La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

5

Jestem entuzjastą Copa America, lecz z różnych powodów omineła mnie informacja iż gospodarzem nie będzie Argentyna tylko ponownie Brazylia z powodu dużej ilości zachorowań w Argentynie na covid. No ale zaraz, czy w Brazylii nie ma większej ilości zachorowań? a przynajmniej takiej samej?

0

@FCBparasiempre Argentyna ok 30 tyś. dziennie, Brazylia ok 60 tyś dziennie.

konto usunięte

0

@FCBparasiempre w Brazylii mają bardziej wywalone kule na świrusa niż Argentyna może dlatego

0

@FCBparasiempre to nie chodzi o liczbę, tylko, że władze w Argentynie uznały że nie są w stanie sprostać protokołom wskazanym przez organizatorów.

0

@mekston A ja myślałem że cała infrastruktura, również medyczna stoi na wyższym poziomie niż w Brazylii ale jak widać niekoniecznie...

1

@FCBparasiempre
Tak jest:) ale najważniejsze ze turniej się odbedzie:) i chyba w najlepszej formile od lat. 2 grupy po 5 zespołów:)

0

@FCBparasiempre jest jak napisał @Kgorecki2500 no ale w Brazylii mieszka 5 razy więcej ludzi niż w Argentynie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?