1

wczoraj jak było 1-1 to się wkurzyłem, ale do głowy mi nie przyszła przegrana

remis i ciagle by wszystko od nas zależało

tak na prawde zalezymy od siebie i od tego czy real w przynajmniej jednym meczu starci punkty

szanse są, patrząc na terminarz

1

@Domi92
niekoniecznie na pewno

3

OK też jestem wkurzony po wczorajszym meczu

ale nazywanie piłkarzy przygrywami od razu?
no jednak w tym sezonie pokazali kilka razy charakter- choćby w PK

a już pisanie ze przegrali kolejny wazny mecz to zart, mecz z villarreal wygrany to już nie ważny mecz ale z granada przegrany już tak

owszem dali ciała po całości

ale od początku 2021r. rozegrali w lidze 19 spotkań a bilans to 16-1-2 - czyli całkiem powiedziałbym zarabiscie

poczekajmy z ocena do końca sezonu

zjebali wczoraj jestem mega wkurzony ale jeszcze jakoś wierzę

najbardziej obawiam sie valenci ale licze na 1-2 dla nas

pozostałe mecze obstawiam wygraną:) czy dam to mistrza zobaczymy

1

@IronSanHybrid
wykrakałeś z tymi 2 opcjami po meczu:-p

kurde proszę nie pisze tego więcej w tym sezonie:)

0

@Mat97
dlatego licze na garcia, emerson, depay, gaya jako zmiennik i jakiegoś kolesia do ataku

wiadomo zmiany sa potrzebne aby byli solidni zmiennicy, wg mnie zaważyła dekoncentracja w obronie, ale wykurzenie pozostaje

0

@budel17
arsenal jest za słaby na finał

0

@Zoker
a kto zasłużył? atletico? real co ma ledwie 56 bramek w lidze? po 33 kolejkach?

0

@Cvzx
a co to kibic realu? żeby sie nie zesrał

2

ja po wczorajszym meczu mam doła, tak się już cieszyłem że będzie pięknie
gdyby nie było takiej sytuacji że możemy być liderem może mniej mnie to bolało,noż kur...nawet remis nie byłby taki zły, a takto znów musimy liczyć na 1 potkniecie Realu

jak to jest stary chłop wszystko ma a pieknie zapowiadający sie weekend potrafi taki mecz zepsuć humor na dobre

mimo wszystko wieżę że drużyna wygra pozostałe 5 meczów, w tej serii 8 meczów myslałem o jednym potknieciu z valencia, wyszło z granada, ale oby reszta do prodzu i zoabczymy co bedzie

0

No cóż strasznie Szkoda z perspektywy czasu remis nie byłby zły. Kuria zepsuli mi trochę humor na majówkę.
Bardziej spodziewałem się straty punktów z Valencia. Ale jak widać mozna stracić z każdym.
Teraz tylko 5 zwyciestw da nam jakiekolwiek nadzieje. Vamos:)

1

@Bobo25
najlepsza pora na zakupy to 22-23:) malo osób nikt nie szweda ci si pod nogami zastanwiajac się czy wziasc tę mandarynke czy jednak tamta:)

zadając sobie filozoficzne pytanie która jest bardziej pomarańczowa:)

0

@Wiktoria13
no widzisz to kwestia gustu:) jednym się podoba innym nie

wg mnie poprzednik był ładnym samochodem, ten wg mnie jest brzydki

myślałem ze jestes dziewczyna patrzac na nick

0

@tomek8756
chyba nie ale sprawdzilem:) ladna dziewczyna

0

@Wiktoria13

no wg mnie jest brzydki, ale to zawsze kwestia gustu:)
miałem go w reklamie więc zajrzałem i zdziwiłem sie patrzac na poprzednia wersję

0

@JimMorrisonFCB
wg mnie przekombinowane - te jakieś dziwne przejścia na dzwiach, nadkola jak w Jeep renegate, te światła tylnie

dla mnie dziwny, jak bym zobaczył z daleka to pomyślałbym ze to jakiś Ssang young

to zawsze wg mnie kwestia gustu ale wg mnie estetycznie skopany w porównaniu do poprzedniej wersji

1

0

@tomek8756
kogo ty masz w avatarze?

0

@pele1282
magiczne, ale szybka noga:)

2

FUTSAL - LM 2021

3 półfinalistą hiszpański Inter Movistar który pokonał przed chwilą rosyjski Yugra
Inter -Yugra 3-0

półfinały
Barcelona- Kairat
Inter Movistar -??

