0

@Ghotti
jest drogo bo nie ma materiałów, ale za rok - 2 już tego będzie wiecej

pisałeś stal 5000, ale stary jest jakiś sufit nikt ci za stal nie zapłąci 10 000 po prostu ludzie wtedy wstrzymaja sie z inwestycjami
jak gdzies czytałem ekspertów to to sie unormuje, nie wróci do stanu sprzed ale wystopuje

0

@messi564
z oknami, drziami, ociepleniem domu itp. do stan pod klucz? nie chce mi sie wierzyc bo bardzo tanio

1

QUIZ SPORTOWY (wersja light) - FC Barcelona

1. Kto był najdłużej trenerem FC Barcelony w historii?
2. Czy Luis Suarez zdobył kiedyś złotą piłkę?
3. Wymień co najmniej 2 stadiony FC Barcelony jakie maiła/ma?
4. W którym roku po raz pierwszy FC Barcelona była w finale PEMK/LM? i z kim grała?
5. Czy potrafisz wymienić w których latach wygraliśmy PMT?
6. Ile razy byliśmy w finale PEMK/LM?
7. Z jakiego klubu przeszedł do nas Hans Krankl?
8. Jaki piłkarz oprócz Messiego zdobył w barwach Barcelony co najmniej 2 razy TROFEO pICHICHI?
9. Najlepszy strzelec FC Barcelony po Lionel Messi w całej historii?
10. Najlepszy strzelec FC Barcelony w europejskich pucharach po Lionel Messi w historii?

0

@JarekS
ja bym powiedział 2 TOP-owych (chyba że Busi wróci do formy z poczatku sezonu to jeden:-p) własnie + 2 zdolnych młokosów (Pedri, Moriba), wiadomo przydałby sie jeden zadownik jeszcze doświadczony ale dla mnie przede wszystkim defensywe trzeba wzmocnic
pzodro

0

@Ghotti
te ceny beda pomału się normować w perspektywie za rok - 2 lata, jest pewien sufit

ja już chyba zdecydowany na wykonawcę i już ni mogę się doczekać:)

w tym roku projekt inwidualny + podpisanie umowy z wykonawca:) no i wszystkie dokumenty

a projekt będzie prawie identyczny jak ten

https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy-2?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=lowerfunnel#product-realizations

0

@skakun95
każdy z nich podniósł by nasz poziom:) a wg mnie jest konieczny jeśli checmy zakontraktować tylko Garcia a nie wiadomo co z Pique i Lenglet

Araujo, Garcia, Mingueza - to byłoby za mało

0

@Yosemite
tam na EURO będzie tyle ciekawych wyrówanych par, że gdyby nie to ze to format 24 zespołów, a nie 16 jak kiedyś( co to byłty za turnieje) to mogłyby być jeden z lepszych euro ever

Portugalia, Francja, Belgia, Włochy bardzo groźni
+ zawsze mogąc zaskoczyć Hiszpanie, Holendrzy, Anglicy i wg mnie troche słabsi Niemcy ale zawsze to Niemcy

0

@szkutnik91
oby:) ale potrzeba jeszcze Gaya i ŚO (lider formacji):)

3

FC Barcelona - trasnfery

bardzo fajnie że pojawiają się w plotach info o wzmocnieniu obrony - jak Pau czy de ligt gdzies widziałem

sam Garcia nie wystarczy, nie możemy grać ciagle ta samą linia obrony liczac że bedzie lepiej, no nie będzie

osobiście zostawiłbym tylko Dest, Alba, Araujo, Mingueza

jak przyjdzie:
Garcia, Emerson, Gaya + klasowy ŚO i jestem pewien że nasza gra za rok będzie o wiele lepsza

+ ci co maja przyjść za darmo Depay, Aguero

+ czystki w szatni i okienko dla mnie byłoby super

i ten Pique - lubię go, wiem ze jest cules, ale coś niedobrego się dzieje z nim, nie wiem czy to wina wieku, tego że te kontuzje są niedoleczone, ale jego gra ostatnio jest słaba, miewa dobre mecze jak z Atletico, ale ma spory udział w ostnanich porazkach jak mecze z Granada, Levante czy Celta, gdzie często kryje już na radar, biegowo nie wyrabia, a w meczu z Valencia jak go położył Guedes to było żałosne

szkoda go, bo to lider linii obronej i na ten moment otrzebny nam ktoś inny o takich cechach, czy może być to Araujo? tego nie wiem, Garcia raczej nie, dlatego z tak przychylnie patrze na lotki o de ligt bo on ma cechy przywódcze

4

@Ojciec5tkidzieci
WOW
invincible:) mimo ze to tylko liga szkocka to szacun, zreszta w LE tez się ładnei pokazali,
na ten moment zupełnie inna kariera trenerska niż jego rywala z boiska Lamparda

0

@Janiama
bez przesady, obniżyć wynagrodzenai do racjonalnego poziomu i do tego jaki dany piłkarz ma wpłwy na zespoł

Messi zostaje u nas, widac to nawet po tym ze Kun przychodzi

mimo wszystko ciagle jestesmy w TOP 10 klubów Europy a może sie okazac ze przyszły sezon bedzie lepszy

