0

@Fake69

no jednak był jedną z czołowych postaci swojej reprezentacji

jak można mówić o Greizmanie - jednym z wielu w reprezentacji?

przecież od niego trener ustala skład reprezentacji - najważniejsza postać tam

griezmann a przed nim
messi - depay (fati)

tak to może wygladać u nas, jest jeszcze demebele

wg mnie tragedii nie ma

0

@Fake69
alba co jednak w kilku ważnych meczach w tym sezonie pokazał charakter - vide z granada w PK, to wciąż jeden z najlepszych LO na świecie

tak ten sam Griezmann - mistrz świata, każdy klub na świecie praktycznie chciałby go mieć
tak Busi - nawet jako 4 pomocnik ( 1 zmiennik)
dembele - jakieś tam liczby jednak bije

widzę typowe polskie narzekanie

są potrzebne wzmocnienia to fakt, ale nie przesadzajmy w osądach naszej kadry bo to i tak ciagle TOP10 w Europie

1

@Kengo
też w to wątpię:) ale niech mają małą radość raz na jakiś czas:)

0

@bartekvisca
alba, dembele, griezmann, busi to co patyki od kaszanki + dojdzie pewnie gracia, depay, emerson

owszem potrzebne są wzmocnienia ale dramatu nie ma ludzie co wy piszecie

0

@FLYP
może on akurat lubi jeździć autokarem? a ty czym jeździsz że tak innych szykanujesz cwaniaku

0

@kingorbit
jakoś tuchel w poł roku p[otrafił ogranac burdel w Chelsea

to samo flick w Bayernie

można, jak widać mozna

0

@kingorbit
ale co cie dziwi, że ludzie mają po prostu dość przeciętności
PSG rok temu grało w finale LM I zdobyli mistrza, Liverpool 2 lata temu LM, rok temu mistrz, a my ostatnio kompromitowaliśmy sie w tych LM

kibice po prostu juą mają dość takiej błazenady, jakby w ostatnic hlatach nie kompromitowal sie tak w LM itp. to może nie byłoby takiego żalu

0

@BARCA_FOR_EVER
drużyna się poprawiła, ale nie wystarczająco, może max zdobyć 82 pkt w lidze, nie przypominam sobie kiedy tak mało zdobyliśmy

byli tak blisko mistrza ale zawalili, tu nie było na co się oszczędzać, ostatnia prosta

poza tym dużo osób ocenia trenera po sezonie, a ten właśnie się kończy a nie w trakcie i na początku

1

@Whudi
tak jak wszystko wskazywało że bedziemy mieli mistrza 2 tygodnie temu:) życie zwerifikuje

0

@Janiama
wg mnie przede wszystkim spadł poziom wielkiej 3 w Hiszpanii niż podniósł się poziom pozostałej reszty
czeka nas spora zmiana i przede wszystkim wymiana obrony
to potrwa ale chelsea i tuchel pokazuja ze dobry trener może to ogranac szybko
garcia, emerson - wg mnie potrzebny jeszcze światowej klasy ŚO i Gaya

0

@Whudi
klopp jak będzie chciał to bedzie do wyjęcia, a ktoś ze sztabu Laportu już o tym mówił
a flick już była oficjalka bo nie wydaje mi się

1

@Bobo25 @MesQueUnClub_87
była jakaś plotka o Kloppie, dla mnie to byłaby bomba:)

0

@Whudi
Klopp, Flick - Laporta coś mówił o niemieckich trenerach

0

@MesQueUnClub_87
i tak i nie, w pucharze Króla robili niesamowite comebacki, o co wiec chodzi? ja nie mam pojęcia

1

spoko widzę dużo osób broni Koemana - ja rozumiem, też go broniłem

ale on przez rok czasu nie nauczył nas bronić, mamy najlepszy atak w lidze ale obronę przeciętną, czy brakuje tam wykonawców - owszem, wg mnie ktoś oprócz Garcia powinien przyjść, ale mimo wszystko oczekiwałbym lepszej gry w obronie

trzeba zbudować w obronie kolektyw, przykałd Tuchela w Chelsea pokazuje ze nie zmienaijac pikarzy gra w obronei danego zespołu może się diametralnie zmienienić

a przypomniam ze sam sobie wbił samobója wczoraj wpuszczjac s.roberto, gdzie dostepny byl mingueza

z jednym sie zgadzam - sama zmiana trenera dla zmiany na nikogo konkretnego to tez nie najlpesze rozwiazanie, dlatego licze na konkret na ławce trenerskiej

5

KOEMAN

No cóż długo go broniłem, ale niestety nie jest to trener na miarę Barcelony.

Chwała mu za rozpoczęcie zmian, rewolucje, bo jednak nasza kadra zaczyna się odmładzać. Wielkie dzięki za Puchar Króla:) ale mimo wszystko podziękowałbym mu po tym sezonie.

