lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo
mam oferty z 3 firm na razie ta jest najlepsza, niedużo, czytałem opinie sa dobre
dokładnie - mieszkanie od dewelopera ja też mam i przy kupnie popatrzyłem, posprawdzałem i tyle
do dnia dzisiejszego wszystko oki
wiadomo ze musze jeszcze wykończyć w środku, ale już wiem i umiem oszacować takie koszty
0
@Huberc1kk
opinie mam i są dobre
ale to chyba nigdy nie ma pewności, chyba ze budujesz własnymi rękami
to tak samo jak z kupnem mieszkania od dewelopera - przecież też nie budujesz tego mieszkania, a ja kupiłem takie mieszkanie i żadnych przeciwskazań nie miałem, wszystko było oki
0
@Objectivo
wg mnie też jest to dobra oferta; szczególnie że wiem że mógłbym taniej ale nie byłaby to taka różnica, mi brakuje umiejetnosci i czasu
a tak musze tylko 3 firmy miec - stan deweloperski, rekuperacja +pompa+foto - > te już znalazłem + wykończeniówka (też już mam wstępnie + akurat na te materiały bede miał duze upusty)
0
@thecreativepl
nie mam czasu ani umiejętności sam budować, szukam firmy która zrobi to za mnie
wykończenie wiem ile kosztuje bo już wykańczałem mieszkanie w środku po deweloperze:) a czas mam krótszy niż rok także luz:)
@mat32
spoko dzięki za takie rady, ale nie mam na to ani czasu ani umiejętności ani ochoty
0
@mcsarna
wiem że można też taniej, ale wydaje mi się ze rozsądna cena, podali mi bez rekuperacji, pompy ciela i fotowoltaniki stad szacuje na podstawie firmy co oferuje te pomy i foto
1
@Objectivo
Kielce
2
KOSZT DOMU - stan deweloperski
ca. 650-680 kPLN brutto za 190 m2 netto za dom w stanie deweloperskim to dużo czy nie?
z rekuperacją, pompą ciepła, fotowoltanika, rolety zewnętrzne i podłogówka już rozłożona
porównałem już kilka ofert i ta jest korzystna
pozostałoby mi tylko wykończenie środka - płytki, deska, biały montaż meble, sprzęt i robocizna
1
@arkasath
atak pewnie bardziej
fati/felix- depay (aguero) - messi (trincao)
wiec już doświadczony atak ale z młodzieńcza fantazja
0
@Rudi35
tak mi wychodzi:
mieszkanie 1,5 (bedzie pewnie troche wiecej bo rozpoczynam etap domu)
jedzenie + chemia 2,5
przedszkole 0,5-0,6
paliwo, tel, net 0,5
ubrania, imprezy okolicznościowe (urodziny, jakies wyjscia z dziecmi itp), kosmetyki żona itp. pierdoły 2-2,5
chciałbym aby wyszło mniej tego ale tak u nas to wyglada
no cóż na szczęście oszczędzam bo takto musiałbym przyciac wydatki:)
1
@JarekS
dokładnie 2 duże plusy
co tdo skali talentu ja nie oceniam, mniej wiecej wiem jaka ma skalę możliowsci ale nie ogladam go na codzień, jakies nadziej bym miał bo ma dobra technike i drybling ale w tak waznym wieku ważna jest też głowa
0
@capoN
raczej normlane
ja mam koło 7-7,5 tys/mies. rodzina 2+2 (przy czym dzieci bardzo małe) - nie licze tu ubezpieczeń wszystkich i kosztów wakacji - bo to jednorazowe strzały raz w roku
przy czy u mnie nieduże miasto
0
@masq
2 plusy pewne
1) dużo młodszy
2) mówi się o 2-3 krotnie mniejszej pensji
przy czym ja wymiane uważam 1:1 bez dopłat
a z poziomem sportowym - ciężko przewidzieć jakby sie to skończyło, jak z każdym transferem
dużo tych plotek, trzeba czekać na konkrety
12
@taris
chyba cie Bóg opuścił
1
@JarekS
plus zejscie z pensji, Felix zarabiałby 3 razy mniej niz griezmann
duzo tych plotek ja poczekam na rozwiazanie i bede kibicował tym co u nas beda grali
1
@Yosemite
dla Atalanty to byłoby coś - dopiero drugi Puchar w historii
oby za tą ich dobra gra i wynikami przyszły też puchary:)
stabilnie sa też od 3 lat w czołówce w lidze 3,3,2 (obecnie)
na mistrza na razie nie widze szans, bo musiałby byc duze wzmocenia, ale licze na to również:)
0
@Homeopata8989
Tez tak uważam. Do tego taglafico na lewej a w środku obrony nie wiem czy nie będzie grał romero.
