lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama
1-3 dla Barcelony
2
@Janas11224
pojechałeś do Paryża i żal ci kasy na wjazd na wieżę Eiffel? co jest chyba wieksza atrakcją niż patrzenie na wieżę z boku:) będziesz żałował a to nie pieniądz
0
@dzefrej234
nie znałem go ale widzę że coś tam strzela
dobrze przynajmniej liga się wzmocni:)
0
@baartekk97
Pensji budowlańców? Co ty pierdzielisz?
0
@baartekk97
Koles ceny masła podrożały czy nie? Boże ze to widzisz i nie grzmisz. Zegnam
0
@BorzyKrzys
Tak jak liga hiszpańska. To jest Włochy. A takich przypadków jak Silva jest mnóstwo bo jest to liga łatwa dla napastników. Chociażby z ostatnich Jovic tez
0
@Khajio
Jakiego Hernandeza? A sane gra przyzwoicie. Twierdze tylko ze bundesliga to dobra liga dla napastników i to jest fakt takich przypadków jak Silva jest multum
1
@Janiama
Bez przesady w Bundeslidze to i Silva rządzi a spotkanie z liga włoska i hiszpańska go boleśnie zweryfikowało.
1
@HERORICH2
zawodnik wydaje mi się przeciętny, w sensie nei jest zły ale jest sporo takich, cena za jego umiejstniości to jakiś kosmos
3
@JarekS
to tzw. piewcy romantyzmu:) wg mnie pomysł Superligi był bardzo dobry i szczerze mu kibicuje aby wszedł w zycie
0
@Songo91
oby i tym razem tak było:)
1
@Barca1992
dokładnie:) trump przynajmniej miał jaja, bo ten to popierdółka i chyba jakbym był wrogiem USA a oni mieli takiego prezydenta jak Biden to bym umarł ze śmiechu:)
2
@AntekGriezmann
55g+a/100 - szału nie robi, źle nie jest ale bez szłau; jak zakręci koło 75-80/100 to będzie na tej pozycji bardzo dobrze
0
@Ojciec5tkidzieci
tak z ciekawości w jakim mieście jesteś kurierem bo może człowiek cię kiedyś spotkał a nie wie
1
@Sulimo @Ojciec5tkidzieci
o co tu kurde chodzi:) ktoś marzy aby Messi na niego nasikał:)
1
@BarcaInfo
genialne już widać że pisała to osoba nie finansowa:) po co tylko przeklejać takie dyrdymały
0
@Ghotti
ale jakie konsekwencje? do FFP La Liga to się nie liczy bo jest tam stosunek zarobków do przychodów, chyba że specjalnie zaniżył przychody (nie mylić z wpływami bo to co innego) w innym wypadku tylko podciagnął inne koszta poprzez odpisy itp., a przecież do banków itp. i tak może podawać inne liczby bo jak ci mówię często firmy mają różne poziomy EBITDA
zrobił to jedynie marketingowo
0
@Ghotti @Bobo25
tylko tu mówicie o strata a to nie jest często tak oczywiste, wystarczy że audyt zmieni kwalifikacje, zrobi odpisy, zmieni okres amortyzacji itp. rzeczy i już wynik jest różny może nie tak że z 200 robi się 450, ale sądzę że audyt specjalnie zrobił 450 straty aby Laporta miał się czym chwalić w następnych latach, generalnie jak wszędzie nasz klient nasz Pan
a z ciekawości podam że znam firmy gdzie są 3 poziomy EBITDA - księgowy, bankowy, adjusted i dla różnych celów są różne używane:)
1
@baartekk97
rozumiem że domy budują ci ludzie z pensją 2600:-p
0
@baartekk97
nie do końca na poczatku pandemii ceny masła też rosły derastycznie, ale ludzie zaczeli jesc zamienniki, ograniczyli i obecnie ceny stanęły a nawet lekko spały, może nie do poziomy sprzed ale jednak niżej niż na szczycie
0
@LuisSalvano
prawdę napisał twój idol sprzedał się do szejka, na przykładzie Pique widać że można grac prawie za darmo
0
@Bykunn
wyższe pensje niż przychody, amortyzacja piłkarzy, odpisy itp.
0
@donleo12
kij z Messim
0
@Ghotti
jakiegoś napastnika młodego i dobrego i tak bedziemy musieli kupic
obrońców młodych mamy, pomoc wydaje sie tez ze jest nadzieja i zabezpieczenie na przyszłość ale w ataku nie ma nikogo w La Massi i na 9 powinien się klub skupić w następnym roku no chyba że trio Greizmann- Depay- Fati bedzie wygladało mega super
ja wiem że Braithwaite zagrał wczoraj super i lubię go ale on tak nie będzie grał co mecz
0
@Ghotti
sadze ze w ciagu roku może się dużo zmienić - mniejsze płace, nowi sponsorzy itp. a dług przecież nie trzeba od razu spłacać, po to był przedłużany
1
@Ryjewski
czy ja wiem on ma 32 lata już, forma w poprzednim sezonie średnia, chyba że to wina klubu w jakim jest i marazmu, pytanie tylko czy jak mamy aguero i martin czy potrzebny kolejny średni napastnik?
ja bym wolał jakiegoś kozaka w ataku jak Haaland za rok, gdy jego klazuala spadnie do 75 niż rozmieniać sie na drobne i wyczerpywać limit płac
2
powiem tak pijanić, umititi, coutinho odejdą i spoko
ale nie wiem czy na 9 nie poczekałbym rok i nie poszedł w Haaland, Latauro a nie bawił się w półśrodki (mowa była o jakiejś wymianę iz Arsenalem)
jeśli wszyscy zdrowi to atak widziałbym griezmann-depay-fati, ławka dembele, aguero Martin (jest sympatyczny daje dużo z serca, ale sądzę że to chyba jednak za mało i za rok odejdzie)
damy z takim atakiem radę zdecydowanie
0
@IronSanHybrid
okablowanie w aucie jak w jakieś centrali telefonicznej:_p a niedźwiedź ma wywalone:)
7
@Ghotti
prawdziwy cules z krwi i kości:) jak to było nie można obniżyć pensji o więcej niż 50%:-p
2
To co teraz Martin za conajmniej 45-50 mln EUR moze odejsc:) niemniej:)