Zespół się rozwinął, ale nie wystarczającą aby pozostał na stanowisku. Mecze Barcelony znów oglada się lepiej, ale nie ma niestety w niektórych meczach takiej kontroli, pewności siebie że jak rywal strzeli bramkę to my dołożymy 2-3 bramki. Tego nie ma w większości meczów.

Dzięki wielkie za rozwój Pedri, Mingueza, Araujo, za poprawe gry De jong i Dembele.

Ale w ostatecznym rozrachunku gry patrzysz na mecze z Real, Atletico, PSG, Juve i Sevilla to zespół pokazał się w tych meczach poniżej tego co się od nich oczekuje.
Po prostu nie widać było kontroli w tych meczach, a większość była po prostu słaba.

A najgorszym grzechem Koemana jest chyba to ze rozbudził nadzieję - odrobienie 13 pkt straty by na koniec przewrócić się 5 cm przed metą.

Może Holender nie miał tych piłkarzy co chciał, może ma za wąską kadrę, ale nie czuję po meczach jego zespołu takiej pewności siebie że praktycznie wszystko możemy wygrać. To było tylko przez moment.

No cóż może to nie jest idealne podejście ale ja bym mu podziękował a jak jeszcze gdzieś czytałem że w głowach mają Kloppa jako następcę to nawet bym się nie zastanwiał.


0

@michal26
Tak od razu 50 lat na rozruch. Tuchel przyszedł i od razu potrafił zrobić robotę w Chelsea.
Jak chcemy kolejny rok bez mistrzostwa to powinien zostać. Ja mu dziękuję

1

Żenada. Mistrzistwo przegrane ba własne życzenie. Gra obronna fatalna.
Pisałem kiedyś ze czas na ocenę pracy koemana będzie po sezonie. Ten się skończył.
Niestety ja ciągle nie czuje pewności siebie tego zespołu byl dobry moment ale to za mało.
Może to nie popularne ale dziękuję mu za wprowadzenie młodych. Puchar Hiszpanii i czekam na lepszy sklad i nowego trenera.
Ten sezon właśnie się skończył. Trudno.
My musimy przede wszystkim obronę wzmocnić.

0

@AllBundy
filmik jak rzucał pieniędzmi? nie widziałem i nie wiedziałem o tym

no to rzeczywiście może być problem, w piłce ważna jest też głowa

2

@Yosemite
oby to bardzo ciekawy piłkarz, już w Lille można było obserwować jego rozwój, ciekaw jestem czy rozwinie się na miarę piłkarza kalibru FC Barcelony

3

@dani35
no nie powiem że chciałbym go u nas zobaczyć kiedyś, jest to trener na 4-5 lat bo ficzynie jego zespoły pod koniec podupadają, ale wyciaga max z zawodników i zespołu zawsze i do tego wygrywa trofea

bardzo dobry fachowiec

0

@Thomas99PL
marną prowokację to ty piszesz

obecnie Milan to nie jest nawet TOP 10 klubów w Europie
obecny Milan na razie nic nie udowodnił i nic nie wygrał w tym sezonie, jedynie ma szansę na grę w LM a i tak mogą to spartolić

koleś z czym do ludzi na jakiej podstawie takie bzdety piszesz? bo ci się tak wydaje?

Barcelona natomiast na wiosnę gra bardzo dobrze i jest raczej w TOP10 klubów w Europie, zdobyła Puchar Króla, ma szansę na mistrzostwo ciągle

Milan natomiast dostanie zaraz wpierdziel od Atalanty i tyle zobaczą LM

0

@Chakalaka
nie wiem jak on gra ale gorszy od pijanic nie jest na pewno, tylko nie wiem czemu chelsea tak chce pijanic, ale dla mnie luz

0

@Thomas99PL
haha dobre:) dużo bierzesz tego co bierzesz?

1

@BarcaSupporter
haha
tak jasne, milan taki mocny że po byku, weźcie ludzie w końcu doceniajcie to co macie

może nie mamy najlepszego zespołu w Europie ale to ciągle zespół TOP10 w Europie

czego ani o Milanie, ani o RB Lipsk ciężko powiedzieć

9

@GeraltzKatalonii
też w to wierzę:) tylko napisąłbym atletico z sociedad w plecy:)

1

@DaPidejpi
nie kumam to co nie walczylismy z juve o pierwsze miejsce w grupie w tym sezonie?

2

@Katalonbar
fajna grupa, walka z city o pierwsze miejsce do ostatniej kolejki pewnie

3

@DonMatteo901
najlepszy podpis - darczyńca 1 zł - jak zrobisz francuza bez gumki:)

ale ogólnie trochę żenujące

to trochę jak zachowanie niektórych osób na olx - daj za darmo i jeszcze do mnie przywieź to wezmę

mogłaby chociaż sobie poszukać sponsora i coś za coś jak ma takie ciśnienie na auto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?