- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1080 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
5
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
21 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1080 Culés
24
Dlaczego Real tak bardzo chce teraz kupić Mbappe i wykłada kosmiczne pieniądze na ten transfer? Po pierwsze nowy stadion to nowy projekt i przyciągnięcie dodatkowych sponsorów. Po drugie i to jest bardzo ważne, boją się ze kiedy Mbappe za rok będzie wolny jego pensja będzie gigantycznie podbijana przez kluby angielskie. Suma sumarum ten transfer teraz z finansowego punktu może być korzystniejszy niż za rok.
1
@Janiama Do tego jeszcze niewiadomo czy Mbappe nie przedłuży kontraktu jak PSG zacznie wszystkich lać z obecnym składem. Bo nie oszukujmy się, projekt sportowy PSG>Real.
7
@Janiama Ale moim zdaniem ponad 160 milionów to za dużo. Skoro wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Mabppe bierze pod uwagę tylko Real to wcale nie musiałby wybrać większej pensji w Anglii
4
@Janiama
bez przesady z ta oszczędnością na pensji, teraz chca wydac ile 160-200 mln, abstahujac że grałby u nich 10 lat to rocznie musiałby teraz zarabaiac 16-20 mln mniej niż gdyby przechodził z pesnja o tyle wyzsza, nie wierze że aż o tyle podbyłiby pesnje angielskie kluby
a kiedy oni wprowadzaj sie na nowy stadion? swoja drogą tak mnie ten Bartomeu wkurza, ani nowego stadionu nie ma ani kasy na transfery chociażby 30-40 mln eur, i doprowadzil do tego ze ciezko nam sie sprzedaje pilakrzy
0
@Janiama bo może. I go stać.
To wystarczy.
Za rok wyszłoby o wiele taniej, jeżeli faktycznie jest mowa o 160 milionach. Nawet gdyby te angielskie kluby o których mówisz podbijalyby pensje. Choć to trochę januszowe myślenie. Bardziej rozbijałoby sie to o premie za podpis nizeli pensje.
2
@Janiama bez przesady. Teraz ten transfer z prowizjami to 200mln, to za rok mogliby mu dac 40-50 mln brutto na 5 letni kontrakt i dac jemu i agentowi 50 mln za podpis to ten transfer obecnie to za rok mieliby na jego 4 letni kontrakt spokojnie. Imo są dwa wyjscia boją się że przedłuży bo szejk go wywali na trybuny, albo chcą pokazać "probowalismy" za rok zapraszamy "za darmo" innych opcji nie widze
0
@lucca87 za rok zaczynają na nowym stadionie, więc idealnie się wstrzelili w pandemie z remontem ...
0
@Janiama bez przesady ile pensja może wzrosnąć z 20 na 28? Jak to się ma do wydania 160 baniek xd
0
@Janiama mają na 1 transfer zbliża się lockdawn.Nikt nie zarobi ludzi w muzeum nie będzie.Te wyniki ze sprzedaży aż tak wielkie nie będą.Jak ludzie nie będą się szczepić to stadion nie będzie potrzebny choć jacyś sponsorzy się znajdą.Co bez kibiców coś zapłacą.
0
@Ghotti ie wiadomo jak będzie z pandemią za rok jest kłopot młodzi ludzie nie chcą się szczepic
0
@Borneo
bez przesady i co te lockdowny dają? przecież tak nie można żyć co ludzie beda owtwierjali restauracje itp. na 4 miesiace a potem na reszte roku zamykają? czy ciebie pogięło, kto ma umrzeć to umrze i tyle
0
@lucca87 piszą u nas że przewiduję się 30 tyś dziennie.Są zaszczepieni ale wirus jest bardziej zaraźliwy a chorują młodzi gniewni niezniszczalni.
A co lockdawny dają życie ludziom chorym na raka.Kiedy było 30 tyś wprowadzono lockdawn i zaczęło spadać do 4 tyś.Otworzono szpitale dla ludzi chorych na raka.Przez pandemie umarło 70 tyś takich ludzi.Lockdaw pomaga ograniczyć liczbę chorych jak służba zdrowia jest niewydolna. Wspomaga ale nie zwalcza wirusa od tego są szczepionki w momencie kiedy odpowiednia liczba osób się zaszczepi na razie nigdzie tak nie jest.Covid będzie wracał.Jest większa szanaa na pokonanie wirysa przez szczepionkę jak jest w tyś chorych niż 30 tyś.Inne jest obciążenie psych. Ludzi.Oczywiście ma koszty finansowe w postaci bankructw zamykanych biznesów ale likwidujesz tymczasowe szpitale nie placisz na leczenie i utrzymywanie tych ludzi plusy i minusy.
