lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stoiczkow
Czy ja wiem jak rowny z równym? Napierdzielali z każdej pozycji na chaos nie przemyślane strzaly + sędzia pozwalal im na ostra grę. Mimo wszystko Włoszech lepsi i zasłużenie wygrali:)
0
@Yosemite
Przepiękny ten sklad:) i te ich koszulki. Mimo ze obecnie gra tam Messi to tamta reprezentacja wg mnie była mocniejsza. Szkoda ze nic nie wygrali
0
@Mankind
Jak nie było faulu minął go a austriak go zdemolował nie dotykając pilki
0
Czemu nie było karnego na chiesa?
Cały mecz pod Austria sedziowany
0
No i super:) dobrze tym faszysta
4
Brawo Wlosi:) tak chamsko grajace zespoły jak Austria to zmora piłki.
Wlosi po final z Holandia:)
0
@KapitanKnykiec
zgadzam się, ale ma też swoje zalety, mimo wszystko powinien chyba być 4 do gry
0
@KapitanKnykiec
napisałem młodych i solidnych bo maja arówno młodych zdlonych jak i solidnych już doświadczonych
0
@Homeopata8989
no nie powiedziałbym że najgorsza kadrowo spośród tych wielkich- de ligt, (van dijk - iwem ze nie gra), de vrij, de jong, wijnaldum, depay- to gwiazdy światowe a do tego kilku bardzo solidnych i młodych jak dumfries, malen, grvanberch, de roon
wg mnie mocniejszy maja skład niż obecna Hiszpania np., albo przeceniana Anglia
0
@q1
odpadną z Holandia w 1/4
0
@Bogan
swoja drogą piekna dziewczyna:)
1
@doc
ja wciąż czytam to jako słaby żart, jedynie bastoni + kasa miałaby sens jeśli równocześnie zakontraktowalibyśmy Gaya, który byłby wtedy pierwszym wyborem
co jak co ale Alba to wciaż jeden z najlepszych LO, czego o bastonim nie można powiedzieć, gdzie tu interes oprócz odchudzenia wynagrodzeń?
są inni w pierwszej kolejności do odejścia i zmneijszenia payrolla
0
oby teraz zaczęła się sprzedaż niepożądanych piłkarzy, a trochę ich jest
ale czekam jeszcze na LO, ŚO, pomocnik
0
@tomek8756
a gal oki, ale jak dla mnie za mały biust
3
@tomek8756
obojętne jak kobieta jest piękna i sexowna to jest
może być nawet ruda
0
@Encore
a czy my nie jesteśmy równie przeciętni jak Szwedzi? jesteśmy, zdecydowały detale, z ataką gra i kadra 1/8 to i tak byłby max a z ataką Belgią, Włochami czy Holandia na tym turnieju bałbym sie o kompromitację
1
wymiana alba- bastoni jak dla mnie brzmi niedorzecznie i śmiesznie
chyba Inter musiałbym dopłacić dużo gotówki, jak dla mnie to żart
0
@Encore
nie jesteśmy potega, na co liczyles na 9 pkt? w grupie ze Szwecja i Hiszpania?
1
@IronSanHybrid
wiesz jak to jest ludzie kupują pralki Miele a jeżdżą starymi szrotami:)
samsung, bosch pewnie jeden pies, kup takiej średniej klasy i starczy na kilka lat
1
@tadzik447
chyba w sobote jest siatkówka
co ty pitolisz?
0
@BART97
po prostu nie przeceniam naszych piłkarzy, my awans przegraliśmy ze Słowacją
a jak po meczu z Hiszpanią słyszałem tylko głosy ile pokonamy Szwecję i z kim zagramy w 1/8 to przeczuwałem ze się to tak skończy
pozdro:)
0
@BART97
dlatego ja nie jestem zawiedziony bo nie widze az takiej róznicy miedzy 14-16 miejscem a 20?
kaszae to zagrali Ruscy czy Turcy, my walczylismy:)
0
@Jakchcesz
nie:)
0
@BART97
szczerze nie, bo potencjał mamy na jakieś 14-15 miejsce w Europie, co więcej cieszę się ze nie było blamażu z Hiszpanią
Turcja zawiodła? trochę tak, ale z drugiej strony czy jest to zespoł lepszy niż Szwajcaria albo Walia? no nie porównywalny, a Turcy nawet nie podjeli walki, w przeciwieństwo do nas, wiec jakbyśmy odpadli w stylu Turcji byłby zawiedziony
0
@Qlewer
typowa gadka, zaczynasz od ubliżania - brawo ty:) wiesz co nie bede już odpisywał bo nie zniżam sie do takiego poziomu
a mogłem dodać jeszcze Rosję czy Turcję - pasuje? te wszystkie zespoły to zbliżony poziom i w zależności od dyspozycji dnia i przygotowania do turnieju albo wyjdą z grupy i odpadną w 1/8 albo nie
tak przygotowaliśmy się tylko na jedna połowę z 3 meczów:-p radzę być bardziej realista to następnym razem nie będziesz sie tak unosił jak odpadniemy
żegnam
0
@Uukasz_93
podobny poziom i tyle
0
@Qlewer
a ty naucz się rozumiec co ktos pisze
napsiałem tylko że prowadzać 2-0 Szwedzi nie mieli po co cisnąć, to nasi musieli, Szwedzi wiec mogli oddac nam grę czekając na kontry, to ze cisnęliśmy dopiero w drugiej polowie ostatniego meczu nie wynikało z tego ze nagle przybyło nam mocy, tylko z sytuacji boiskowej
0
@Bykunn
za dużo osób chyba myśli że jestesmy potega, a my niczym nie róznimy sie od Szwedów, Dunczyków, Ukrainców, Szwajcarów itp. zespołów - to ten sam podobny poziom
0
@Qlewer
Szwecja prowadzi sobie spokojnie 2-0 to po co ma cisnąć? chodzi o to że nie wszystkie 3 miejsca wychodziły a kadrowo daleko nam do Hiszpanii, Szwecja uważam ze też ma odrobinę lepsza kadrę, jedynie mogli i powinni chyba wygrać ze Słowacją
wg mnie osiągnęliśmy to co większość mogła się spodziewać, bo nasz max to 1/8
0
słucham dziś Zet i nie wierzę
jak można być zawiedzionym po takim naszym występie w Euro? serio to na co oni liczyli, nie wiem czy ktoś im powiedział że my nie jesteśmy potęga? nie było wstydu zaprezentowaliśmy się przyzwoicie, nasz potencjał to max 1/8, nie udało się trudno ale na pewno ni było xle poza meczem ze Słowacją