?
nic takiego oficjalnego nie zostało powiedziane
powielasz newsy nie sprawdzone z twitterów? brawo
0
@tristan87
no i super:)
0
@Janiama
i mimo wszystko i tak w tamtym roku mieliśmy najwięcej bramek w lidze, zdecydowanie
będzie dobrze Depay i Griezmann + Fati zrobią robotę:)
0
@Abominacja
oczywiście że mogą
0
@Dario47
pokaż mi ten artykuł, czy powielasz rzekome informacje, ktoś napisał coś na twitter i nagle stało się to prawdą - taki znak dzisjeszych czasów
jakby tak było to klub czy Laporta mogli by powiedzieć aby dla każdego było jasne moglismy wg prawa obnizyć max. wynagrodzenie o 50%, więcej się nie dało ale to i tak nie pomogło, a takto masz tylko domysły
zaraz napiszę na Twitter info że Haaland do nas przyjdzie i rozposzcze w swiat i nagle stanie sie to prawdą dla ciebie:)
1
ludzie nie powielajcie tych fake newsów bo się robi mały smietnik tutaj
a to rejestracja piłkarzy, a to messi leci a to nie leci i jest ciagle w Barcelonie:)
0
@Transu96
a nie zarejsrowalismy? czy klub przy każdym trasnferze podaje czy zajestrowli nowego p[i;karza? przeciez takich informacji sie nie podaje bo nikogo to nie interesuje
an ten moment są tylko jakies domysly pseudo osób z twittera itp.
Laporta mówi że nie ma problemu z rejestracja nowych piłkarzy - może kłamie ale to na razie pewniejsze źródło niż każde inne
0
@Tollusiek a skąd masz info że nie został już zarejestrowany? czy była podawan gdzieś juz lista zarejstrowanych piłkarzy?
czy opierasz się na kolejnych domysłach dziennikarskich?
na razie mamy jedynie słowo Laporty że nie ma żadnych problemów z rejestracją nowych nabytków, może oczywiście kłamać, ale to pewniejsze źródło niż ty czy jakiś dziennikarz
4
@Kgorecki2500
„Czas na prawdziwą pracę. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu!” – napisał Memphis Depay.
po wypowiedzi Depaya nie widać jakby miał nie zagrać:) spokojnie i proszę nie rozszerzajmy tu pesymizmu na stronie
0
@arek82
wg mnie skałd spokojnie na mistrza, ale 2 trsansfery ŚO za Lenglet i pomocnik doświadczony by sie przydały
0
może ograniczmy na tej stronie kopiowanie fake news o niemożliwości zarejestrowania graczy itp.
bo już po tym ze Messi odchodzi były tu rozrzucane różne fake newsy (że zostanie, że to zagrywka, że aguero chce zerwać kontrakt, że dziwne że żaden piłkarz jeszcze go nie żegna, że to nie koniec telenoweli itp.) i jakoś mało się z nich sprawdziło
0
@Transu96
no przyszedł depay, emrson, aguero i garcia wiec jedna ktroche tych piłakrzy zatrudnilismy
1
@Kgorecki2500
nowi zawodnicy podobno mogą być zarejestrowani:) chyba że znów kłamał Laporta:-p
0
@lucca87
odniosłem się do "nie liczę na wiele w tym sezonie"
0
@marcin000019
serio? mało mamy dobrych piłkarzy?
1
@Bobo25
w LM oby tylko przyzwoity wynik (odpadniecie po walce) i jakaś 1/4 finału; na nic wiecej nie liczę bo ten zespół musie się teraz okrzesać
za coutinho, s.roberto, lenglet fajnie jakby był jakiś porządny ŚO i pomocnik nawet taki ala Keita kiedyś, na niektórych rywali
fajnie że może za 4-5 lat możemy miec mega ekipe - wszystko zalezy jak rozwina się emerson,dest, garcia, balde, araujo, gavi, nico, demir, pedri, fati, demeble? (choc tutaj niestety chyba wiadomo) + de jong juz wtedy w pełni doświadczony:)
kilku z nich na pewno osiągnie poziom gwiazdy światowego formatu
1
@Ojciec5tkidzieci
nie śledziłem tylko, ale liczę że Marsylia się odrodzi, choć kadrowo i tak ciągle potrzebne są duże wzmocnienia, ale może będzie lepiej niż ostatnio:)
1
@Bobo25
ciągle uważam że ni jest źle, wiadomo messi to messi, ale może teraz griezmann się uwolni, w sensie będzie pokazywał swój pełen potencjał
emerson i garcia z pewnością powinni wzmocnić obronę, choć i tak przydałby się jeszcze jeden za lenglet
aguero na pewno lepszy niz dunczyk
depay tez wzmocni atak
i fajna młodzież znowu- demir, gavi, nico
wg mnie przydałby się jeszcze silny doświadczony pomocnik, bo mamy tam głównie młodzież
i mam nadzieje nie zobaczyc już ani minuty w klubie - pijanic, umititi, duńczyk, lenglet tez tylko ogony, s.roberto tez tylko ogony
wg mnie wyjsciowa 11 na ta obecna kadre powinna byc
ter stegen
emerson-araujo-pique-alba
de jong-busi-pedri
griezmann-depay-fati
rezerwa: neto,
obrona: dest, garcia, balde
pomoc: nico, gavi, demir, puig
atak: dembele, aguero
coutinho? - tu nie wiem czy go sprzedadza, no cóż jak zostanie musi pokazać ze cos potrafi
lenglet - kupiłbym za niego jakiegoś lepszego obrońce
s.roberto - jak dla mnie piąte koło, ani w obronie ani w pomocy szału nie robi, jak będzie grał kosztem młodych to się wścieknę, dość już mam marazmu, to już wolę dać szansę gavi czy nico sie rozwijać
marzy mi się ŚO, pomocnik doświadczony (nawet starszy zawodnik na 2-3 lata max) i silny do środka, bo nico i gavi nie wszystko udźwigną
0
@AbelKabel
Boże gdzie takie głąby jak ty się rodzą
0
@David...Villa...7
koleś ale ile kasy ma Messi ale ile @kkbarca? co ty porównujesz. Poza tym piłka to pasja, Barcelona niby jego miłość - no właśnie niby
0
@LeoMessi1994
o czym świadczy? że niby chce ale i tak wiem że ch..z tego wyjdzie, pewnei wystarczyłoby jakby rok na za 1 mln EUR pograł bo sądzę że w rok uda się ogarnać niepotrzebnych graczy i płace, nie kupuje tego, że chciał zostać za wszelką cenę
1
Braithwaite, pijanić, umititi - oby to był ich ostatni tydzień w Barcelonie
na pierwszy mecz sezonu liczę na
Neto
Dest-pique-araujo-alba
busi-de jong (jesli zdąży się wyleczyć)-demir
greizmann-depay-coutinho
zakałdam że garcia i pedri odpoczna troche po igrzyskach
czekam na powrót Fati:)
1
@Kwiatek67
podobno nie, ale może Laporta kłamie, się okaże, po mojemu zagrają oni
1
@Hubert102
Naucz się w końcu pojec ekonomicznych kasa a przychody i limity plac to co innego zupełnie
9
@LeoMessi1994
Jakoś Blaszczykowski potrafi grac za free. To jest miłość do klubu a nie udawana miłość za 20 milionów
2
@BART97
Ajax myślę że nie stracil tylko w oczach głupich naiwniaków
6
@kkbarca
Dokładnie w punktach. Najemnik i tyle. Niech spada do dolarów