0

@AxelF
ale wiesz że jeśli to będzie przychodem to wpływa na limit płac:)

a na co środki mogą być przeznaczone to kwestia cashowa

proszę nie mylcie pojęć wynikowych i cash'owych

limity płac są liczone od przychodów jako %, a nie od cash'u

1

@BartArt
super że ktoś to napisał, bo już było gdzieś info że to pożyczka, a wtedy nie wpłynęłoby to na limity płac klubu

1

@doc
tylko to kompletnie sprzeczne info z tym co było wtedy, pożyczka to nie przychód, nie zwiększa limitu płac, trzeba czekać na oficjalne info

2

umowa La Ligi

ale te informacje prasowe są sprzeczne, miała być kasa i zwiększony limit płacowy a teraz wychodzi na to że to pożyczka, która nie jest przychodem więc limity płac nie ulegają zmianie, bez sensu te wszystkie informacje, nie ma co czytać i chyba pozostaje tylko czekać na oficjalne informacje a nie rzekome informacje

0

@Pressinho
nadal bardzo przesadzasz

mistrzowie świata którzy przegrali na EURO i w ostatnich LN (2x Rosja, 1x Brazylia)

my w siatkówkę jesteśmy jednymi z najlepszych ale nie powiedziałbym że zdecydowanie najlepsi, co najmniej na równi postawiłbym Brazylię czy Rosję co pokazały ostatnie turnieje,

a Amerykanie w kosza jak mają najlepszy skład to nie mają sobie równych - od taka drobna różnica

na pewno w żaden sposób nie powiedziałbym że jesteśmy lepsi od Brazylii zdecydowanie - poziom wyrównany i decyduje forma, a Amerykanie nawet bez formy bez problemu wygrali ostatnie 3 Olimpiady - z czym do ludzi

0

@Pilka_jest_okragla
dokładnie samej lidze i Tabasowi też powinno zależeć na silnych zespołach bo to więcej sponsorów, więcej kasy za transmisje i kasy

0

@Pressinho
USA na ostatnie 7 igrzysk wygrali 6 turniejów

nie ma co porównywać bo Polacy mają konkurencję w postaci Brazylii (2x vicemistrz swiata, mistrz olimpijski, liga narodów) czy nawet Rosja a Amerykanie zasadniczo są bezkonkurencyjni w kosza

2

@Yosemite @Ojciec5tkidzieci
i bardzo dobrze:) miłoby było znów zobaczyć PSG bez tytułu mistrzowskiego, choć PSG też się mega wzmocniło, ale jak pokazał poprzedni sezon nei zawsze kasa gra

1

@Pressinho
chyba lekko cię poniosło z porównaniem
sprawdź co znaczy USA w kosza a co Polska w siatkę i wróć

0

@arasz1819
pod względem limitów jest słaba, cashowym już chyba naprawiona

ale wyjściem ma być sprzedaz pijanic, umititi, duńczyk + obnizka pensji kapitanów

nie ma co cykać bo wszystko będzie oki

2

w tym roku są jeszcze mistrzostwa Europy i oby nasi tam pokazali klasę:) szkoda, ale najgorzej wieszać medale przed turniejem, zwłaszcza u komentatorów było to żałosne

0

@HighestInTheRoom
w tym momencie to najgorsze Państwo do życia, bieda nie jest niczym w porównaniu do braku wolności

0

Pozdrawiam @Reiv111 co twierdził że nie znam się na siatkówce.

0

@Uukasz_93
ale statystyki mają świetne, wybitni gracze:) szkoda ze reszta odstaje dziś

0

@HighestInTheRoom
to poczytaj jaki mają nienormalny rząd, w Polsce mi lepiej wiec nie mam sie po co przeprowadzac

0

@ranger3120
w 100% się zgadzam, najgorszy kraj do życia

0

@Messibestplayerintheworld
oby jak najszybciej to zrobić + out Pijanic, Duńczyk, Umititi - mam nadziej ze do 15.08 to się zadzieje

1

@NaFazieHitman
niesamowite jak to zdominowała:)

0

7

i bardzo dobrze, chce ktoś jakiegoś piłkarza to niech za niego płaci a nie jeszcze będziemy dokładać do pensji, trzeba twardo stawiać ultimatum:) brawo nowy zarząd

0

@MesQueUnClub96
byli tu tacy co mówili:)

0

taka właśnie mocna mieliśmy grupę:) tylko my tam byliśmy dobrzy reszta przeciętna:)

oby do 1/2 finału dzis

1

@Bocheno1
na razie Włosi męczą się z Argentyna i są ok krok od odpadnięcia

1

@MesQueUnClub96
czy ja wiem równie dobrze może być kolejny raz 1 miejsce, ciężko powiedzieć bo Rosja też jest mocna na olympiadzie i tanio skóry nie sprzeda

3

BRAZYLIA

co by nie powiedzieć ostatnie turnieje olympijskie idą im świetnie
2004 - 1 miejsce
2008 - 2 miejsce
2012 - 2 miejsce
2016 - 1 miejsce

ale w meczu z Rosją będzie im ciężko o finał

0

@mekston
Brazylia chyba najlepiej ostatnio

ostatnie olympiady to 1,2,2,1 miejsce:) a Rosja też oki ale ich nie było na pudle ostatniej olympiady

0

@Bykunn
a no masz racje:) zapomniałem o tym 2006:) i w sumie ME 2009
i liga światowa wpadła w 2012 roku jeszcze

0

@Bykunn
od kilkunastu to chyba nad wyraz, od 2013/2014 dopiero osiągamy duże sukcesy:)

0

@Reiv111
a ty widzę jesteś inny, jakoś po meczu z Japonią każdy mówił nawet tutaj że były mega męczarnie, zresztą sety i walka do końca w każdym też o tym pokazują

kolegom spod bloku?

jaki ty jesteś niedojrzały to mała głowa, szkoda mojego czasu na takich ludzi jak ty, żegnam

0

@Reiv111
no sorry wpierdol od Iranu, walka wyrównana z Japonią, jak to nazywasz dominacją to gratuluje

oby im się udało, wg mnie finał będą mieli ale Rosja/ Brazylia w finale tanio skóry nie sprzeda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?