3

@Pawlak1992
Włochy, Francja, Holandia, Belgia i Niemcy mozeszrobic screen sle 2 zespoły z tej 5 beda w finale:)

0

@Janas11224
1. Iniesta
2. Xavi
3. Messi i Ronaldinho
4. Suarez
5. De jong
A nie lubialwm nigdy:
Arda turan, song, deulofeau, Figo.


0

@Rewolucja123
Rzadko się z tobą zgadzam ale 100% racji. A juz te ich piłki w drugiej połowie w pole karne praktycznie wszystkie dochodziły. Mieliśmy farta ze maja Morate w ataku

0

@MesQueUnClub96
Chybaxie bog opuścił. Dostalibyśmy wpierdziel od Holandii. Zreszta różnice klas było widać niedawno

0

@_catalan
Dokładnie. Mamy przeciętny zespół ale do meczu ze Szwecja jest euforia:)

0

@krzywy
Tylko Hiszpanie mieli sporo więcej setek. Wiec tak mieliśmy duzo szczęścia.
Poza tym myślisz że Szwedzi nie będą zasuwac? Wg mnie nawet jak zostawimy serducho na boisku to możemy nawet przegrać. Ale luz lepiej pompować balonik.
Luz.
Pozdrawiam

0

@Foton na ten moment jeszcze nic nie wygrali przypomnę ze Gramy ze Szwecja która nie jest gorszym zespołem od nas

0

@krzywy
Ty tak serio? Szwecja nie jest gorsza od Hiszpanów nie wiem wiec na jakiej podstawie tak twierdzisz że powinniśmy ich ograc? Wg mnie mecz na styku a nawet Szwecja będzie faworytem.
A wczoraj moze nie zauwazyles ale mniej szczęścia i mielibyśmy zero punktów.
Troche rozsądku bo może być zawód jak ze Słowakami

3

Na ten moment najlepiej na Euro wyglądają Włosi, Holendrzy, Belgowie i Francuzi, Niemcy w takiej kolejności.
A wy jak to widzicie?

Jak obstawiacie mecz ze Szwecja? Bo ja 2-1 dla Szwedów?

@Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Kgorecki2500 @Bobo25 @pele1282 @Barca1992

Ale najważniejsze mamy Depaya:) wg mnie 2 wzmocnienie wyjściowej 11 oprócz Emerson.
Teraz tylko SO i pomocnik.
Oby to byli Laporte i Bernardo Silva

0

@BartqRKO
No pokonała a dzis dostali by wpierdziel od Niemców równy. Zreszta od dłuższego czasu Hiszpania Enrique gra średnio. Z przebłyskami jak wygrana z Niemcami czy Chorwacją

1

@AntekGriezmann
Obecnie Hiszpania jednak wygląda slabo. Powiedziałbym ze chyba najsłabiej z TOP8

0

@betonitobetonitonie

1

@Comfortable_
Walczyli i mieli duzo szczęścia

0

Duzo szczęścia szczególnie w drugiej połowie naszych

0

@krzywy
Przy remisie mamy ciągle ostatnie miejsce:)

0

@kamilo0066
Jaki ostry kat on był centralnie przed bramka z boku, strzelił by oo długim słupku i gol murowany

1

@haryveb944
Barcelona bez dwóch zdań
Reprezentacje mam w nosie

0

@kamilo0066
Jak nie 5 metrów od bramki sam Szczęsny:) to ze polscy komentatorzy nie krzyczeli nie znaczy ze nie setka

0

@koziar
No nie powiedziałbym. Setka moreno. Rodri nie trafia w piłkę

0

@kamilo0066
Ja wiem, moreno powinien wykorzystać setkę a i todri nie trafił w piłkę

1

@daniel32778
Chwile później moglo być 2-1

1

@Janiama
4-1 dla Hiszpanii

4

@TylkoBarca7273
wielu się go tu czepia ale to zdecydowanie pomocnik TOP na świecie, bez dwóch zdań

0

@Janiama @Cule1234 @Yosemite

towarzysko jedno zwycięstwo

a bilans 1-1-8 dla Hiszpanów

ja zawsze to sprawdzam na stronie
https://www.worldfootball.net/teams/polen-team/spanien-team/11/

ale ogólnie uważam jak ty nawet jak nei są w gazie to technicznei jest duża przepasć i obstawiam że bedzie to co w niedawnym meczu młodzieżówek, gdzie też niby miało być oki a wyszło upokorzenie 5:0 (na u21 w 2019)

1

@Janiama
ja 2-0 dla Szwedów

0

@ShinobiQWE
no nie wiem czy z Walią bylibyśmy faworytem? po czym tak wnioskujesz? Walijczycy grali wtedy bardzo dobrze i na pewno nie byli gorsi niż my

wg mnie to byłby mecz bez faworyta

1

@Yosemite
genailne podanie:)

1

@Jakchcesz
dokładnie, aż człowiek czeka na to oficjalkę bo już ona praktycznie jest:)

4

@Jakchcesz
z aguero to było nawet do ostatniej minuty zaprzeczanie że do Barcelony przeleciał w interesach a nie na testy:) a potem tego samego dnia oficjalka

5

@Yosemite
trzeba przyznać że transferze do lyon wrócił on do żywych, bo już się wydawało że jego kariera przystopuje

to była bardzo dobra decyzja dla niego, oby teraz czarował u nas:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?