0

@Janiama
owszem potrzebujemy wzmocnień i one będą na początku te darmowe- garcia, emerson, depay, aguero

wtedy wydaje mi się że potrzeba jeszcze ŚO (ale taki doświadczony - Koulibaly?), Gaya- jako zmiennik alnbo pierwszy LO, pomocnik najlepiej w kwiecie wieku i ewentualnie skrzydłowy w zaleznosci od tego co z griezmann, dembele

depay, messi, fati, aguero + nie wiadomo co z greizmann i dembele - nie jest źle w ataku

ale LO (oby gaya), PO (tu mam nadzieje emerson) + ŚO (jeszcze ktoś oprócz garcia) i ŚP to musy

my mamy przede wszystkim problem z obroną w tym sezonie

a co do trenera - owszem mozna przegrać mistrza ale on max ugra 79 pkt? serio wiesz kiedy ostatnio tak mało mielismy? ani atletico ani real nie sa wybitne w tym sezonie ale nawet z taka konkurencja nie potrafimy wygrać albo byc blisko nich

jakby Koeman wygral te mecze levante, celta, eibar ale nie zdibyl mistrza to byloby rozczarowanie ale powiedziałoby sie szybko trudno i mamy nastepny sezon, a oni na ostatniej prostej zawodza na maxa - serio levante, celta u siebei to tak duze oczekiwania

real ma kontuzje a jakos potrafia wygrywac te ostatnie mecze bo trzeba walczyć do końca - a nóż, wczoraj atletico do 80 minuty przegrywało

kurde o to jest rozczarowanie do tych piłkarzy i trenera - o poddanie się

1

Ter stegen, pena, araujo, dest, mingueza, alba, busi, moriba, pedri, de jong, dembele, Messi, fati.
Tp zawodnicy którzy powinni zostac reszta w zależności od nowego trenera i kasy.
Garcia, Emerson, aguero i depay. Oby przyszli.
Fajnie poszukać jeszcze gaya, SO, SP i skrzydłowy.

1

@Messibestplayerintheworld
Na sklad nie no serio. Za slaby sklad na levante czy celte? To ostatnia prosta nawet z wątroby dla kibiców powinni zagrać. Dla siebie zagrać. Można przegrać ale pokazać walkę do końca. Po to właśnie aby mieć lepsze morale na przyszłość a nóż komuś by się podeinela noga

0

KOEMAN OUT
Sorki ale 76pkt po 37 kolejlach to żenada.

3

Powiem tak mogę dostać bana. Ale tak bezpłciowej drużyny dawno nie widziałem. Serio kolejny raz napluli kibicom w twarz. Serio levsnte, Celta. Tak wiele oczekujemy? Walki do końca. Jak widać trzeba walczyć do końca. Dla tych co chcą koemanana stanowisku dalej gratuluję. Możecie być przygotowani na kolejny sezon bez trofeow. I po co bo to odrabianie 13 pkt
Aby wysrac się przed kiblem i nawet sienie podetrzeć.
76 brawo jak wynik sevilli a nie barcelony

4

Artykul dla @Rewolucja123 :)
Pomocnik totalny:)

2

@clyde
Ludzie 10 brutto to nie kokosy. Nowego merca za to nie kupisz. Mieszkanie, opłaty,żarcie, ubrania,dobre auto to kosztuje.

0

@Fartlow
Chyba jak masz mieszkanie pp rodzicach.

0

@DonMatteo901
Najlepiej robić na tych co mniej zarabiają. Kuria co to za pomysl wracamy do komunizmu. Jak tak zrobia to wypierdzielam z tego kraju.
Juz i tak jest nieuczciwy drugi próg

0

@Nazio87
W czym widzisz orobkem coraz więcej osób się zaszczepiło i coraz więcej przechorowała. Odpornodc zbiorowa juz na pewno ponad 50%

2

@Pawel13sz
gerard moreno młody? 29 lat:) w porównaniu z Isak czy nunez

0

jeśli ma przyjść Aguero to pewnej tylko Haaland lub Depay, nie wyobrażam sobie po co nam nagle byłoby potrzeba aż tylu napastników

plotek od niemiara teraz będzie:)

0

@Rewolucja123
radze poogladac chociaz kompilacje z tego sezonu to zoabczysz ze jednak takich perełek kilkanascie było

tak jasne na kazdym kroku widze ze mu umniejszasz az szkoda dyskutowac

1

@Rewolucja123
ale co ty gadasz, jak nie ma świetnych podań miedzy liniami?

