lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn
W klubie sa regulaminy. Wprowadzasz kolesiowi treningi o 5 rano itp itd. Jak się spóźni to potrącasz z pensjii, ośmieszasz kazać grac w barcie b i koles po pewnym czasie mięknie
0
@Bykunn
Zawsze można ich zwolnić
0
Ja powiem tak pensje mysza być obnizone bo są często nieadekwatne do ekranu i obecnej pozycji finansowej klubu. Ci co nie chcą nie są dla mnie prawdziwimi kibicami barcelony mówię tu o wychowankach.
0
@YosemiteYosemitewg mnie Włochy:)
Graja zdecydowanie lepiej wg mnie. Belgia mnie nie przekonuje wg mnie graja za defensywnie jak na swój potencjal:) a szkoda. Żelazna defensywa to fakt ale Włoszech nie maja gorszej.
Jadzis Forza Włochy i vamos Hiszpania:)
4
Vamos Hiszpania i Włochy:) Szkoda ze nie może być takiego finału:)
1
@Yosemite
Kumpel 8 van basen bedzie ni ciężko ocenić
Ale wg mnie batistuta>kempes>aguero>crespo>higuain
Van basten>van nisterlrooyz>van Persie >maakay>huntelaar
Pozdro:)
0
@mekston
Niezla ciekawostka. Kolesia w ogóle nie kojarzę pewnie w Argentynie grał. Aż sprawdzę potem czy grał w Europie.
0
@koziar
Pytałeś to odpowiedziałem Ci jak to wygląda. Wysmiewasz to spoko tylko po co pytałeś? Pajac jestes i tyle.
Nara
0
@koziar
To się załóż. Albo o zyj dalej fantazja chłopczyku. Uwielbiam takich pajaców na forum co nie majanic mądrego do powiedzenia ale się wymądrzają.
0
@koziar
Przecież jego ojciec gral i kibicuje City. Haaland nigdy w koszulce United nie zobaczysz
0
@mekston
Czyli spokojnie moze do top 3 dojść na tym turnieju. Cuekaw jestem ile ma Neymar. Kto to ten Mendes?
0
Komentarz usunięty
0
@koziar
On w życiu nie przejdzie do United zapomnij. Chyba nie znasz jego ojca
0
@matirix20
No abstrakcja:) ale ta federacja chce zajechać pedri -ego
1
@Kgorecki2500
Tez myślałem że odejdzie ale mam duże wątpliwości. Szkoda poprzedniego sezonu bo ja bym go przetestował z nowym trenerem. Dlamnie obojętne czy zostanie czy odejdzie
1
@donleo12
To się załóż tu i teraz o 5k jak cie stac?
1
Coutinho
Jeśli to prawda ze głupia federacja chce zajebał fizycznie Pedri to dobrze ze Coutinho zostanie bo nikogo innego wg mnie na pomocy nie kupimy a zpedri kusi odpocząć.
Wg mnie na początku sezonu pomoc yó bedzie
busi-de jong
Coutinho
A na ławce moriba, puig i Paulinho:)
A pozostałe nasze transfery to będą paulinho, gaya i laporta.
Oby sprzedać niepotrzebnych
0
@Encore
Zgadza sieale coś się dzieje. Konrad, todibo sprzedani, Fernandez zwolniony, firpo na dniach sprzedaż, jeszcze pogonić dzuada umititi, sprzedać braithwaite, s.roberto, alena, lenglet
Kupic LO i SO oraz pomocnik
Obstawiam Gaya, paulinho i laporta
I coutinho pewnie zostanie. Wobec niezrozumiałej decyzji federacji względem pedri to nawet dobrze.
Bo wg mnie nie kupimy nikogo na pomoc o takim profilu
0
@Encore
I jeszcze będą
0
Daj sobie juz sookoj z tymi smieszkami o Messim. Czytajcie poważne źródła bo szkoda czasu i nerwów. Od dawna wszystko ustalone i Messi zostaje w Barcelonie:) jak ktoś przeciwnego zdania to mogę się z nim założyć o cokolwiek 1, 2, 5 koła PLN. Dajcie sobie spokój z tymi smieszkami trzeba się skupić na wzmocnieniach
0
@mekston
Masz klasyfikacje top 10?
0
Todibo, za chwile firpo i Konrad. Super za zaczęliśmy sprzedawać . Czekam na sprzedaż pozostałych i wzmocnienie dalsze
2
Brawo Hiszpania:)
Pplfinal z Włochami to byłoby cos:)
0
@A4ron
Ale co ty pierdzielisz w Holandii zadecydowała czerwona kartka do tego momentu byli lepsi i kwestia czasu eydawaly się gole
1
@FCBparasiempre
Szkoda tylko braku sukcesu na MS Argentyny w tamtym okresie.
Brazylia tez miała pake. 94 mistrz świata, 98 vicemistrz świata, 2002 mistrz świata.
Drużyny z Europy nie miały pojazdu. Gdzies te złote pokolenie południowo amerykanskie przeminęło. Obecnie Brazylia wydaje się być w top 5 na świecie ale juz nie dominuje jak kiedyś. A Argentyna top 10 to max.
1
@MesQueUnClub96
Tak jak Niemcy mieli być mocni. Holandia bedzie w finale Euro.
0
@Suarez9
Wyrównane szanse
0
Dzisiaj Holandia:) i Belgia awansowuja?
A wy jak obstawiacie
3
Ameryka Południowa
Czy wg was Argentyna I Brazylia miały lepsze kadry pod koniec lat 90 i na początku XXI wieku niż teraz?
Wtedy grali Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Cafe, Roberto Carlos, Batistuta, Ortega, Redondo a teraz wiadomo Messi i Neymar ale reszta juz w porównaniu z tamtymi kadrami wydaje się miałka
@Yosemite @Janiama @Kgorecki2500 @Barca1992 @VamosRakieta @Ojciec5tkidzieci @pele1282 @FCBparasiempre
1
Piekni Włoszech juz w ćwierćfinale po zasłużonym zwyciestwie:) teraz czekam na Holendrów:)
Ale super ze ktoś z pary Anglia Niemcy juz teraz odpadnie.