0

@bartekvisca
aguero, depay, garcia, emerson, nico gonzalez
już masz 5

gaya + jakaś petarda na ŚO - to jedyne koszty + ewentualnie pomocnik/napastnik w zależnosci od tego kogo sprzedadza

to powinno dac mniejsze koszty ale lepsza kadrę

1

@Shapiro

Marchesin
Foyth- romero-martinez-taglafico

de paul-paredes
di maria- messi - ocampos
latauro

wg mnie wyglada to solidnie:)

0

@amanter
pozycja Pique mnie nie dziwi bo on słabo ostatnio gra + wiek i kontuzje - to chyba czas na odejście ze sceny

0

@Felipe_PL
ale to jest umowa kupna sprzedazy miedzy tobą a tą osoba

nijak nie ma sie to do umowy miedzy tą osobą a orange

są cesje umów i to jedyne rozwiązanie w takiej sprawie

0

@ElTomas
garcia, gaya, emerson + są ploty o jakimś TOP na ŚO - laporta, de ligt

wg mnie obroan najbardziej sie włąsnei zmieni

4

@Felipe_PL
podziwiam zaufanie do obcych ludzi

nie pakowałbym się w takie coś

0

@pt9
to po co wymieniasz opony w Fordzie? przecież takich rzeczy nie robi się w ASO

0

@Yosemite
Oj zdecydowanie tak, tu nawet nie ma Pucharu Anglii czy Pucharu Ligi
ciekaw jestem co wybierze, w Anglii tylko City wg mnie na 100% mu puchary zagwarantuje, Liverpool chyba nie szuka
a United czy Chelsea to nie jest 100% gwarancja pucharów
ciekaw jestem czy np u nas by się odnalazł?

0

@wroclawianin89
no widzisz, żeby nie było lubię VIVE czy Koronę ale u mnie jest to silniejsze, i przede wszystkim kibicuję FC Barcelona na wszystkich frontach, taką czuję przynależność w sercu:)
drugim takim klubem ale tylko w piłce jest Ajax Amsterdam

0

@wroclawianin89
mimo że jestem z Kielc to u mnie zawsze FC Barcelona na pierwszym miejscu:)

2

LIGA MISTRZÓW - piłka ręczną

no i mamy pierwszych uczestników Final Four
PSG po dobrym meczu z TKW i Aalborg, które wybroniło przewagę w meczu z faworyzowanym Flensburgiem, ależ tam była drmaturgia do końca


Aalborg po pierwszej połowie miało w sumie 7 goli przewagi (5+2) i nagle w drugiej połowie Flensburg miał serię 6 bramek z rzędu i wyszedł na prowadzenie +4 a w dwumeczu zmalała przewaga duńczyków do +1, ale udało im się obronić do końca już tą przewagę

no cóż 2 zespoły z najlepszej ligi świata odpadły

awansowali: PSG, Aalborg
dziś awansują: Barcelona?, Nantes?

Barcelona - Meshkov i Veszprem- Nantes już dziś mecze:)

0

LIGA HISZPAŃSKA - runda rewanżowa

mam pytanie czy ktoś sprawdzał ile mamy punktów i jak to wyglada na tle rywali w rundzie rewanżowej?

do tej feralnej serii meczów celta, levante, atletico wiem ze wygaldało to bardzo dobrze i chyba bylism yan pierwszym miejscu ale teraz pewnie już spadek

byłoby to ciekawe, jak ktoś ma info itp. to proszę o podrzucenie

0

@Janiama
Maciej czemu ty tak usilnie bronisz Koeman. Co by nie mówić jednak Bayern pod jego wodza nawet w drugim sezonie grał bardzo dobrze. 4-0 z Atletico chociażby nie wzięło si z przypadku

1

@liberos35
eurosport 1 dziś PSG- TKW Kiel od 18:35 i tyle

ogólnie puszczali 2 mecze ale zaczeło sie giro i ciagel w progami to samo od srody + powtórki

boże ile można oglądać kolarstwo

2

PIŁKA RĘCZNA

już dziś rewanże 1/4 LM EHF i mecze
PSG - TKW Kiel (+2)
Flensburg - Aalborg (+5)

a jutro
Veszprem - Nantes (+4)
Barcelona (+4) - Meshkov

w nawiasie przewaga bramkowa po pierwszym meczu

oj bedzie się działo szczególnie w pierwszym meczu - tzw. HIT 1/4:)
faworyzowany Flensburg też będzie miał ciężko odrobić straty z solidnymi Duńczykami

jak obstawiać final four?
ja TKW Kiel, Aalborg, Barcelona, Nantes:)

0

CERTINA - czy to dobra marka zegarków?

