1

@equwesta
koleś piszesz jak potłuczony

2

bez przesady, zdoryw koles, pilkarz ma wirusa a traktuja to jak koniec swiata

0

@Paradoks
bardzo duzy kurs, nie sądziłem ze taka rózncia miedzy nimi teoretycznie powinna byc

3

@Gomess
i znów półfinał LM najemników:) i wygrana w lidze Lille albo Monaco:)

1

coraz nowsze pomysły na pomocnika

Lorenzo Pellegrini, gundogan, fabian ruiz

coś ktoś wie wiecej na temat tego pierwszego oprócz suchych statystyk jaka to pozycja bardziej w pomocy?

oby w tym tygodniu Depay i Gaya

0

@Barca_Big_Moment
nie powiem Gundogan fajna opcja:)
na ten tydzień liczę na Depay i Gaya

i jakieś odejścia- neto, firpo, coutinho, braithwaite, umititi to powinny byc pierwszy szereg odejść

2

Jak ktoś tu marzy o półfinale na Euro Polaków to powodzenia. Cwiercfinal max i to przy dużym szczesciu. Za dużo ekip lepszych od nas jest by na coś liczyć. Francja Włochy Portugalia Belgia Hiszpania Anglia Holandia i Niemcy poza naszym zasięgiem. A sa jeszcze ekipy na podobnym poziomie jak Dania Szwecja Turcja Rosja Ukraina Szwajcaria

0

@AssisMoreira
Chyba w bierki polfinal

2

@Yosemite
Umknelo mi ze 2 tu dużo kwalifikacji MS przed copa:) bedzie co ogladac

1

@FCBparasiempre
Tak jest:) ale najważniejsze ze turniej się odbedzie:) i chyba w najlepszej formile od lat. 2 grupy po 5 zespołów:)

0

@Norkusik
podobno się interesujemy i wg mnie słusznie

Araujo, Garcia, Pique/Lenglet, Mingueza - wg mnie ci zostana
Umititi, Lenglet/ Pique - tych pewnie beda chcili opnchać

4 piłkarzy na 2 pozycje, przy czym Mingueza to bardziej zapchajdziura, i potrzebny konkretny ŚO

0

@EnCePina
pewnie już pracują na trasnferami out

już gdzies czyta sie o Firpo do Anglii, Pijanic też coś czyta się o Włoszech, dopiero mamy 2 czerwca, na spokojnie beda działać

0

@Uukasz_93
mam takei same zdanie ale s.roberto wg mnie też pewniak do odejścia

0

no to jeszcze Wijnaldum, Depay, Gaya i top ŚO:)

i czekam na sprzedaż - umititi, neto, firpo, pijanic, fernandes, s. roberto, coutinho, braithwaite, lenglet i ktoś z dwójki griezmann/dembele

2

@Kgorecki2500 @Barca1992
Panowie spokojnie, Laporta chce po prostu widzieć bardziej ofensywną grę, bardziej zwycięski zespół

chyba zgodzicie się że takei mecze jak z Levante, Celta, Granada na koniec sezonu nie przystają

trener dostanie teraz piłkarzy jakich chce, więc chyba nie ma na co narzekać i nie bedzie usprawiedliwień w wypadku porażki

a 4-3-3 to tylko papier, mecze, płynność itp. to potem zweryfikują

na miejscu Laporty również postawiłbym jakieś ultimatum - ofensywna gra, rozwój młodych, rotowanie skałdem i trofea

to chyab nie tak wiele jak na nasz klub:)

0

@Kengo
I konkurent dla Alby na LO, np Gaya

i przy odejściach tych co majaodejsc ja byłbym przeszczeliwy, a Koeman jesli zostanie nei bedzie miał żadnych wymówek

1

@AmigoBlancos
jovic to wiadomo była zagadka, jeden sezon miał tylko świetny, ale hazard wielkie rozczarowanie tu sie zgadzam i nikt nie mógł przewidzieć ze tak z Belgiem wyjdzie

0

@Chaoss
też jestem ciekaw

3

Komentarz usunięty

0

@Ronnie1992
wyrzuca a potem przywitają z powrotem bo są jeszcze sądy, a do czasu rozpatrzenia sprawy sądowej kary są zawieszone

1

@Barca1922
które pismaki?

23

@FC1899Barca
czyli to są foliarze:) ci słynni

0

@SithRM
nie sądzisz ze to trochę dziwne zachowanie, zważywszy na to że są dowody naukowe ze na zewnątrz się nie zarazisz - inaczej prawdopodobieństwo jest znikome?

to jakbyś nagle odkrył że na świecie są zarazki? na co dzień dotychczas mieliśmy kontakt z różnymi patogenami stąd odporność nasza, tobie będzie tej odporności brakować

0

@Rewolucja123
twoje pisanei ze de jong jest słaby i ciągłe deprecjonowanei go też nic nie wnosi:)
a robisz to notorycznie:)

0

@Rewolucja123
ty znowu zaczynasz:)

1

@Yosemite
parabola lotu piłki genialna:) szkoda że on nie grał nigdy w wielkim klubie aż dziw, bo według mnie miał umiejętności na to, a takto nie ma żadnego trofeum klubowego? WTF?

znam ten rodzaj strzału, kiedyś w szkole podstawowej uderzyłem podobnie tylko z akcji to wyglądało tak że piłka szła poza bramkę a potem nagle zmieniła parabole lotu i wkreciła się w okienko, sam byłem przekonany że przestrzeliłem, pytałem potem bramkarza czemu nic nie zrobił to był przekonany że wyjdzie, dopiero na samym końcu piłka skręciła - taka anegdotka, ale pamiętam do dnai dzisiejszego tą bramkę a minęlo pewnie z 20 lat:-p

1

@Khajio
ale teraz mnie zagiąłeś nie znam kolesia

0

@Encore
tak tylko sie zastanawiam co dałoby większe emocje i tyle w ten sposób w żadnej lidze nie byłoby mistrza w grudniu. styczniu tylko dopiero w maju w najważniejszym meczu
czysta abstrakcja i tyle

0

@cules100pro
to teraz torres:)

0

@Encore
a w Brazylii nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?