0

@Uukasz_93
96 netto kto ci takich głupot naopowiadał:)

0

Komentarz usunięty

0

@Tomek54321
pełna zgoda:)

0

@Tomek54321
wg mnie co innego powiedział - chyba że redekcja źel przetłumaczyła tu na stronie, jak chcesz to poszukaj było na tłumaczeniu jego konferencji

0

@Tomek54321
powiedział też że nie ma problemu z rejestracja nowych graczy, się przekonamy

0

@Tomek54321
Kto ci powiedzial ze nowe nabytki nie mogą być rejestrowane? Twitter? Taki sam fakt jak z tym 50% poprzedniego wynagrodzenia

0

@MesQueUnClub_87
nie zrozum mnie źle lubię messiego, ale trochę niesmak dla mnie to duży pozostawi i jakby odszedł to nie bedzie taka legenda jak xavi czy puyol, iniesta


0

@Firestone
na prawde ktosw wierz yw to ze ni mozemy depaya zrejestrowac?

0

@Uukasz_93
i na co im te pieniadze:) na to aby potem w lidze przegrać tytuł z Piastem
z taką kasą powinni zdominować ligę, a miewali z tym problemy, już nie mówiac ze w Europie od tamtego czasu o nich nie usłyszeli nawet

śmieszny nic nie znaczący klub w Europie z dużym mniemaniem o sobie:)

ja tam patrzę na nich z politowaniem

0

@zenoowity
sądzę że na temat Barcelony wiem więcej niż ty, ale spoko:)

0

LIO MESSI - czyli chyba nie taki cules jak mówi

skoro tak wielu tu go broni i mówi że chciał zostać pomyślało że miał cały rok na przedłużenie umowy, a co najmniej od marca czy tam kwietnia (wygran laporty) na to aby być już 100% pewny ze się zostaje bo nie ma klauna Bartomeu, przedłużenia choćby o rok żeby zakończyć karierę w klubie w piękny sposób - ostatni sezon, ostatnie trofeum, wszystko jasne od początku, to ostatni mój sezon a potem ide gdzies indziej, szczególnie że byl szansa ze w tym sezonei wreszcie wrócą kibice na stadion i go pożegnają

dla mnie nie zachowuje się jak ktoś kto kocha klub, jak cules, jak Totti i wielu innych (Buffon, del piero - któzy zostali w klubie nawet w 2 lidze)

czy odejście to wyraz ambicji - od kiedy to grając w Barcelonie nie gra się o najwyższe cele?

szkoda bo takie szopki tylko niszczą jego legendę

0

@Bobo25
no dla mnie jest, skoro po tych 20 latach chce uciec do klubu który sra na FFP przy zgodzie UEFA no to sorry, Totti jakoś nie zdobywał tytułów a pozostał do końca kariery w Romie pomimo ofert z Realu

a czy PSG mu zagwarantuje LM, wg mnie nie

czy u nas miałby szanse na LM, pewnie mniejsze ale z nim w składzie i po letnich wzmocnieniach tak bo ciągle jesteśmy TOP8 Europy

chce wybrać łatwiejszą drogę większy hajs, jego sprawa, dla mnie zachowuje się jak zwykły najemnik, czy zostajac u nas miałby szanse na kolejne rekordy - pewnie już teraz miał 10 tytułów mistrza i do Gento 12 tytułów nie dużo mu brakuje

podsumowując - zostajac u nas nadal miałby duże szanse na Mistrza i Puchar Hiszpanii oraz LM (choć chyba mneijsze niż w PSG, ale to ciągle loteria bo jest z 8 mocnych klubów co przy dobrym dniu mogą ja wygrac)

także jedyna przesłanka to większe szanse na LM, ale czy na mistrza kraju (patrząc ze ich Lille ostatnio pogodziło:), jedynie co większe to kasa na pewno, także tak broni barw klubowych że $ mu przesłania oczy, już nie mówiąc o tym że nie w taki sposób powinno się opuszczać klub jako niby legenda a czas na podpisanei kontraktu przedłużajacego chocby o rok gre miał mnóstwo