0

@PatrychoO
malutki bagażnik:-p

0

@pele1282
pięknie:)

0

@Homeopata8989
a to pokazuje jakie znaczenie w dzisiejszym futbolu ma też odpowiednie zaplecze:)
niesamowite

0

@jordus100
a iwdzisz szybko zobaczyłem cyry robie cos innego

czy brak rotacji, czy po prostu źle rozpracowany mikro cykl - to było 2 tygodnie słabej gry dosłownie - a może ta przerwa tak ich wybiła z rytmu wtedy, kij to wie, ale to wyglądało jakby im odebrali wtedy moce

1

@jordus100
wszystko zaczęło się od ostatniego meczu przed przerwa reprezentacyjną z Villarreal - zakończyło się 2-2
po przerwie reprezentacyjnej zespoł złapał dołek formy, wszyscy wyglądali słabo fizycznie
to trwało 3-4 mecze w lidze + 2 mecze z atletico w 1/4

z Atletico była nawet szansa pomimo słabej gry awansować, ale sedzia nie dał karnego po ręce w polu karnym atletico

później po tych kilku meczach znów zaczeli grać jak z nut, Suarez wtedy szalał gdzie chyab w meczy z deportivo miał 4 gole i 3 asysty i jakoś pamietam że wygralismy wszystko do końca w 5 kolejkach - 15 punktów 5-0-0 i 24-0 w bramkach i potem wygrany finał PK z Sevilla

tylko pomyliły ci sezony to był 2015/2016

w 2014/2015 - wygraliśmy LM

ogólnie uważam że jakbysmy przeszli to Atletico to wygralibysmy LM

to było dosłownie 2 tygodnie spadku formy fizycznej


0

@DonVincenzo
i inter movistar (5 tytułów), ale najepier obie ekipy musza przejsc niewygodnych Rosjan

1

@Chakalaka
pisałem o tym wczoraj przy Neymarze nie potrzeba typowej 9
a zespół pewnie grałby coś ala 3-4-2-1

Fati/Griezmann/Depay

Neymar/Depay/Fati- Messi/Griezmann

gdzie byłoby 5 zawodników na 3 pozycje w ataku

przy 38 meczach w lidze, marzeniu o 13 w CL, puchrze króla - 6 meczów max, kazdy by grał sporo

0

@jeyx77x
tak na prawdę potrzebny jest strzelec

w PSG np mimo że nie ma typowej 9 to i neymar i mbappe takimi strzelcami są
w Realu maja strzelca w postaci benzemy i to jednak 9
chelsea i city tutaj podobnie gole rozkaldaja sie na dużo zawodników ofensywnych

0

@kordyl1010
dokładnie wg mnie ceny troche wyhamują

dzięki i nawzajem
pozdrawiam

0

@Ghotti
oj to na pewno

czuje w kościach in u nas: Garcia, Emerson, Gaya, Depay i Neymar/Haaland:)

co do out - w pełni się zgadzam ale roberto chyba zostanie jeszcze na sezon

pozdro

7

@Yosemite @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @VamosRakieta @Kgorecki2500 @Nano22 @pele1282 @FCBparasiempre

FC BARCELONA - pozostałe sekcje

czy wiecie że w tym roku aż 3 sekcje męskie maja szansę na na najważniejsze trofeum w Europie
1) koszykarze - obecnie ćwierćfinał (1/4) i wygrywają 2-1 z Zenit w rywalizacji do 3 zwycięstw (kolejny mecz 30.04)
2) futsal - 1/2 LM - rywal Kairat Alamaty - mecz 1 maja
3) piłkarze ręczni - 1/4 LM z Meshkov Brest - mecze 12 i 20 maja

Moje TYPY:
- koszykarze - wg mnie bede w final four ale tam może być ciężko, niby są faworytami, niby wygrali faze grupową ale różnie może być - liczę na finał, ale CSKA i Efes to podobny poziom

- futsal - śledzę tylko wyniki i cięzko mi ocenić ale już Kairat może być cięzko bo Kazachowie są w gazie a nasi maja problem ze zdobywaniem bramek

- piłkarze ręczni - tutaj wg mnie jesteśmy faworytami do tytułu i nie ma co z tym dyskutować, oby tylko klątwa 10 LM zostałą przerwana, bo ostatnio ciagle czegoś brakuej w tym najważniejszych momentach- 2 lata temu frajerska porazka z Vardarem w półfinale - gdzie wygyrwalismy do przerwy 16-9, aby przegrać 27-29, rok temu porazka w fianle z TKW Kiel - gdzie byliśmy faworytem


w tym roku jednak wierze w wygraną:) - obstawiam tez skład final four- Barcelona, Veszprem, PSG, Flensburg

Vamos FC Barcelona:)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?