La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

6

Szczerze, to trudno oczekiwać wielkich rzeczy od Barcelony w tym sezonie szczególnie w LM, kiedy nawet z Leo sobie gorzej niż średnio radziliśmy, a do tego na ławce siedzi Koeman, który nie jest jakimś wielkim taktykiem ani trenerem. Jednak jest kilka rzeczy, które musimy wymagać jako kibice od tego zespołu. Walki, biegania, pełnego zaangażowania w każdym meczu, wiary w swe możliwości oraz braku bojaźni przed rywalem tak aby kolejna kompromitacja się już nie powtórzyła. Nikt z nas pewnie nie chce widzieć kolejnego lania jak z PSG czy Juve u siebie w poprzedniej edycji, a to da się osiągnąć jedynie przy pełnym zaangażowaniu i sile mentalnej całej drużyny. Fajnie jakby ten sezon LM jednak okazał się choć trochę radosny dla nas.


1

@Pilka_jest_okragla Ja jedyne czego bym chciał to nawet nie wygranie LM, ale eliminacja jakieś dobrej marki np 1/8 z jakimś właśnie Juve czy City i wyeliminowanie ich

0

@Pilka_jest_okragla
ja też nie oczekuje wygrania LM, ale mimo wszystko chciałbym widzieć zespół w 1/4 LM co najmniej i wygranie dwumeczu z jakimś dobrym zespołem

kurde my ciągle mamy dobrych piłkarzy, musimy zbudować zespół

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?