0

@Objectivo

mam oferty z 3 firm na razie ta jest najlepsza, niedużo, czytałem opinie sa dobre

dokładnie - mieszkanie od dewelopera ja też mam i przy kupnie popatrzyłem, posprawdzałem i tyle

do dnia dzisiejszego wszystko oki

wiadomo ze musze jeszcze wykończyć w środku, ale już wiem i umiem oszacować takie koszty

0

@Huberc1kk
opinie mam i są dobre

ale to chyba nigdy nie ma pewności, chyba ze budujesz własnymi rękami

to tak samo jak z kupnem mieszkania od dewelopera - przecież też nie budujesz tego mieszkania, a ja kupiłem takie mieszkanie i żadnych przeciwskazań nie miałem, wszystko było oki

0

@Objectivo
wg mnie też jest to dobra oferta; szczególnie że wiem że mógłbym taniej ale nie byłaby to taka różnica, mi brakuje umiejetnosci i czasu

a tak musze tylko 3 firmy miec - stan deweloperski, rekuperacja +pompa+foto - > te już znalazłem + wykończeniówka (też już mam wstępnie + akurat na te materiały bede miał duze upusty)

0

@thecreativepl

nie mam czasu ani umiejętności sam budować, szukam firmy która zrobi to za mnie

wykończenie wiem ile kosztuje bo już wykańczałem mieszkanie w środku po deweloperze:) a czas mam krótszy niż rok także luz:)

@mat32
spoko dzięki za takie rady, ale nie mam na to ani czasu ani umiejętności ani ochoty

0

@mcsarna

wiem że można też taniej, ale wydaje mi się ze rozsądna cena, podali mi bez rekuperacji, pompy ciela i fotowoltaniki stad szacuje na podstawie firmy co oferuje te pomy i foto

1

@Objectivo
Kielce

2

KOSZT DOMU - stan deweloperski

ca. 650-680 kPLN brutto za 190 m2 netto za dom w stanie deweloperskim to dużo czy nie?
z rekuperacją, pompą ciepła, fotowoltanika, rolety zewnętrzne i podłogówka już rozłożona

porównałem już kilka ofert i ta jest korzystna

pozostałoby mi tylko wykończenie środka - płytki, deska, biały montaż meble, sprzęt i robocizna

1

@arkasath
atak pewnie bardziej

fati/felix- depay (aguero) - messi (trincao)

wiec już doświadczony atak ale z młodzieńcza fantazja

0

@Rudi35
tak mi wychodzi:
mieszkanie 1,5 (bedzie pewnie troche wiecej bo rozpoczynam etap domu)
jedzenie + chemia 2,5
przedszkole 0,5-0,6
paliwo, tel, net 0,5

ubrania, imprezy okolicznościowe (urodziny, jakies wyjscia z dziecmi itp), kosmetyki żona itp. pierdoły 2-2,5

chciałbym aby wyszło mniej tego ale tak u nas to wyglada

no cóż na szczęście oszczędzam bo takto musiałbym przyciac wydatki:)


1

@JarekS
dokładnie 2 duże plusy

co tdo skali talentu ja nie oceniam, mniej wiecej wiem jaka ma skalę możliowsci ale nie ogladam go na codzień, jakies nadziej bym miał bo ma dobra technike i drybling ale w tak waznym wieku ważna jest też głowa

0

@capoN
raczej normlane

ja mam koło 7-7,5 tys/mies. rodzina 2+2 (przy czym dzieci bardzo małe) - nie licze tu ubezpieczeń wszystkich i kosztów wakacji - bo to jednorazowe strzały raz w roku

przy czy u mnie nieduże miasto

0

@masq
2 plusy pewne
1) dużo młodszy
2) mówi się o 2-3 krotnie mniejszej pensji

przy czym ja wymiane uważam 1:1 bez dopłat

a z poziomem sportowym - ciężko przewidzieć jakby sie to skończyło, jak z każdym transferem

dużo tych plotek, trzeba czekać na konkrety

12

@taris
chyba cie Bóg opuścił

1

@JarekS
plus zejscie z pensji, Felix zarabiałby 3 razy mniej niz griezmann

duzo tych plotek ja poczekam na rozwiazanie i bede kibicował tym co u nas beda grali

1

@Yosemite
dla Atalanty to byłoby coś - dopiero drugi Puchar w historii

oby za tą ich dobra gra i wynikami przyszły też puchary:)

stabilnie sa też od 3 lat w czołówce w lidze 3,3,2 (obecnie)
na mistrza na razie nie widze szans, bo musiałby byc duze wzmocenia, ale licze na to również:)

0

@Homeopata8989
Tez tak uważam. Do tego taglafico na lewej a w środku obrony nie wiem czy nie będzie grał romero.
W obwodzie ocampos, Nico gonzalez correa:) ach maja wreszcie fajna kadrę.