W obwodzie ocampos, Nico gonzalez correa:) ach maja wreszcie fajna kadrę.
1
@BarcaInfo
I pique z całym szacunkiem dla niego. Wg mnie busi i alba powinni zostać
2
@norbi77
Zostaje wtedy
Stegen, pena, alba, dest, araujo, pique, busi, moriba, de jong, pedri, coutinho, Messi, fati czyli 13 zawodników. Zapomniałeś o Emerson.
Czyli Emerson, Garcia, depay, aguero.
Mamy już 17. Nico z barcy b i collado to 19.
Zakupy gaya (20-25), Alexandre isak (40-50) i jakiś kozacki środkowy obrońca. Czyli jednak k
Mozna teoretycznie
2
@Fenelon
dokładnie - garcia, emerson, aguero, depay - to powinny być pierwsze 4 transfery za darmo:) zaraz później kupić gaya
i pozbywamy sie piłkarzy co mało graja i maja wysokie kontrakty
1
@fcbarcafan19
a gdzie messi? za albe gaya i pique to musi być ławka, to już nie ten sam obrońca co kiedyś - zauważ że osatnei porazki to dużo bramek na jego konto idzie
a skład realny tylko jak pisze raczej gaya + ŚO jeszcze
0
@mkord
ale jak klauzula tu chodzi o odkup pozostałych 50%, z tego co pamietam w umowie bylo ze po 2 latch w betisie idzie do barcelony i tyle
0
@Lisek
no ja bym zostawił jeszcze moriba, busi, alba, dembele, pena i pique jako (3-4 stoper)
+ licze na wolne transfery - garcia, emerson, aguero, depay
reszte trzeba kupic czyli jakies 3-4 piłkarzy - LO, ŚO, SP
1
@DaPidejpi
wg mnie też, szczególnie że może on w każdej chwili wrócić do dobrej formy:)
na pewno to bardzo dobry piłkarz i lepsza opcja niż nasze ostatnie rezerwowe 9
ja bym wydał sporo kasę w tym oknie na LO, i ŚO jeszcze jednego oprócz Garcia tylko jakiegoś kozaka (szefa środka obrony)
+ jedna osoba do pomocy
1
@DaPidejpi
bardzo podobnie oceniam jego pracę:)
dałbym mu też ocene 6
gdyby wygrał te 3 ostatnie mecze dałbym 6,5- 7 nawet pomimo mistrzostwa
ale jakby wygrali wtedy z atletico co mogło dac mistrza byłoby nawet 8 - bo dublet to super sprawa jednak
szkoda ze to tylko gdybanie
ale ta koncówka jest tak słaba ze w najgorszych scenriuszach nie pomysalbym ze majac takich pilkarzy grajac o mistrza zdobedziemy w 3 ostatnich meczach 2/9 pkt i o zgrozo gramy ze słabym eibar i tez nie jestem pewny 3 pkt po tym co widzialem ostatnio
mimo mojej sympatii do niego wg mnie wielkiego chelba z tej maki juz nie bedzie stad chce zmian
1
@DaPidejpi
griezmann cały czas mam wątpliwości co do niego
ale również jak ty licze na Depay, Aguero już trochę mnie entuzjazmu u mnie wywołuje
ale ogólnie mam podobne marzenia co do składu + wzmocenie obrony - emerson, gaya, garcia +ŚO
0
@Mario96w
pisze tylko że tacy ludzie maja wszystko na miejscu w drugim, trzecim domu- łącznie z osobami co się opiekują tymi nieruchomościami
bo to nie jest problem - 22 walizki ze soba to nie jest wiec nic normalnego, ale różni są ludzie
0
@Rewolucja123
wg mnie w pomocy jest oki - de jong, pedri, busi, moriba, może potrzeba jednej osoby jeszcze, ale widać że problemem jest nie rozgrywanie ale obrona w tym sezonie i to na tym bym sie skupił
0
@Bocheno1
bogaci tam gdzie maja drugi dom już maja wszystko na miejscu:) nie musza wozic ciuchów z miejsca na miejsce
0
@Mario96w
koleś tak sie skałda że akurat znam tych bogatych wiec wiem:)
0
@Mario96w
ten problem że nie chce mu się pakować:) uwierz mi bogaci ludzie nie biora tylu walizek, chyba ze ktos jest pokrecony:)