1

@Pawel13sz
To ze nie robi progresu to juz niestety widać. Obym się mylił ale swoim decyzjami, wypowiedzenia i przede wszystkim gra zespołu uważam że to za słaby trener dla nas

8

Koeman

Wg mnie stracil zespół tymi gatkami ze nie nalezy duzo oczekiwać po tym zespole. Serio kur... Jak moze tak trener mówić co mają pomyśleć po takim czymś piłkarze Barcelona. Tak nie buduje się silnego psychicznie zespołu.

1

@Pawel13sz
Jeden mecz to nie jest wyznacznik:) ale tutaj już kolejny raz nie widzę zespołu u koemana

0

@Pawel13sz
Nie no sorry me średnim zespołem nie jesteśmy. Średnia to jest za przeproszeniem valencia czy betis itp.

0

@Encore
3 kolejka gdzie gra beznadziejny Dunczyk i griezmann a on za nich wpuszczamy obrońców w meczu z Getafe u siebie

0

@Kgorecki2500
Loew, enrique- sądzę że mogły łączyć 2 stanowiska, xavi, blanc, Wenger, conte pewnie troche sensiwnych trenerów by się znalazlo

0

@Encore
Jak nie byl mecz dla demira czy coutinho. To kiedy oni mają grac. Zenada ze strony koemana i tyle

3

@Garbatyy
Idioci to chyba wierzą ze za wszelką cenę chcial zostać

7

Nie rusza was słaby Koeman?

Braithwaite i griezmann graja piach a my za nich wpuszczamy obrońców? Serio? Urwa z Getafe u siebie Chwalony demir, coutinho nawet z kawki nie wychodzą dla mnie ten trener to porażka, zupełnie nie eidze poprawy ani jego myśli w grze zespołu
@Yosemite @Janiama @Kgorecki2500 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 @Ghotti

0

@Swistus172
Uważam podobnie trener jestdo zmiany

4

Koeman jest słaby

Jak moze grac Braithwaite A na ławce siedzi coutinho i demir? Wtf? Serio?

Griezmann to samo moze jakby szedł na ławce to by się ruszyl 3 mecze i w 3 zniknął. Kiedy się ksiaze obudzi?

1

Dunczyk to się nadaje do leganes. A koeman do trenowania jakiegoś średniaka la ligi. Coutinho zdrowy to nie gra ten paridysta braithwaite. A tak mial dawać szansę młodym juz mógł demir pograć. Zenada trener

0

@FCB24
Serio? Pique, alba, de jong, pedri, coutinho, dembele, griezmann, fati, depay, ter stegen, busi

To bardzo dobrze piłkarze. Jak to nie jest kadra na mistrza to chyba slabo znasz się na piłce

1

KOEMAN

Sirki ale takimi wypowiedziami ze nie nalezy oczekiwać wiele znow robi to samo. Dla mnie trener do wywalenia . Rozumiem frustracje ale sorry ma Depay, De jong, oedri, griezmann, fati, dembele, coutinho. To są dobrzy piłkarze. Może nie ma wszystkiego ale dostal wzmocnienia Depay, Garcia, Emerson i Aguro.
To jest kadra na mistrza i jeśli nie zdobędzie ja bym go zwolnił.

0

@masq
wygrałeś w Totka:)?

0

Once da gala + (rezerwa w nawiasie)

Ter Stegen (Pena)

Dest/emerson -pique (araujo) - garcia (lenglet/mingueza)-alba (balde)

de jong (s.roberto) - busi (nico) - pedri (gavi/demir/puig)

griezmann (dembele/demir) - depay (aguero/braithwaite) - fati (coutinho)

nie widzę kompletnie w kadrze miejsca dla pijanic, umititi, menaj, moriba, collado, wague, abstrahujac czy chciałbym aby ktoś inny odszedł - przecież oni jakieś może po 100 minut w całym sezonie by zagrali w lidze, zreszta to samo puig


2

@POLAK12345
wyrzucony? po Pique widać że można grać za grosze a nie mityczne 50% ostatniej pensji

Messi to najemnik i tyle

0

@Criss18Barca
bez przesady

3

PLAN TRANSFEROWY NA OSTATNEI DNI OKNA

1. Pijanić - gdzieś wypożyczyć
2. Collado - gdzieś wypożyczyć
3. Moriba - opchnąć za ca. 20 mln EUR
4. Manaj - opchnąć ca. 3-5 mln EUR

wydaje mi się że to chyba najbardziej możliwy plan na ostatnie dni okna w Barcelonie.

kasę zbierałbym na jakiś transfer za rok, plus plan nad pozbyciem się pozostałych nieportzebnych graczy - S.Roberto, Braithwaite, Umititi, Neto

0

czysto teoretycznie wymienilibyście Griezmann na CR7?
wiem kontrowersyjne, ale tak tylko pytam, zakładając brak dopłat i CR7 zmniejszyłby sporo zarobki w porównaniu z obecnymi
@Yosemite @Kgorecki2500 @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 inni

0

@szkutnik91
raczej idzie coś wygrać bo z Juve nie ma szans

1

@BorzyKrzys
Ten biden do debil jakiego jeszcze nie widziałem

0

@DaPidejpi
No nie dostają tylko 5-1, 4-0 czy 8-2 czy ile tam bylo:)

1

@Suarez9
to zależy jak masz 3 miesiace to i tak liczy ci sie od końca miesiaca kiedy złożyłeś wypowiedzenie, miesięczny też, nie wiem ja krótsze okresy

0

@HERORICH2
POMARZYC MOŻNA:)

0

my kiedyś też wydawaliśmy krocie - Coutinho, Griezmann, Dembele

pora aby ci piłkarze zaczęli grać na miarę swoich możliwości a nie będzie źle:)

1

@Yosemite
legenda Juve:) jeden z nielicznych w dzisiejszych czasach - wierny klubowym barwom nawet w Serie B:)

0

@Pilka_jest_okragla
ja też nie oczekuje wygrania LM, ale mimo wszystko chciałbym widzieć zespół w 1/4 LM co najmniej i wygranie dwumeczu z jakimś dobrym zespołem

kurde my ciągle mamy dobrych piłkarzy, musimy zbudować zespół

1

@kaladin
bez przesady ten sam co na EURO ostatnim zabłysnął:)

3

jak ja nie mogę się doczekać powrotu do zdrowia Fati i Dembele


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?