2

@barcowy1899
Ten sam poziom serio? Barella, veratti, jorginho, bonucci, chiellini, insygnia, immobile itd.

1

@MesQueUnClub96MesQueUnClub96chyba wg ciebie

0

@Szalik
tak na prawde czy najpierw dotyka piłkę ma drugorzedne znaczenie, oj jej nie wybił, ciągle byłą w zasigu nóg Mbappe, gdyby go nie staranował to ciagle miałby szanse na strzał/gol - wg mnie karny ewidentny

0

@zadafcb
a co to jest to all star? i czemu nie ma duranta?

5

@IronSanHybrid
nie wierzę że ktoś to pisze na poważnie nie dla beki, przecież to niemożliwe że są aż tak debilni ludzie

0

@Whudi
zgłoś sprawę PIP a oni się już nim zajmą, dodatkowo może wnieść sprawę do sądu o mobbing i poniżanie - kolesiowi następnym razem ode chce się takich akcji

6


POLSCY KOMENTATORZY

czy was też śmieszą komentarze w adresie Lewandowski - najlepszy piłkarz świata, przecież tak stwierdzić może tylko ktoś zupełnie nie znający się na piłce

a już komentarz w studio jednego z ekspertów - wydaje mi się że wygramy 2-0 i oby obie bramki strzelił Lewandowski:-p
a jakby strzelił Szczęsny i Krychowiak to już by się nie liczyło? serio niektórzy to kibicują Polsce czy Lewandowskiemu? żałośne to było

0

@mrboom
wiesz jak słysze najlepszy piłkarz na swiecie w kontekście Lewandowski to mi się śmiać chce

0

@Senyer
dałem Słowaków a nie Polaków

0

@Aqualitek
chyba przeceniasz nasza reprezentację, my jesteśmy po prostu dobrym zespołem europejskim ale nic poza tym

Belgia, Francja, Włochy, Portugalia, Anglia, Holandia, Hiszpania i Niemcy - to pierwsza liga europejska

dalej jest kilka solidnych reprezentacji ale odstających od tej ósemki
Dania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Turcja, Chorwacja, Rosja, Czechy, i wydaje się że my jesteśmy gdzieś wśród tych drużyn z drugiego poziomu w Europie

więc raczej taki scenariusz prawie niemożliwy

0

super nasze orły zawalili mi pewny kuponik ze Słowacją na ostatnim miejscu w Grupie - teraz o to będzie bardzo ciężko

spodziewałem się że jesteśmy przeciętnym zespołem, ale akurat że od Słowaków dostaniemy nie przypuszczałem w najgorszych snach
no cóż obstawiałem wyjście z 3 miejsca i wpierdziel od Belgii w 1/8 - może lepiej ze do tego nie dojdzie pewnie

7

@Aqualitek
Zejdz na ziemię

0

@panczo
a to tylko na wiejskich weselach są dzieci:-p
w jakiś ty czasach zyjesz
istnieją takie rzeczy jak animatorzy itp.
ja uważam to za prostackie, ty inaczej, w jedym sie zgadzamy wg mnie najstosowniejsze zachowanie jak ktos chce przyjsc z dziecmi to w ogóle nie przyjsc skoro gospodarze tego nie chca

0

@Ghotti
pozwól że się nie zgodzę, ludzie nagle nie zaczeli budować domów, są po prostu opóźnienia wynikajace z przerwy z covid w fabrykach, stad tez ten wzrost cen elektroniki itp. i nagle podobny popyt spotyka sie z duzo mniejszą podażą, sytuacja się ustabilizuje do 2 lat pewnie, w końcu zawsze jest jakiś sufit też

0

@Ghotti
dlatego najlepiej poczekać, ąz produkcja wróci do normy po przerwie covidowej

0

@Yosemite
uważaj bo zaraz wyskoczy koleś co analizuje/szuka na siłę każdego błędu Holendra

jak wiem przecież są na boiskach piłkarze nieomylni, co mają oczy dookoła głowy i nigdy nie popełnili błedu

nie to co de jong:)

0

@Rewolucja123
bez przesady ty bawisz się w na silę szukanie winy w każdym jego zagraniu, z boku wygląda to jak jakaś obsesja

oświecę cię nawet Messi nie podejmuje samych dobrych decyzji - nie ma piłkarzy nieomylnych

a w tej sytuacji to nie wina de jonga, ty możesz sopbie wyobrażac ze zablokował by strzał ale tego nie wiadomo, to był po prostu świetny strzał Ukraińca - niczyja wina i tyle

i jeszcze ten tekst że tam powinien być Wijna ale jakoś do niego nie masz prentensji

serio mówię ci lepiej odpuść bo trochę to niezdrowe to jak w każdym meczu próbujesz coś na silę na niego znaleźć - może się obrażać ale to oznaka zaburzeń psychicznych

0

@Rewolucja123
ty serio masz jakieś problemy z nim, wiesz że takie obsesje powinno się leczyć

1

@Kengo
no jakby mieli de ligt i van dijk i do tego koeman na ławce to wg mnie murowany faworyt do strefy medalowej, a takto zobaczymy jak to się potoczy

na razie podobała mi się ich gra mimo wszystko, ale jeszcze Bardziej zaimponowali mi Włosi

1

@Arkon
sezon pokaże bo ten potwór nawet ligi francuskiej nie potrafił wygrać:-p

1

@maniak33333
tak lepiej że nawet mistrzostwa słabszej ligi francuskiej nie potrafią zdobyć:-p

1

@Arkon
za finał i półfinał przyznają puchary?
jak na razie to mają problem zdobyć mistrzostwo w słabej lidze francuskiej:-p

0

@panczo
to dziwne ich zachowanie ja bym na ich miejscu nie przyszedł, bo ogólnie uważam takie zachowania/prośby za prostackie, więc jak ktoś nie chciałby mojej całej rodziny na weselu to bym od razu powiedział że nie przychodzę

4

@Rust_Cohle
taki lepszy że dzieci Pique czesciej dotykały pucharu LM niż piłakrze PSG:-P

2

Mamy to 10 tytuł LigiMistrzow w polce ręcznej dla FC Barcelona:)
W finale rozbili Aalbirg 36-23.

0

@panczo
Ale co się dziwisz. Dla mnie jak ktos zaprosiłbym mnie na wesele bez dzieci to tez bym podziękował. Każdy ma prawo organizować wesele jak chce tak samo twoi goście majaprawo uważać ze zapraszanie gości bez dzieci jest slabe i w czymś takim nie uczestniczyć.
Proste nie wiem skąd twoje oburzenie na rodzinę

0

@kamapl85
Ta spoko na ten moment najlepszy na świecie jest Messi. Koniec kropka

0

@clyde
Dokładnie. Turniej i tak się toczy dalej. Oby szybko wrocil do zdrowia

5

Brawo mamy Final Ligi Mistrzów
Jutro w finale Barcelona zagra z czarnym koniem rozgrywek duńskim Alborgiem.
Vamos oo 10 tytuł najlepszej drużyny Europy:)

1

@Bykunn
Życzę zdrowia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?