La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1178 Culés

1

Braithwaite, pijanić, umititi - oby to był ich ostatni tydzień w Barcelonie

na pierwszy mecz sezonu liczę na

Neto
Dest-pique-araujo-alba
busi-de jong (jesli zdąży się wyleczyć)-demir
greizmann-depay-coutinho

zakałdam że garcia i pedri odpoczna troche po igrzyskach

czekam na powrót Fati:)

0

@lucca87 Coutinho na pewno nie wyjdzie w pierwszym składzie. Zapomnij.

0

@lucca87 Pisałeś wiele razy że mamy naprawdę silną kadrę. Jak teraz na to patrzysz po odejściu Leo?
Nie potraktuj prosze tego jako jakieś zaczepki czy coś, po prostu ciekawi mnie Twoje zdanie w tej materii po ostatnich wydarzeniach.

0

@lucca87 Ja myślę że wczoraj wyszła pierwsza jedenastka na mecz ligowy i chyba słuszna. Zaskoczeniem jest Demir a w ataku dużego pola manewru nie ma, można liczyć że w obliczu kontuzji Dembele jako zmiennik pokaże się Collado

1

@Bobo25

ciągle uważam że ni jest źle, wiadomo messi to messi, ale może teraz griezmann się uwolni, w sensie będzie pokazywał swój pełen potencjał

emerson i garcia z pewnością powinni wzmocnić obronę, choć i tak przydałby się jeszcze jeden za lenglet

aguero na pewno lepszy niz dunczyk

depay tez wzmocni atak

i fajna młodzież znowu- demir, gavi, nico
wg mnie przydałby się jeszcze silny doświadczony pomocnik, bo mamy tam głównie młodzież

i mam nadzieje nie zobaczyc już ani minuty w klubie - pijanic, umititi, duńczyk, lenglet tez tylko ogony, s.roberto tez tylko ogony

wg mnie wyjsciowa 11 na ta obecna kadre powinna byc

ter stegen
emerson-araujo-pique-alba
de jong-busi-pedri
griezmann-depay-fati

rezerwa: neto,
obrona: dest, garcia, balde
pomoc: nico, gavi, demir, puig
atak: dembele, aguero

coutinho? - tu nie wiem czy go sprzedadza, no cóż jak zostanie musi pokazać ze cos potrafi
lenglet - kupiłbym za niego jakiegoś lepszego obrońce
s.roberto - jak dla mnie piąte koło, ani w obronie ani w pomocy szału nie robi, jak będzie grał kosztem młodych to się wścieknę, dość już mam marazmu, to już wolę dać szansę gavi czy nico sie rozwijać

marzy mi się ŚO, pomocnik doświadczony (nawet starszy zawodnik na 2-3 lata max) i silny do środka, bo nico i gavi nie wszystko udźwigną


1

@lucca87 Dzięki za odpowiedź. Mam podobną oceną kadry. Nawet bez Leo powinniśmy walczyć do końca o ligę i Pk. Trochę gorzej jeśli chodzi o LM. Ale nie takie niespodzianki się zdarzały.

konto usunięte

0

@lucca87 coutniho przestaw z wyjściowego składu do listy którzy w tym tygodniu mają opuścić Barcelonę

1

@Bobo25
w LM oby tylko przyzwoity wynik (odpadniecie po walce) i jakaś 1/4 finału; na nic wiecej nie liczę bo ten zespół musie się teraz okrzesać

za coutinho, s.roberto, lenglet fajnie jakby był jakiś porządny ŚO i pomocnik nawet taki ala Keita kiedyś, na niektórych rywali

fajnie że może za 4-5 lat możemy miec mega ekipe - wszystko zalezy jak rozwina się emerson,dest, garcia, balde, araujo, gavi, nico, demir, pedri, fati, demeble? (choc tutaj niestety chyba wiadomo) + de jong juz wtedy w pełni doświadczony:)

kilku z nich na pewno osiągnie poziom gwiazdy światowego formatu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?