0

LIGA EUROPY - piłka ręczna

już jutro final four Ligi Europy (tak jak w piłce nożnej 2 rozgrywki w Europie) z udziałem polskiego zespołu Wisła Płock,
czy polski zespół oprze się niemieckiej sile (3 przedstawiciele bundesligi)

pary to:
Magdeburg - Wisła Płock
Rhein-Neckar - Fusche Berlin

0

@JarekS
nie no mamy 3 dobrych zawodników w pomocy -de jong, busi i pedri

a de jong i o dziwo busi w tym sezonie (POMIMO SŁABEGO POCZATKU ROKU) to jednak TOP

1

@FCBparasiempre
Tak. Uwielbiam tez historie naszego klubu:) sledze nawet pozostałe sekcje:)
Dzis zespół piłki ręcznej pewnie awansował do finsl four:) oby się udało przełamać klątwę 10 tytułu LM:)
Szczególnie ze to będzie ostatni sezon trenera Pascala.
Moja druga odrobinę mniejsza miłością jest Ajax.
Zresztą historia tych klubów często się łączy.
Nawet nie wyobrażasz sobie jak ciężko było mi 3 lata temu gdzie była szansa na taki final LM. No cóż drugiej takiej szansy na final marzeń LM juz chyba nie będę mial.
Mój ulubiony pilkarz to Iniesta. Z tych dawnych po opisach lubie Kubale.
No cóż oby nastały lepsze czasy dla naszego klubu:)
Pozdro

3

Barcelona rozgromila z Meskov 40-28:) i zameldowała się w finsl 4:)
Gdzie wydajemy się faworytami:)
Ostatni sezon Pascala:) po tytul dla niego:)

4

Komentarz usunięty

0

@Transu96
no to lipa

0

@Transu96
oki:) myślałem że tam w ogóle jeszcze tez coś wyżej jest a to chyba światło sie tak odbija:)

a rysa rzeczywiście słaba, mnie by wkurzała a masz kamery na parkingu?

1

@FCBparasiempre
lubię te twoje opowieści historyczne
świetna robota

0

@Rudi35
mam wrażenie że to nie tylko młodzież:) u mnie w bloku jak raz widziałem kobieta na parkingu podziemnym parkujacą polo - nomen omen małe auto to myślałem że sie przeżegnam aby we mnie nie wjechała - byłem akurat w aucie i miałem wyjeżdżać jak ona skończy manewr

poza tym jak nie masz żadnej rysy to wtedy takie coś podwójnie by cie wkurzyło

0

@kuz
kiedyś miałem stracha jak ty, od pewnego czasu już zdecydowanie mniej, niby droga na lotnisko - modlin prowadzi przez sam środek Wawy ale nie jest ona specjalnie trudna trzeba się tylko skupić na drodze, jadę wtedy wolniej, uważam na warszawskich wariatów i jest oki
grunt to skupienie i tyle i odpowiednio wolniej jadę, zresztą na nawigacji odpowiednio wcześniej widze skrety itp + głos z nawigacji wiec jestem przygotowany

powiem ci że w tamtym roku byłem nawet w obcym mieście (Katowice) odbierać swoje auto, i dałem radę choć pierwsze km musiałem sie przywyczaić:)

uważaj na innych i tyle

a jedyny raz jak ktoś we mnie wjechał to było poza dużym miastem, na prostej drodze, gdzie baba sie zagadała i wjechała we mnie:) także wszędzie może sie wszystko zdarzyć, ale aby minimalizować trzeba myślec na drodze za innych to sie minimalizuje ryzyko

0

@Transu96
to co ty za nawigację masz?

0

@Transu96
to widok na drzwi? dziwna wysokość, w sensie że poniżej chyba nie ma przetarcia tylko wysoko

a ogólnie współczuję, nie wiem co bym zrobił takiej osobie jakbym zobaczył że mi przeciera samochód łajza i ucieka

0

@pt9
i masz to w cenie leasingu?
bo jeśli nie to czasowo i kasowo się to nie opłaca - to nie jest akurat coś co nie może zrobić ci zwykły wulkanizator

5

@mekston
ARG już nie ma dziur, skończcie proszę powielać stereotypy, od jakiegoś czasu jest to zespół wreszcie z paroma gwiazdami

0

@Encore
a wg mnie spoko, zadziorna z pazurem, rozwalił mnie ta konwersacja:)

3

fajna laska:) rozbroiło mnie to kompletnie



0

@kubaa2002 @DaPidejpi
nie znam tak dobrze tych bramkarzy:) może być i martinez ważne ze w końcu pewny punkt w bramce:)

4

@Pilka_jest_okragla
ja tam bardziej byłe..rkur po levante i celta ale po granada również

w kazdym wypadku tez pewnie bym sie wydarł bo tyle kasy zarabaic i grac taki piach to rece opadaja

2

@FC1899Barca
sam CR7 ma 5x LM wiec te dobre czasu już były:) u Lewego to tez historia:) bo w tym roku 1 puchar:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?