0

@puyol_presidend5
widzę że potem ewentualne crvena zvezda

powiem tak i dinamo i crevna wydają się lepszymi ekipami, musieliby miec duzo szczęścia, ale zawsze potem miło patrzec na eurowpierdole legii w grupie jak 6-0, 8-2 czy 5-1:)

1

@MesQueUnClub96
juz bez przesady Lewy i reszta tez grali

0

@Ghotti
kolejna plotka aby zamieszać:) tak też słyszałem

0

@batoosz
pokaż ten hiszpański kodeks, pokaż że to załączyli, bo chyba nawet julia cicha szukała ale cisza była

0

@Bobo25
wiesz co on już chciał odejśc w 2012 czy 2013 ale villanova go przekonał; rok temu tez chciał, nie zdziwie sie jakby i w tym nie do konca chciał zostać

tak nie zachowuje się osoba przywiązana do barw klubowych - popatrz na Totti, Maldini czy nawet Xavu i iniesta którzy uciekli poza europe


0

@batoosz
a kwestia czego? tych rzekomych 50% których nikt nie potwierdził? a wszyscy łyknęli jak pelikany; przecież tego nikt nie potwierdził; widocznie nie zależy mu tak na klubie jednak

0

@PeteR10
tego nikt ci nie powie wszystko to plotki

0

kurde co tu się dzieje, takich jaj ja kw tym roku chyba nigdy nie było messi jest, messiego nie ma, messi wraca i jeszcze ta superliga w tym roku

powiem tak skoro chcą negocjować to może coś odkryli albo już sprzedali kogoś, albo nie wiem co, w każdym wypadku niedługo okaże się czy messi to najemnik czy jednak cules

2

@horang
jak podpisał jak nie podpisał

2

@Abominacja
to komu chcesz wierzyć strzelającym dziennikarzom

już niedługoi sie przekonamy do końca okienka czy kłamał czy nie

jeśli kłamał to jego kadencja skończy się szybciej niż zaczęła

0

@Encore
a skąd to wiesz? masz liste zarejstrowanych zawodników?

0

@Alistar74
nie siej fake newsów

1

KONFERENCJA LAPORTY
"Laporta: Według naszych obliczeń wszystkie transfery z tego sezonu można zarejestrować"

Może kłamać ale proszę do momentu weryfikacji nie rozsiewać fake newsów tu na stronie

po co siać pesymizm

https://www.fcbarca.com/101040-joan-laporta-potwierdzil-ze-leo-messi-nie-zostanie-w-fc-barcelonie.html


4

Z PRZYMRUŻENIEM OKA

niech Messi idzie do Atletico a my wymienimy go na Griezmann:) pensja po obniżce Messiego niemal 1:1:)

0

@kuz
przecież to co jest tu napisane to masło maślane:)

aby uwolnić wynagrodzenia musimy zredukować wynagrodzenia w dużym skrócie:)

limit płac liczy się od przychodów, 70% przychodów; więc albo zwiększasz sobie przychody, albo redukujesz pensje proste; ale redukcja pensji do obniżenie kosztów/oszczędność, ciężko nazwać to zyskiem; zresztą on nigdzie nie użył słowo zysk tylko ty go błędnie użyłeś

i nie ma żadnego ratio 1:4:) to oznaczałoby jedynie że kontraktując Messiego byliby 100 mln Ponad limit

0

@kuz
zysku? koleś o czym ty piszesz jak my mamy straty za poprzedni rok, Boże proszę nie piszcie tu takich pierdół:)
bo widze większości tu wszystko jedno, zysk, strata, przychód, śr. pieniężne, koszty, CF, ale proszę darujcie sobie takie pisanie bo to oczy kole:)

1

@niteincubus
zero, wyliczenia jakiegoś no name

3

im dłużej prawo jest niespójne dla wszystkich tym bardziej kibicuje SUPERLIDZE

ogromne TAK dla NBA w piłce nożnej:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?