lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jackazz
ale nie kumam to była jakaś bazaruwa, czy koleś kupił sobie koszulkę nike z logo barcelony bo mu sie kolory podobały a jakiego klubu juz to jets nie miało znaczenia?
a może to był po prostu introwertyk:)
0
@david89
tak arda, widocznie tak:)
5
LIGA TURECKA
tak się rogrywa mecz na szczycie
8 maja Galatasaray pokonał Beskitas u siebie 3-1 po bramkach babel, falcao, arda turan - ghezzal i zblizył się na 3 pkt do besiktas
1. Besiktas - 81
2. Fenerbahce - 79
3. Galatasaray - 78
2 ostatnie kolejki 11 i 15 maja
besiktas gra z fatih (h - 9 miejsce w lidze) + gotzepe (a -10 miejsce)
fenerbahce - sivasspor (h - 6 miejsce) + kayserispor (17 miejsce)
galatasaray - (a - denizlispor - 21 miejsce w lidze) + yeni (14 miejsce)
w pierwsze jrundzie besiktas z fatih łatwo wygrał a z gotzepe u siebei się męczył i wygrał tylko 2-1
będzie ciekawie:)
ogólnie kilka ciekawych nazwisk jest w lidze Tureckiej:)
1
@AlicjaFCB
ładna ale do mnie jakoś nie przemawia szczególnie
nie ma tego czegoś jak na nią patrzę, tego błysku w oku, sexapilu
ale to może dla mnie dla innych może to mieć
0
@zadafcb
kurde az tak go zostawili, powinni to ciwczyc na treninhgach, podaniew uliczke
1
@RomanHoffer
powodzenia:) oby szybko ci naprawili, czym w ogóle jeździsz?
0
@masq
wydje mi się że Griezmann bedzie w pierwszym składzie i bardziej
Depay/Fati
Griezmann/dembele - messi/dembele
fati po kontuzjach nie wiadomo jak to bedzie wygladać
0
@AmigoBlancos
wg mnie Real z takim terminarzem i grą już mistrzem nie będzie, ja bardziej patrzę na wyścig Atletico Barcelona
7
MISTRZOSTWO HISZPANII
@Yosemite @Kgorecki2500 @pele1282 @VamosRakieta @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Janiama @Homeopata8989
po tym weekendzie niewiele się zmieniło, jedynie Sevilla straciła szanse na mistrza, ale jak oceniacie szanse poszczególnych zespołów na mistrza?
pozostały 3 mecze
Barcelona: levante (a), celta (h), eibra( a)
Atletico: sociedad (h), osasuna (h), valladolid (a)
real: granda (a), bilbal (a) villarreal (h)
obecnie:
1. Ateltico 77
2. Real - 75
3. Barcelona -75
jak obstawiacie punkty na koniec po tych 3 kolejkach
1. Atletico - 84
2. Barcelona - 84
3. Real - 80
niestety obawiam się że zabraknie nam punktu, mam jakas niewielka nadzieje ze na koniec ateltico bedzie miało 83, ale bedzie ciezko
real tez niby miał sie przejechac po sevilli bo były statystyki że Real u siebie praktycznei ciagle wygrywa z sevilla a uratowli remis
to jest pilka wiec do póki jest w grze jakieś niewielkie nadzieje mam, w końcu statyki nie graja
0
@Yosemite
tez mam taka nadzieje:)
0
@mekston
Zostaje zobaczysz. Najwyżej zrobią reklamę Superligi i Messi i CR7 w niej:) bez nich LM to drugorzedne rozgrywki
0
@Janiama
Messi nie trafi do PSGnie ma szans. Juz wiadomo ze zostaje
0
I prawidłowo. Jeb...UEFA
2
@konraden
Jakie 5 pkt. Koles o czym ty piszesz. Real wygra z Sevilla i znow bedzie 2 pkt. I 3 mecze. Gdzie nawet 1 remis i Real wyprzedza Atletico.
Nie pisz proszę głupot
0
@Emhyr
Wg mnie nie podpisze
0
@AV0CAD0
Nom mam taka nadzieje ze nie wejdzie
1
@Janiama
Oby nie weszło:)
7
@Ojciec5tkidzieci @Kgorecki2500 @VamosRakieta @pele1282 @Barca1992 @Nano22 @Homeopata8989 @Yosemite @Janiama
To jakie typy na jutro?
Ja coś czuje 2-0 dla naszych:)
0
My to o Lille a w Lens gra Gael Kakuta:) niegdyś uważany za wielki talent któremu wróżono mega karierę.
A czy wiecie ile mistrzostw i pucharów kraju zdobyło Lille w swojej karierze?
0
@Dundersztyc
Może ludzie nie chcą się szczepić bo to dla nich lekka choroba. Co w tym dziwnego?
0
@FC1899Barca
Ależ oczywiście że po takim czymś bym nie obejrzal. A ty kibicujesz Barcelonie czy UEFA?
1
@FC1899Barca
Oj jestes w błędzie ja nie obejze żadnego meczu LM jeśli ich zawiesza. Dużo kibiców i sponsorów pewnie tez
1
@pride1899
no to widocznie jesteś:) pozdro
1
@MSN1998
nie wiem co tu się tak obruszaja zwolennicy tego rozwiazania - czyli segregracji ludzi
jest to jawna segregacja ludzi niczym podczas II WW i jest to fakt, brakuje jeszcze tylko dla niezaszczepionych gwiazd dawida na ramieniu
mimo iz sam chyba tez sie zaszczepie jestem całkowiecie przeciwny takim działniom, ale widać historia niektórych niczego nie nauczyła
i tak zaszczepieni tez sie zarazaja:) moze niektorzy nei skumali że nie wytwarza sie zpecjalen pole magentyczne do ochrony:)
to ma tylko chronic przed ciezki przebiegiem i tyle
0
@pride1899
to wyjdź na ulicę i spytaj się po każdej grupie wiekowej ludzi kto to jest natsu i spytaj drugiej grupy ludzi kto to jest Bednarek czy Milik albo inny tego typu piłkarz:) albo aktor telewizyjny
gwarantuje ci że natsu znaja max 18 latkowie, a tamtych czy wieniawe zna każdy w każdej grupie wiekowej
to jest ta różnica popularnosci
jakbyście tu o tym nie napisali to do dziś nie wiedzialbym co to ekipa albo natsu jak wiekszosc dojrzałych ludzi w tym kraju
6
@dge21
koleś ty tu mówisz o ekipa, natsu i móisz ze są popularni, ale sorry może wśród dzieci 10-15 lat
nie mówimy tu o na prawde popularnych ludziach jak nawet Justin Biber, Haaland itp., czy nawet na polskim podwórku patrzac Wieniawa, Bednarek itp. itd. tylko o ludziach popularnych w bardzo małym kregu i słynących z niewiadomo czego tak na prawdę
dla wiekszosci to no name i musiz sie z tym pogodzić
0
@JohnnyBarca
już to pisałem:) teoretycznie jednka 2x wygrali Intertoto, ale cięzko to liczyc jako puchar
to jest mały Kopciuszek co dopiero w XXI wieku zaistniał w futbolu:)
kibicuje im aby im sie udało:)
2
@Yosemite
ależ to piękna bramka:) i ta asysta:)
0
@TheHeisenberg
człowiek duch:) ale to był wałek, on nawet w barcie b nie zaistniał
1
@Kgorecki2500
oki:) pytam bo ja Wrocław wspominam bardzo dobrze:) piekne miasto spędziłem tam super 5 lat na studiach:)
pzodro