1

@BarcaInfo
I pique z całym szacunkiem dla niego. Wg mnie busi i alba powinni zostać

2

@norbi77
Zostaje wtedy
Stegen, pena, alba, dest, araujo, pique, busi, moriba, de jong, pedri, coutinho, Messi, fati czyli 13 zawodników. Zapomniałeś o Emerson.
Czyli Emerson, Garcia, depay, aguero.
Mamy już 17. Nico z barcy b i collado to 19.
Zakupy gaya (20-25), Alexandre isak (40-50) i jakiś kozacki środkowy obrońca. Czyli jednak k
Mozna teoretycznie

2

@Fenelon
dokładnie - garcia, emerson, aguero, depay - to powinny być pierwsze 4 transfery za darmo:) zaraz później kupić gaya

i pozbywamy sie piłkarzy co mało graja i maja wysokie kontrakty

1

@fcbarcafan19
a gdzie messi? za albe gaya i pique to musi być ławka, to już nie ten sam obrońca co kiedyś - zauważ że osatnei porazki to dużo bramek na jego konto idzie

a skład realny tylko jak pisze raczej gaya + ŚO jeszcze

0

@mkord
ale jak klauzula tu chodzi o odkup pozostałych 50%, z tego co pamietam w umowie bylo ze po 2 latch w betisie idzie do barcelony i tyle

0

@Lisek
no ja bym zostawił jeszcze moriba, busi, alba, dembele, pena i pique jako (3-4 stoper)
+ licze na wolne transfery - garcia, emerson, aguero, depay

reszte trzeba kupic czyli jakies 3-4 piłkarzy - LO, ŚO, SP

1

@DaPidejpi
wg mnie też, szczególnie że może on w każdej chwili wrócić do dobrej formy:)
na pewno to bardzo dobry piłkarz i lepsza opcja niż nasze ostatnie rezerwowe 9

ja bym wydał sporo kasę w tym oknie na LO, i ŚO jeszcze jednego oprócz Garcia tylko jakiegoś kozaka (szefa środka obrony)

+ jedna osoba do pomocy

1

@DaPidejpi
bardzo podobnie oceniam jego pracę:)
dałbym mu też ocene 6
gdyby wygrał te 3 ostatnie mecze dałbym 6,5- 7 nawet pomimo mistrzostwa
ale jakby wygrali wtedy z atletico co mogło dac mistrza byłoby nawet 8 - bo dublet to super sprawa jednak
szkoda ze to tylko gdybanie

ale ta koncówka jest tak słaba ze w najgorszych scenriuszach nie pomysalbym ze majac takich pilkarzy grajac o mistrza zdobedziemy w 3 ostatnich meczach 2/9 pkt i o zgrozo gramy ze słabym eibar i tez nie jestem pewny 3 pkt po tym co widzialem ostatnio

mimo mojej sympatii do niego wg mnie wielkiego chelba z tej maki juz nie bedzie stad chce zmian

1

@DaPidejpi
griezmann cały czas mam wątpliwości co do niego
ale również jak ty licze na Depay, Aguero już trochę mnie entuzjazmu u mnie wywołuje

ale ogólnie mam podobne marzenia co do składu + wzmocenie obrony - emerson, gaya, garcia +ŚO

0

@Mario96w
pisze tylko że tacy ludzie maja wszystko na miejscu w drugim, trzecim domu- łącznie z osobami co się opiekują tymi nieruchomościami
bo to nie jest problem - 22 walizki ze soba to nie jest wiec nic normalnego, ale różni są ludzie

0

@Rewolucja123
wg mnie w pomocy jest oki - de jong, pedri, busi, moriba, może potrzeba jednej osoby jeszcze, ale widać że problemem jest nie rozgrywanie ale obrona w tym sezonie i to na tym bym sie skupił

0

@Bocheno1
bogaci tam gdzie maja drugi dom już maja wszystko na miejscu:) nie musza wozic ciuchów z miejsca na miejsce

0

@Mario96w
koleś tak sie skałda że akurat znam tych bogatych wiec wiem:)

0

@Mario96w
ten problem że nie chce mu się pakować:) uwierz mi bogaci ludzie nie biora tylu walizek, chyba ze ktos jest pokrecony:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?