lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF
ale wiesz że jeśli to będzie przychodem to wpływa na limit płac:)
a na co środki mogą być przeznaczone to kwestia cashowa
proszę nie mylcie pojęć wynikowych i cash'owych
limity płac są liczone od przychodów jako %, a nie od cash'u
1
@BartArt
super że ktoś to napisał, bo już było gdzieś info że to pożyczka, a wtedy nie wpłynęłoby to na limity płac klubu
1
@doc
tylko to kompletnie sprzeczne info z tym co było wtedy, pożyczka to nie przychód, nie zwiększa limitu płac, trzeba czekać na oficjalne info
2
umowa La Ligi
ale te informacje prasowe są sprzeczne, miała być kasa i zwiększony limit płacowy a teraz wychodzi na to że to pożyczka, która nie jest przychodem więc limity płac nie ulegają zmianie, bez sensu te wszystkie informacje, nie ma co czytać i chyba pozostaje tylko czekać na oficjalne informacje a nie rzekome informacje
0
@Pressinho
nadal bardzo przesadzasz
mistrzowie świata którzy przegrali na EURO i w ostatnich LN (2x Rosja, 1x Brazylia)
my w siatkówkę jesteśmy jednymi z najlepszych ale nie powiedziałbym że zdecydowanie najlepsi, co najmniej na równi postawiłbym Brazylię czy Rosję co pokazały ostatnie turnieje,
a Amerykanie w kosza jak mają najlepszy skład to nie mają sobie równych - od taka drobna różnica
na pewno w żaden sposób nie powiedziałbym że jesteśmy lepsi od Brazylii zdecydowanie - poziom wyrównany i decyduje forma, a Amerykanie nawet bez formy bez problemu wygrali ostatnie 3 Olimpiady - z czym do ludzi
0
@Pilka_jest_okragla
dokładnie samej lidze i Tabasowi też powinno zależeć na silnych zespołach bo to więcej sponsorów, więcej kasy za transmisje i kasy
0
@Pressinho
USA na ostatnie 7 igrzysk wygrali 6 turniejów
nie ma co porównywać bo Polacy mają konkurencję w postaci Brazylii (2x vicemistrz swiata, mistrz olimpijski, liga narodów) czy nawet Rosja a Amerykanie zasadniczo są bezkonkurencyjni w kosza
2
@Yosemite @Ojciec5tkidzieci
i bardzo dobrze:) miłoby było znów zobaczyć PSG bez tytułu mistrzowskiego, choć PSG też się mega wzmocniło, ale jak pokazał poprzedni sezon nei zawsze kasa gra
1
@Pressinho
chyba lekko cię poniosło z porównaniem
sprawdź co znaczy USA w kosza a co Polska w siatkę i wróć
0
@arasz1819
pod względem limitów jest słaba, cashowym już chyba naprawiona
ale wyjściem ma być sprzedaz pijanic, umititi, duńczyk + obnizka pensji kapitanów
nie ma co cykać bo wszystko będzie oki
2
w tym roku są jeszcze mistrzostwa Europy i oby nasi tam pokazali klasę:) szkoda, ale najgorzej wieszać medale przed turniejem, zwłaszcza u komentatorów było to żałosne
0
@HighestInTheRoom
w tym momencie to najgorsze Państwo do życia, bieda nie jest niczym w porównaniu do braku wolności
0
Pozdrawiam @Reiv111 co twierdził że nie znam się na siatkówce.
0
@Uukasz_93
ale statystyki mają świetne, wybitni gracze:) szkoda ze reszta odstaje dziś
0
@HighestInTheRoom
to poczytaj jaki mają nienormalny rząd, w Polsce mi lepiej wiec nie mam sie po co przeprowadzac
0
@ranger3120
w 100% się zgadzam, najgorszy kraj do życia
0
@Messibestplayerintheworld
oby jak najszybciej to zrobić + out Pijanic, Duńczyk, Umititi - mam nadziej ze do 15.08 to się zadzieje
1
@NaFazieHitman
niesamowite jak to zdominowała:)
0
Moje miasto takie piękne:-p
https://www.tvp.info/54868408/kielce-mezczyzna-w-rozowej-sukience-znow-grasuje
7
i bardzo dobrze, chce ktoś jakiegoś piłkarza to niech za niego płaci a nie jeszcze będziemy dokładać do pensji, trzeba twardo stawiać ultimatum:) brawo nowy zarząd
0
@MesQueUnClub96
byli tu tacy co mówili:)
0
taka właśnie mocna mieliśmy grupę:) tylko my tam byliśmy dobrzy reszta przeciętna:)
oby do 1/2 finału dzis
1
@Bocheno1
na razie Włosi męczą się z Argentyna i są ok krok od odpadnięcia
1
@MesQueUnClub96
czy ja wiem równie dobrze może być kolejny raz 1 miejsce, ciężko powiedzieć bo Rosja też jest mocna na olympiadzie i tanio skóry nie sprzeda
3
BRAZYLIA
co by nie powiedzieć ostatnie turnieje olympijskie idą im świetnie
2004 - 1 miejsce
2008 - 2 miejsce
2012 - 2 miejsce
2016 - 1 miejsce
ale w meczu z Rosją będzie im ciężko o finał
0
@mekston
Brazylia chyba najlepiej ostatnio
ostatnie olympiady to 1,2,2,1 miejsce:) a Rosja też oki ale ich nie było na pudle ostatniej olympiady
0
@Bykunn
a no masz racje:) zapomniałem o tym 2006:) i w sumie ME 2009
i liga światowa wpadła w 2012 roku jeszcze
0
@Bykunn
od kilkunastu to chyba nad wyraz, od 2013/2014 dopiero osiągamy duże sukcesy:)
0
@Reiv111
a ty widzę jesteś inny, jakoś po meczu z Japonią każdy mówił nawet tutaj że były mega męczarnie, zresztą sety i walka do końca w każdym też o tym pokazują
kolegom spod bloku?
jaki ty jesteś niedojrzały to mała głowa, szkoda mojego czasu na takich ludzi jak ty, żegnam
0
@Reiv111
no sorry wpierdol od Iranu, walka wyrównana z Japonią, jak to nazywasz dominacją to gratuluje
oby im się udało, wg mnie finał będą mieli ale Rosja/ Brazylia w finale tanio skóry nie sprzeda