0

@Peciak
a gdzie oni się osmieszyli? przegrali ale tylko zgodnei z zasada bramek na wyjezdzie

chciałbym aby nasza Barceloan grałą chociaz tak jak Bayern Flicka, gdzie nie bałbym się przed kazdym meczem o wynik

to bardzo dobry trener, może anuczył by naszych pressingu ale nie wiadomo czy przyjdzie czy to on jest wyborem Laporty czy to tylko plotka

0

@DonMatteo901
marzenie aby grał u nas z Araujo to byłaby świetna para

0

@Homeopata8989
wg mnie wszystkie te reprezentacje mają mega dobrych piłkarzy i są po prostu wyrównane
zdecyduje dyspozycja i przygotowanie na turniej

jeśli miałbym jekoś podzielic na faworytów patrzac na gre ostatnio to:
1) francja, belgia, portugalia, włochy
2) hiszpania, anglia, niemcy, holandia

ale nie widze znaczących róznic miedzy koszykiem 1 a 2, patrzac tylko na ostatnei wyniki tylko tak subiektywnie podzieliłem

0

@Messibestplayerintheworld
dodałbym dest, busi i alba

1

@mr_robot
ja tak, wtedy szalał w Bordeaux, które było nawet w 1/4 LM

1

@AmigoBlancos
ja też mam do niego o to pretensje

kij może zdarzyć sie taki jeden mecz jak z granadą, trudno zycie, ael trzeba walczyc do końca

a my na miłość boską przegraliśmy z celta i zremisowali z levante - w obu meczach wygrywajac!!!

dodaj te 5 pkt i masz 81 pkt:) - w ostatneij kolejce ciagle mielibysmy szanse i nawet jakbysmy przegrali sądze ze nie byłoby az tak dużych pretensji

a jak widac wszystko sie moze zdarzyc bo atletico do 80 minut przegrywało w ostatnim meczu

tak ja go winie za to że nie potrafi widocznie dotrzeć do zespołu i za to że nie potrafi ogarnac obrony

0

@TheGoldenEleven
de bruyne w tym sezonie 11:) wiec cały czas trzyma poziom

1

@Michael24
z ławki tyle strzeli:)

0

@Sztywno
no tak firma ma dobre opinie, gwarancja jest, a ja jestem w te klocki zielony
w życiu malowałem tylko sam mieszkanie (2 lata po zakupie zona chciał zmienić kolory) i okrywałem wannę płytkim (bo obudowa z PCV zaraz po gwrancji zaczeła pękac) z pomocą szwagra co to robi

i tyle, a i tak potem bede się musiał zabawić z wykańczaniem - kupno mebli, wybór frontów w kuchni itp. itd. wiem ile tego było z mieszkaniem wiec tu bede mial tego x wiecej

1

@Sztywno
spoko:) tak mam swój projekt swoją działkę i teraz szukam firm które mi wybudują dom

wiem że dużo osób pisze buduj sam itp. ale ja sie na tym nie znam, nie mam na to czasu ani ochoty, nie chce też mieć 10 ekip jednej od stanu zamkniętego, drugiej od okien, od dachu itp,. itd.

też mi sie wydaje że to jest dobra cena, wiem że robiac pewnei na kilka ekip, robiac czesc samemu po znajomych wyszło by taniej, ale w mojej ocenie nie jest to koszt o tyle mniejszy aby to rozwazac

0

@l0Messini
bo mogę, bo chce, bo potrzebuje przestrzeni, 190 ale w tym 36 garaz
nie znasz mnie a już wyrokujesz o kredycie na całe zycie


0

@Sztywno
specyfikacje materiałów mam wiec wiem jakie są i będa używane

0

@draxidox
działkę kupiłem, to firma która na moje zamówienie zbuduje mi dom do stanu deweloperskiego

0

@Ghotti
żadnego drewniaka, nie wprowadzaj w błąd prosze cie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?