La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

konto usunięte

49

Sprawdzona metoda przekonania się czy transfer był słuszny.

Czy ktokolwiek z tu obecnych zapłaciłby za 30-letniego Griezmanna gdyby dajmy na to do tej pory był piłkarzem Atletico, 10+40 i 36 pensji? Nie sądzę, by znalazł się taki wariat. Dla mnie to 100% dowód na to, że Laporta wykonał dobry ruch. I nie ma co teraz gdybać co każdą bramkę strzeloną dla Atletico, bo najzwyczajniej w świecie u nas i tak by tak nie grał.

2

@masq Według mnie to jest dobry ruch dla wszystkich

konto usunięte

1

@Encore to też trochę racja, ale ja tutaj wiadomo z punktu widzenia kibica Barcy to przedstawiłem.

1

@masq Gość się męczył w Barcelonie. Atletico najwyraźniej potrzebowało takiego zawodnika. Barcelona natomiast potrzebowała zejść z wynagrodzeń. Win - Win.

0

@masq
jasne że to dobry ruch, ale liczyłbym na jakieś zastępstwo, z drugiej strony jak uzdrowimy teraz te pensje to pewnei za rok sie zbierze górka kasy już, miedzy innymi z tego transferu też i wtedy pójdziemy po wzmocnienia

czuję w kościacg grę o Haaland, Olmo, ŚO klasowy - to pewnie beda gorące tematy w nastepne okienko, nie mówię że wszystkich kupią ale to bedą te nazwiska w nastepne okienko

już w to okienko oferowaliśmy sporo za Olmo więc kasa się uzbierała już

0

@masq Byłby dobry ruch jakby w jego miejsce przyszedł równie klasowy zawodnik a nie jakaś popierdółka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?