lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
SZCZEPIENIA - zalecenia po
nie wypowiem się tu czy warto czy nie powiem wam coś czego prawie żaden lekarze nie mówi a wydaje mi się że powinno się mówić, komuś może uratuje to życie
zaraz po szczepionce bierzcie przez tydzień aspirinę, nie ważne czy szczepiliscie się Moderną, Astra czy czymś innym
kazda z tych szczepionek powoduje że krew staje się bardziej lepka, co może powodować zatory, w moim wypadku zakończyło się to utratą świadomosci, na szczęście upadłem tak szczęśliwie że mogę tu dziś pisać,
wyniki badań wszystkich supe za wyjątkiem didimerów - lekarz co mnie sprawdzał powiedział że zażywanie Aspiriny tydzień po szczepieniu to powinno być zalecenie, ale nikt o tym nie mówi
jesli się więc szczepicie polecam wam przez tydzień po brać Aspirinę, bo tym ludziom z rządu nie zależy na ludziach tylko ogólnym obrazie
dlatego uważam że albo takich szczepionek nie powinno się dopuszczać do użytku albo powinno byc jasne zalecenie rządu co powinno się robić po aby nie było takich sytuacji
dla mnie mógł być to dramat bo mam rodzinę a Covid dawno przeszedłem nawet łagodniej jak przeziębienie
1
@Borneo
jest jeden shit o którym nikt nie mówi w kwestii szczepionek, powodują one że krew jest bardziej lepka i zatory
może się to skończyć tragicznie, czemu nikt o tym nie mówi? czemu nie ma odpowiednich zeleceń po szczepieniu
w moim wyopadku zakończyło się to utrata przytomności - na szczęście upadłem tak fartownie że dziś mogę tu pisać, inaczej ja młody zdrowy człowiek zostawiłbym 2 dzieci - a wystarczyło zalecic aspirine po szczepieniach
0
@theadzio124
a kiedy to będzie?
5
@Yosemite
I widzę niestety hejter Messiego
0
@Lucky_Luke
umititi - raczej odejdzie albo go zwolnia za odszkodowaniem
mamy - pique, araujo, garcia, lenglet - czyli 4, mingueza od biedy z czego do gry nadaje sie 3 pierwszych a i pique osttanio p[okazuej forme na ławkę, reszta to nie poziom Barcelony, w zeszłym sezonie w tej formacji mieliśmy głównie problem, a nie ze zdobywaniem bramek
nie możesz grać ciagle s.roberto, pique, lenglet i alba liczac ze cos sie zmieni, oni byli przy tych wszystkich kompromitacjach w LM w ostatnich latach
dlatego wzmocnienie obrony jest kluczowe
a dembele nie odejdzie, bo złapał kontuzje, mimo wszystko coś tam daje i trzeba go liczyc w kadrze, choć tez wolałbym kogos innego za niego
2
@Lucky_Luke
nie potrzeba, jest jeszcze dembele - masz wiec 5 pilakrzy na 3 pozycje - messi, depay, fati, aguero, dembele + zawsze może tak zagrać młodzież - collado, demir
wiec zdecydowanie nie potrzeba, są ważniejsze pozycje do wzmocnienia jak ŚO, LO
0
@jeyx77x
a ja znam multimilionera bezrobotnego:) super tylko czy to znaczy że na bezrobociu jest super i są kokosy? można sobie sprawdzić ile wynosi mediana zarobków jak się prowadzi taka działalność, a to że znasz kogoś kto jest w górnej granicy nie znaczy że wszyscy tak zarabiają
tak się właśnie sieje głupoty i farmazony takimi wypowiedziami jak twoje
1
@kamar24
mam znajomego co ma własny gabinet i o 10 to on może pomarzyć, nie siej takiej propagandy
0
@kamilo0066
ale o czym ty mówisz - masz zestawienei w transfermarket i jest na 44 miejscu patrzac tylko na te najmocniejsze ligi, chyba że jest tam duże przekłamanie bo coś kojarzę że czasami dziwnei licza asysty, a ty gdzie patrzyłeś na to?
