- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
2
FC Barcelona - obrona
w tym sezonie to nasza najsłabsza formacja, kogo byście widzieli w zespole aby poprawic te formacje, bo wg mnie ta formacja potrzebuej zmian nie można wieczeni grać Pique, który nie jest już tym graczem co kiedyś czy Lenglet
wg mnie powinni zostać: dest, araujo, pique (jako 3-4 stoper), alba
przyjdzie pewnie: emerson, garcia
chciałbym jeszcze: Gaya, Kounde albo jakiś inny dobry ŚO
0
@lucca87 Potrzeba stopera, który potrafi wyżej poprowadzić piłkę, plus lidera, prawego obrońcy, bo z Destem są nadzieje na ten moment i lewego obrońcy, aby Alba powoli schodził ze sceny.
0
@Rewolucja123
PO - Emerson
LO - Gaya
ŚO - Garcia + lider (tu pytanie kto? kounde, ligt, skiniar, c.romero???, nie mam innego pomysłu, podałem tylko tych młodych ale najelpeij byłoby ktoś około 25-27 lat a w ten profil tylko skiniar sie wpasowuje ale zupełnie nie znam jego charakterystyki gry)
0
@lucca87 Poza linią obrony brakuje spokoju w środku pola. Czyt. 2 rozgrywających conajmniej potrzeba.
0
@Rewolucja123
wg mnie w pomocy jest oki - de jong, pedri, busi, moriba, może potrzeba jednej osoby jeszcze, ale widać że problemem jest nie rozgrywanie ale obrona w tym sezonie i to na tym bym sie skupił