lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas
Jak go barca olala? Ty jesteś normalny
Może grac za darmo prawie, może
Messi to zwykły najemnik
0
@Michael27061990
Jakby tak zrobili ale ogólnie na ratowanie klubu i weszłoby do jako darowizna to nawet 500 PLN bym wplacil
0
@Mat97
Mam takie samo zdanie. Gardzę taka postawa. Xavi i iniesta to prawdziwe legendy. On tylko najemnikiem.
9
@SenseiFCB
Spoko to lec kibicować PSG za swoim idolem. Amen
1
@Kgorecki2500
I jest jeszcze coutinho.
Sądzę że bedzie bardziej oedri/coutinho/puig.
Choc on pewnie w pomocy z pedrim bedzue się zmieniał. Wg mnie to fajna ekipa. Spokojnie na mistrza. Licze ze griezmann się odblokuje, depay bedzie wymiatał a fati wejdzie w buty Messiego.
Liczę na so i pomocnika jeszcze
1
@Leon15
Ale co ty piszesz? 110 to jest z Messim
0
@HERORICH2
Mimo wszystko do barcy przychodzi drosy aguero, Emerson i Garcia. Na moje nie obronicie tytulu:)
1
@Kgorecki2500
Sądzę że zostanie jeszcze coutinho. I przyjdzie Renato sanchez:) bedzie dobrze
0
@LuisSalvano
Jakby chciał grac to grałby i za darmo jak blaszczykowski, zresztą kontrakt mógł przedłużyć dawno
Zreszta co ma strata do limitu plac? Nic
To zwykly najemnik i zdrajca i tyle
1
@xdpeura1928
To spsdaj na stronę PSG. Sprzedał się jak ka,dy za kasę
1
@LuisSalvano
Spojrz lepiej na Messiego. Jakby tak kochal klub grałby za darmo i taka prawda. Leje na taką legendę
0
@A4ron
Super top po tym przestałem czytac
0
@KrystianR
Widać jak mu zakezyna klubie. Maklub w dup...Kuba potrafi grac za darmo w Wiśle
5
Powiem tak jeśli Messi zagra w PSG albo innego europejskiego klubu to krzyz na drogę. I do legendy Iniesty czy Xaviego bedzie mu daleko. Na serio tak ciężko było grac za np. 0,5 mln EUR a nawet mniej aby tylko grac. Błaszczykowski jakiś potrafil
1
@AntekGriezmann
skoro maja grać 4-3-3 to po co grac w innym ustawieniu, raz można dla testu ale ogólnie powinni sie zgrywać w takim ustawieniu szczególnie z mocnym rywalem
0
@Janas11224
nie bo mam sylwetkę, teraz już trochę słabszą a do niedawna greckiego Boga jeszcze była, dziwią mnie ludzie ogólnie co tak się zapuszczają
1
@BarcaInfo
pewnie i dłużej:) obstawiam 3-4 lata
0
@MichuPlayPL
po sparingach widać ze raczej 4-3-3 od poczatku, mamy graczy do takiego granai wiec tak trzeba grac
0
@Yosemite
takiego sponsora koszulek jeszcze nie znałem
0
@Pilka_jest_okragla
ale wiesz ze Pique wczoraj nie grał:)
emerson-pique/garcia-araujo-alba
na ten moment tak widze linie obrony, odejście lenglet i umitit oraz przyjscioe w ich miejsce kogoś jednego solidnego i bedzie oki
7
@Nano22
dokładnie to jak w każdej pracy, słaby szef potrafi zepsuć wszystko
1
@Janiama
pewnie wielu by chciało, pytanie czy on sam tego chce, jak dla mnie jesli mają być naginane drabinki płacowe to lepiej niech odejdzie, już teraz widać do czego prowadzi takie działanie za czasów Bartomeu
szkoda chłopaka bo na niego liczyłem ale wątpię coraz bardziej w to że chce tu zostać
teraz skupiam sie i liczę na Nico, Gavi, Demir, Balde
wg mnie do pomocy potrzebny ktoś doświadczony jeszcze bo za dużo młokosów aż mamy
Pedri (18), Gavi (17), Nico (19), de jong (24), busi (33), puig (21)
1
@Sysia11
mi tam już obojetne kto wygra, Rosji lekko nie lubie, ale mi nie przeszkadzaja
Francja i Argentyna sa mi obojetne, zaraz po Naszych kibicowałem Brazylii
a ogólnie lubię tez Serbie
2
@Yosemite
fajnie jakby przyszedł do nas te 40 mln z praw + lenglet to byłaby dobra oferta wg mnie
pytanie po co Romero ma isc do tottenham?- przeciez to przegrana kariera? zero pucharów
laporta tez jak najbardziej oki, romagnoli za mało go widziałem aby ocenic
dla mnie równie wazne sa tez transfery out:) i pomocnik, gavi i nico oki ale oni powinni na razie wchodzic do składu powoli i jakies doswiadczenie w naszej młodej pomocy się przyda bo tylko busi i de jong (24 lata) je maja, reszta młokosy
2
@Sysia11
ktoś tu pisał o tym ale ja nigdzie nie widzę oficjalki, ani wikipedia ani transfermarket nie potwierdzja że jest piłkarzem tottenham
1
@Sysia11
w pełni się zgadzam, Brazylia dała strasznie ciała w 3 secie, szkoda nie lubię Rosji le zasługują na tytuł
11
cristian romero do obrony (zaproponowac kasę + lenglet), jakiś pomocnik silny do pomocy za coutinho (zakładam sprzedaż do totteham) i wg mnie mielibysmy kadre kompletna
out - pijanic, dunczyk, umititi, lenglet, coutinho, moriba
a jakie wasze zdanie?
@Yosemite @VamosRakieta @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 @Barca1992 @Kgorecki2500
ps. licze ze w pierwszym zespole swoje minuty dostana gavi, nico i demir:)
0
@MrShakira
no chyba nie jest
0
Postawić wszystko na jedną kartę i kupić romero do obrony a zapłacić im 40 +lenglet.
Coutinho opcjach do Tottenham i wziąść za niego id nich ndombele.
To byłoby mistrzostwo jakbyśmy tak zrobili.
0
ciągle się to kupy nie trzyma, 40 mln PLN miałoby być z tych 200 cos mln na transfery - jak nowe transfery mają pomóc w limicie płac? to co 40 mln bedzie przychodem a pozostałe 200 coś pożyczką?
bez sensu ten artykuł nic nie wyjaśnia, czekam na coś bardziej rzetelnego