przeciez nie bedzie co 5 minut tak podawał, nikt tak nie robi

nie jest to pzoiom iniesty i nie bedzie ale to świetny pomocnik

widzę tak jestes zaślepiony tym ze go nei lubisz ze chyba nie widzisz takich podań bo jakbys chcial to w tym sezonie znalazlbys takich kilkanascie

0

@Fake69
jakoś villa-messi-pedro kiedyś graliśmy i oprócz pedro nie było klasycznego skrzydłowego i dalismy rade:)

teraz bez 9 mamy najwiecej goli strzelonych w lidze, to chyba nie tu jest główny problem ale w obronie, co widać po meczu m.on z levante

strzelac to akurat ma kto u nas, choc również chciałbym jakas 9 ale depay mi wystarczy

spokojnie mozemy grac

depay
fati-messi

albo
depay
griezmann-dembele

czy inne tego typu ustawienia

wtedy BO moga rozciagac grę

0

@Rewolucja123
ma tak dużo czasu że spokojnie może być na tym poziomie, jest młody

już nie mówiąc ze veratti a kevin to zupełnie inny rodzaj pomocnika

1

@Rewolucja123
box to box to też pomocnik:)

alez ty go musisz nie lubić:_p

0

@Fake69
to źle się wyraziłem, chodziło mi griezmann przed nimi
a za nim messi - depay (fati)

choć równie dobrze może być

depay (fati)
a za nim
griezmann - messi

opcji wydaje się mnóstwo

2

@Rewolucja123
wieczny talent?

przecież on już jest teraz jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji

wiem że go nie lubisz ale chłopie ogarnij się

de jong, pedri, araujo i fati mam nadziej beda grali pierwsze skrzypce w nastepnym sezonie, dembele tez mama nadziej ze da wiecej niz w tym sezonie

0

@Fake69
no własnie za Antkiem:) czyli na 10

2

PUCHAR NIEMIEC

Dziś wielki finał BVB - RB Lipsk

transmisja Eurosport 1

dalej BVB po puchar:)

2

@Janiama
u nas na razie nadzieje ze za 3-4 lata ta młodzież będzie bardzo dobrze wygladac:)

dest (20)
araujo (22)
demeble (23)
de jong (24)
fati (18)
moriba (18)
pedri (18)
emerson (22)

gdzie fati, de jong, araujo, pedri - mają potencjał na jednych z najlepszych na swojej pozycji na swiecie

jest jeszcze trincao, puig, firpo, lenglet, mingueza, umititi - ale sądzę że za niedługo ich w klubie nie będzie

do tego potencjalne transfery

garcia (20)
depay (27)
gaya (25)

przydałaby się jakaś młoda 9 jeszcze

no cóż mam nadzieję że już niedługo to zaprocentuje


0

@Fake69
przecież w tym ustawieniu messi nie jest ani napastnikiem ani skrzydłowym tylko bardziej 10


0

@Janiama
mi się wydaje że to pokazuje że w klubie wreszcie dają racjonalne kontrakty a nie z kosmosu

kasa podobno będzie bo ma być nowa umowa sponsorska

0

@Suarez9
to ciekawe pytanie

0

@Fake69

no jednak był jedną z czołowych postaci swojej reprezentacji

jak można mówić o Greizmanie - jednym z wielu w reprezentacji?

przecież od niego trener ustala skład reprezentacji - najważniejsza postać tam

griezmann a przed nim
messi - depay (fati)

tak to może wygladać u nas, jest jeszcze demebele

wg mnie tragedii nie ma

0

@Fake69
alba co jednak w kilku ważnych meczach w tym sezonie pokazał charakter - vide z granada w PK, to wciąż jeden z najlepszych LO na świecie

tak ten sam Griezmann - mistrz świata, każdy klub na świecie praktycznie chciałby go mieć
tak Busi - nawet jako 4 pomocnik ( 1 zmiennik)
dembele - jakieś tam liczby jednak bije

widzę typowe polskie narzekanie

są potrzebne wzmocnienia to fakt, ale nie przesadzajmy w osądach naszej kadry bo to i tak ciagle TOP10 w Europie

1

@Kengo
też w to wątpię:) ale niech mają małą radość raz na jakiś czas:)

0

@bartekvisca
alba, dembele, griezmann, busi to co patyki od kaszanki + dojdzie pewnie gracia, depay, emerson

owszem potrzebne są wzmocnienia ale dramatu nie ma ludzie co wy piszecie

0

@FLYP
może on akurat lubi jeździć autokarem? a ty czym jeździsz że tak innych szykanujesz cwaniaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?