0
@Borneo
żadnego plusa nie ma lockdown, niektóre kraje jak Dania już to zrozumiały gdzie ogłoszono covid jako zwykła chorobę i tak to powinno się traktować
0
@lucca87 niestety statystyki jasno twierdzą że się mylisz wprowadzali lockdawn bylo zimno i było 30 tyś i 700- 800 osób śmiertelnych,kiedy zrobiło się ciepło było poniżej 10 tyś.Pogoda pomogła dobić do stany obecnego.Przy 4 tyś wpuszczono chorych na raka do szpitali.Dodam że śmiertelność z pozoziomu 700- 800 potężnie spadła
.Pisałem to wtedy i piszę to teraz.Bo mało ludzi wie o tym.Porównanie nas do Dani gdzie służba zdrowia jest na wysokim poziomie jest onsensem.U nas jest nie wydajna.Nie ma lekarzy są przepracowani i zmniejsza się czas poświęcony pacjentowi.Zmniejsza się jakoś leczenia i zwiększa się też śmiertelność.Mijasz się chłopie z prawdą.Za lockdawny i śmiertelność osób chorych na raja a przypominam 70 tyś osób umarło bez dostępu do leczenia w nadchodzącej 4 fali będą odpowiadać niezzczepieni gdyż 95% obecnych klientów szpitali to ludzie nie szczepieni.Ci są szczepieni leczą sie w domu i to są dane z Polski gdzie z rakiem jest problem.Jeśli ktoś się nie szczepi trafi do szpitala ktoś na raka nie dostanie pomocy i to na wielu z tych osób jest to wyrok.Do tego się to sprowadza.
0
@Kgorecki2500 Ale jesteś pewien że masz piłkarza w zespole a jak za rok ktoś mu zaproponuje 50 baniek rocznie? Jak myślisz dlaczego tak mocno Real idzie po niego?
0
@lucca87 Dobra to powiedz mi dlaczego chcą teraz wydać na niego 160 mln! Wytłumacz mi to inaczej bo widocznie ja tego nie rozumiem
0
@Ghotti To wytłumacz mi dlaczego Real wykłada 160 mln za niego teraz mając go za darmo za rok? Bo ja nie widzę innej odpowiedzi oprócz tej o których na górze napisałem
0
@masq To proszę wytłumacz mi po cholerę wykłada Real który nie jest skory są takich wydatków 160 mln za niego? Bo co mają jakiś kaprys? Proszę o odpowiedź ale nie taką że w Realu pracują debile.
0
@Janiama pytaj pereza
0
@Borneo To proszę mi inaczej wytłumaczyć że Real wykłada teraz 160 mln. Tylko nie pisz że w Realu pracują chorzy ludzie bo to biznes i coś mają w głowie płacą takie pieniądze.
0
@Ghotti Nie muszę, po prostu pisałem dla tego. Rok Mbappe w Realu to olbrzymie wpływy dla klubu i pewność że masz piłkarza w zespole. Czekając rok musisz zapłacić dużą prowizje liczoną w dziesiątkach milionów euro za wolny transfer plus być może wyższe wynagrodzenie bo inne kluby w to wejdą.
0
@Janiama nadal watpie ze wyszloby 200mln ...
0
@Janiama to bqnalne boją się stracić Mbappe i jak jest okazja to go brać.Albo wiedzą że to będzie lipa ale chcą jemu pokazać że się starają i walczą o niego a dostaną go za rok za darmo.A że mają na 1 zawodnika to lepiej aby się zczyścili z tej kasy..To świetny zawodnik ale nie poziom Messiego Ronaldinho Maradony czy Neymara.Nie wiem czy Zidan i stary Ronaldo nie byli lepszymi piłkarzami od Mbapoe.Dla mnie to poziom bardzo wysoki Henry tak go oceniam.Wzmocni Real ale to nie to co tamci.A marketingowo wzmocni Ligę.Barca ma Depaya i Fatiego a Real będzie miał Mbapoe.Sam Depay ze słabszym zespołem miał wyniki niewiele gorsze.Niech idzie do Realu la liga potrzebuje gwiazd zarówno Barca jak i Real aby było na co patrzeć.Dobrze jak by tam poszedł.
0
@Janiama
Maciej ja nie wiem, widocznie chcą się wzmocnić albo się boją że jednak przedłuży kontrakt w trakcie sezonu
jednak z mbappe beda mieli większe szanse na jakiś sukces niż bez niego, nie ma co ukrywać, choć jak widać po EURO żółwik zbawcą też nie jest ale medialnie i marketingowo dużo by zyskał Peraz w oczach kibiców Realu
albo wie że go nie kupi ale przynajmniej powie że próbował