lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najlepsze podsumowanie mojej żony co pilka się nie interesuje ale wszędzie tym trąbią.
To co zdrajca do PSG. Mamona się musi zgadzać. Niestety dużo w tym prawdy
0
@Piotr777
Dokładnie sprzedal się i tyle
2
@MesQueUnClub96
serio - ter stegen, pique, alba, de jong, busi, pedri, griezmann, depay, fati - przeciez lipsk i milan moze pomarzyc o takich zawodnikach, bez przesady ludzie co jest z wami
5
mam nadzieję że Fati i Depay świetnie wypełnią lukę i dadzą nam dużo radości:)
jakoś wieże że ten zespół może osiągnąć dużo zwłaszcza ta młodzież której jest sporo:)
Visca el Barca:) po Ligę Hiszpańska, Puchar i LM
1
@MesQueUnClub96
w jakiej dziurze City tylko mocniejsza a na ten moment i lipsk i milan od nas słabsze teoretycznie kadrowo
1
@MesQueUnClub96
nie lubię Bayernu, ale PSG to rak obecnego futbolu, wiec Bayern
0
@BarcaInfo
bo Paryż nie jest deszczowy:)
3
@Mays
no jest najlepszy nikt mu tego nie odbiera, ale nie kocha też Barcelony jak tu niektórzy sobie wmawiają i idealizują
dla mnie na szacunek bardziej zasługuje Iniesta, Xavi, Totti i tego typu zachowania i piłkarze
0
@sintesox
możliwe że lepszy bo bardziej zrównoważony, a niektórzy bede wiecej brali odpowiedzilnosci na siebie
0
@Janiama
pamięc dobra ale krótka, już w tamtym roku wygraliśmy Puchar Króla:) wiec bez przesady z tym czekaniem na sukcesy, odszedł messi jest depay może greizmann rozwinie skrzydła, jest fati
będzie dobrze:) i przed nim mielismy sukcesy i po nim bedziemy mieli
0
@amanter
co tu robisz a nie na stronie PSG?
0
@mich_l
to zmień stronę klubowa
0
@MesQueUnClub_87
napisz sobie do julia cicha to ci odpowie
0
@sintesox
ale chyba trochę więcej się od niego oczekuje niż takiej gry, już Suarez z Bayernem więcej zrobił, nie wspominając o zmarnowanym karnym z PSG
a wnisoek taki że musi być zespół bo bez zespołu to i messi nie pomoże
0
@LeoMessiah
oj widzę dzieciarnia się zebrała, już niedługo powrót do szkoły to i strona się oczyści
0
@sintesox
z nim na boisku za to zawsze błyszczeliśmy jak w meczy z Bayernem ostatnim czy PSG:) a on sam był decydujacy i nie spuszczał głowy w murawę:)
1
@DaPidejpi
widze kibicujesz Barcelonie od roku że nie pamiętasz:)
0
@LeoMessiah
nie nie lubię po prostu farbowanych lisów:)
2
widzę że wielu miłośników Messiego zapomniało jaką szopkę odwalał rok temu
ale cóż nic nie można powiedzieć złego o białym rycerzu tu:)
2
@GeneralXavi
oficjalny komunikat mówi tylko że niedługo jest liga i zdjecie Memphisa:) reszta to dopowiedzenie kogoś sytuacji
0
@sintesox
pamiętam zespół przed nim i z nim, świetny piłkarz,m, najlepzy w historii ale to tylko piłkarz i jakoś jak trzeba było to chował głowę w ziemię ostatnio
trzeba mieć zespół, a tego nam brakowało ostatnio i messi jak widać nie jest tu rozwiązaniem choć oczywiście chciałbym aby tu był i inaczej to wyglądało pożegnanie, ale jego decyzja
1
@Janiama
Maciej ale co ty pierd.. nie odszedł z klubu jak Neymar?
mógł dawno przedłużyć umowę? oczywiście że mógł, poza tym widzę już nie wielu pamięta jakie szopki odwalał rok temu
0
@normasubiektywna
nie opadła, tak jak wyżej ja kibicuje klubowi a nie messiemu, szczególnie po tym jak się zachowuje - vide szopka rok temu
kibicuj jak chcesz ale nie dziw się że sporo osób w nosie ma trofea messiego, bo to normalne
0
@Bobo25
no nie lubię:) raczej nie nałożyłbym koszulki człowieka który tak mocno mnie rozczarował swoim zachowaniem, a symptomy było widać już rok temu:)
0
@Ryjewski
a widzisz różnicę w sposobie odejścia Iniesty a Messiego?
pierwszy od razu powiedział że odchodzi po sezonie bo nie czuje już ze podoła nam tym poziomie grać i powiedział że idzie do Japonii bo nie wyobraża sobie grać w Europie i grać przeciwko Barcelonie
drugi od roku nie potrafi przedłużyć umowy, rok temu odwala szopkę i się kłoci że chce odejść, jak jego prawnicy nie podołali to łaskawie został; zresztą już nie pierwszy raz, więc tak jest najemnikiem i widać że wszystko mu jedno dla kogo będzie grał, byle by kasa się zgadzała
ot taka drobna różnica, więc może ty ogranij sobie definicję tego słowa chyba że lubisz wybielać fakty, ale to już twoja sprawa
1
@Ryjewski
a czy to jest wyzywanie? stwierdzam tylko fakt, na dobre i na złe powiadasz
tak jak już rok temu chciał uciec:) czy w 2012 czy tam 2013 jakoś ale Villanova go przekona łdo zostania
spoko wierz dalej w te bajki
0
@Encore
bo jest najemnikiem, co to kłamstwo
3
@masq
dokładnie
1
REZTELNOŚĆ DZIENNIKARZY
jak to jest piszą niektórzy o niemozliwości rejestracji a tu przed chwilą
Liverpool i Barcelona są zainteresowane Renato Sanchesem. Jego cena to około 40M euro. [Fabrizio Romano] (1️⃣)
kupia go tylko po to aby nie móc zrejestrować:) poczekajcie z tymi osądami do końca okienka
0
@LuisSalvano
koleś ochłoń, i zrozum że to zwykły najemnik, a ty się łudzisz że ma Barcelonę w sercu