0
@kamilo0066
no tak ale reszta piłkarz z tego zestawienie też ma bramki w pucharach krajowych i europejskich? nie wierze ze z 44 miejsce wpadnie nagle do TOP10
1
@Bobo25 na szczęście troche z tych pensji już zeszli - alena, firpo, konrad, todibo, fernandes, trincao, ale mama nadziej ze kolejnymi beda - umititi, pijanic, coutinho, duńczyk + zmniejszenie pensji takim graczom jak s.roberto jak już ma zostać
0
@Bykunn
wiesz co ja go nie widze w TOP10 Europy w kanadyjce?:) po co tak kłamać?
za to jest tam nasz nowy nabytek Depay
https://www.transfermarkt.pl/scorer/topscorer/statistik/2021/plus/0/galerie/0?saison_id=2020&art=top&land_id=0&altersklasse=&ausrichtung=&spielerposition_id=&filter=0&yt0=Poka%C5%BC
1
dawać już tego Saula i kasę:) czas budować nowy rozdział w klubie:) messi z depayem i fatim dadza rade, a w obwodzie aguero i dembele:)
0
@Jakchcesz
czyli rezerwowy za rezerwowego - uczciwy deal:)
0
@barcelonaLM
przecież do debil jakiś
0
@Bykunn
czy ja wiem czy chamskie? wg mnie prawdziwe, tak jak stwierdzenie kobieta kończy się na 60kg:)
0
@Janiama
Ze co? Razem nie zrobią 33 punktów? Wg mnie depay spokojnie zakręci się kolo 15g i 10 a i to pewnie w samej lidze. Najmniej obstawiam 20 jego punktów w samej lidze.
0
@Encore
tak w Barcelonie nikt nie ma wartości - pierdzelenie
a później busi odmienia oblicze półfinalisty Euro, Pedri najlepszy młody piłkarz Euro, de jong jeden z lepszych na euro, depay też klasa itd.
ludzie doceńcie to co mamy
1
@cat_r37
depay jest na pewno lepsza 9 i LS niz griezmann, ma lepszy drybling, a tych rzeczy nam brakuje w ataku, a griezmann przy messim nigdy nie bedzie 100% swojej wartości pokazywał
no tak to może kupmy 100 piłkarzy bo moga być kontuzje w zespole
na ten moment Fati bedzie zodlny do gry na poczatku sezonu nie ma wiec co wyrokować a depay strzeli wiecej bramek w lidze niz griezmann w pierwszym sezonie i możemy sie o to założyc
0
@Esteban_
wiesz my mamy mimo wszystko 5 pucharów, od czasów prowadzenie AM przez Simeone 2 LM + o dużo wiecej tytułów mistrza:)
1
@cat_r37
jak ty widzisz w przyjsciu depay i aguero + powrocie fati oraz saul osłabienie ataku i pomocy to moje gratulacje
0
@Encore
i potem znów dostanie wpierdziel w LM:)
0
@Ratamahatta
w poprzednim sezonie la liga 2019/2020 Saul strzelił 6 bramek jednak coś więc potrafi:)
poza tym w sezonie bedzie 38 meczów w samej lidze i bede tez mecze potencjalnei w LM z fizycznymi graczami
jak chcesz cały sezon grac w pomocy z busi, pedrim, de jong + moriba jeśli zostanie?
4 dobrych piłkarzy na 3 pozycje + młodzież to optymalne rozwiązanie dla nas, inaczej pedri i de jong beda zarabani w drugiej czesci sezonu
0
@Ratamahatta
ale kumasz że on od tego jest, od odbiorów itp. rzeczy
0
@Gaz
to pokazuje że kłamiesz mówiac ze saul szuka formy od 3 lat
po drugie serio porównujesz statystyki 9/10 do pomocnika - dla grzecznosci już tego nie bede dalej komentował
0
@messi564
dokładnie, jeśli to prawda to mamy zejsc 24 mln z pensji, griezmann niby 26 saul u nas 12 brutto
poza tym w pomocy jest obecnie 3 piłakrzy do grania + młodzież
a w taku francuza wg mnie depay zastapi co najmniej godnie jak nie wyjdzie lepiej:)
0
@Gaz
od 3 sezonów:) niezła demagogika
https://www.whoscored.com/Players/112161/History/Sa%C3%BAl-%C3%91%C3%ADguez
0
@clyde
podobno maja dopłacić, poza tym rynkowa wartość oby jest dosyć bliska
wg transfermarket 40 do 60, ja bym dał bardziej 40 do 70
i przede wszystkim chodzi tu o zejscie z duzej pensji i wzmocnienie pomocy w której mamy obecnie 3 grajków + młodzież na 3 pozycje
1
@kkbarca
fajnie to porównuje gazeta netto do brutto:) czyli griezmann ca. 26 a saul 12:) przy czym griezmann u nas 36:) takze spore zejscie z pensji