- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
1
A do osób które tak obwiniają Laporta. Sytuacja była jak najlepiej wyjaśniona i nie ma szans żeby Messiego zakontraktować. Według Hiszpańskiego prawa można obniżyć kontrakt max o polowe na co Messi się zgodził. Ale nawet z tym przez straty finansowe limit plac zszedł tak nisko ze przy podpisaniu kontraktu z Messim place wynosiłyby 110% budżetu, a teraz wynoszą 95%. Żeby moc go zakontraktować były dwie opcje. Podpisać umowę na 50 lat która jest wyraźnie nie korzystna bo klubu dostaną 2,7 mld ale już CVC na 10% praw zarobi kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt razy tyle. Dlatego decyzja Laporty jest słuszna bi to słaba umowa po to żeby podpisać gracza na 2 lata. Druga opcja to zejść z plac. Żeby to jednak osiągnąć to trzeba by się pozbyć minimum Cou, Pjanica, Umtitiego i dodatkowo obniżyć kontrakty Pique, Alby, Griezzmana, Dembele i Roberto. Ponieść wyraźnie nie jesteśmy w stanie aż tyle zrobić a liga zaczyna się za tydzień to Laporta powiedział Messiemu wprost ze klub sobie nie może na to pozwolić i tyle.
3
@AlwaysBlaugrana Mógł też w pierwszej kolejności zacząć sprzedawać zamiast dogadywać Aguero, Depaya, Garcie i Emersona(+hajs)
0
@Transu96 mógł tylko obiecał Messiemu ze zbuduje mu dobry Projekt. Myślisz ze Messi by tak chętnie zostla gdyby nikt nie przyszedł?
0
@AlwaysBlaugrana a teraz ktoś przyszedł? bo nikogo jeszcze nie zarejestrowaliśmy i się nie zapowiada
0
@Transu96
no przyszedł depay, emrson, aguero i garcia wiec jedna ktroche tych piłakrzy zatrudnilismy
1
@AlwaysBlaugrana Nie wiem, jak w przypadku innych, ale ja mam całkiem spory problem z tym, że jak na razie Laporta nie spełnił żadnej ze swoich obietnic. Messiego nie ma, zawodnicy bez większych szans na grę dalej ciągną kasę z kontraktów, budżet na płace dalej mocno przekroczony, nowych sponsorów nie ma, BC też nie sprzedał. Przez pół roku nie zrobił dosłownie nic. Poza dogadaniem się z Perezem i Agnellim odnośnie Superligi, z której na tę chwilę nic nie ma.
0
@lucca87 a zarejestrowaliśmy któregoś?
0
@Transu96
a nie zarejsrowalismy? czy klub przy każdym trasnferze podaje czy zajestrowli nowego p[i;karza? przeciez takich informacji sie nie podaje bo nikogo to nie interesuje
an ten moment są tylko jakies domysly pseudo osób z twittera itp.
Laporta mówi że nie ma problemu z rejestracja nowych piłkarzy - może kłamie ale to na razie pewniejsze źródło niż każde inne