lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KapitanKnykiec
można tylko po co wrzucać koszulki PSG? jak ktoś im kibicuje to jest inna strona aby oglądać te ścierki do podłogi
0
@MontelQ
kibiców Barcelony chyba mało to obchodzi, nie ta strona
0
@Michael24
spoko dzięki:) dziwi mnie tylko czemu nie ma numeru i zawodników do wyboru? tylko można jakiś własny tekst wpisać?
0
@NaFazieHitman
halo? a dest, garcia/araujo?
2/4 podatwowych piłakrzy z obrony jest innych to jak ta sama linia obrony?
1
czas chyba zmienić sponsora koszulek na PUMA lub New Ballance bo ta Nike lekko mówiąc od kilku lat jest słaba/z lekkimi podrygami
1
@kuz
porównujesz Celtic - Barcelona do pojdeynku Barcelona - Bayern, dużo osób piszę tu o słabej psychice Alby itp. ale ludzie jaką wy macie mentalność słabą skoro tak piszecie, to czego wy oczekujecie od piłkarzy skoro sami tak nas oceniacie
może nie mamy w tym momencie optymalnego składu przez kontuzje, ale na Boga trzeba tak jak Memphis wyjść na nich i wygrać albo zremisować ten mecz w najgorszym wypadku i tyle, zagrać twardo walecznie i z wiarą bo jesteśmy Barceloną:)
0
@Kengo
takich ludzi ciężko nazwać kibicami Barcelony
5
Tielemans, kessie, Gaya, Olmo
wg mnie bardzo dobrze że takimi nazwiskami się interesujemy i to znaczy że jest szansa na budowę silnego zespołu :)
po zwycięstwo we wtorek:) visa el Barca
3
@RomanHoffer
Nie ma co patrzeć na innych. Zazdrość to najgorsze co może cie spotkac. Rob swoje i czerp przyjemność z realizacji swoich marzeń.
0
@Dani13
Bóg cię opuscił?
0
@Ingiel
i ciągle się z tobą nie zgadzam, bo Barcelona to ciągle top marka
obecnie wyceniana najwięcej na świecie
może ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo mnie jedynie takie słowa o naszej marce jedynie śmieszą
ale luz mniej swoją opinię, ja patrzę na dane i liczby które temu przeczą co mówisz
0
@Ghotti
UWAGA
Promocja ta nie dotyczy produktów spersonalizowanych. Takie małe info niestety:(
0
@Ghotti
no ja też na Uop w plecy, i teraz sie zastanawiam jakim prawem skoro płacę procentowo i kwotowo więcej kasy niż jak ktoś jest poniżej II progu mam jeszcze dostać znów po dupie
oni doprowadza ten kraj do komuny bo zamiast ciągnąc w górę to udupiają tych lepiej zarabiających, mi coraz bardziej odechciewa się żyć w tym kraju
0
@Ghotti
na dg ma chyba być 4,9% przejściowo a nie 3%
w każdym wypadku złodziejstwo
0
@GregSTG
teoretycznie, wiem że jeszcze do tego kawałek drogi
0
@Ghotti
spersonalizowałeś z M? bo ja wybrałem M, spersonalizowałem i nagle w dostępnych rozmiarach nie ma M - jakby wtedy znikał ten rozmiar
edit. oki już skumałem co napisałeś czyli masz to co mi się pojawiło nie da się spersonalizować M, pytanie tylko czemu
0
@Ghotti
ale to chyba w samozatrudnieniu a nie Uop
w obecnej sytuacji 3-5-2 chyba nie takie złe do momentu powrotu Fati, Aguero, Dembele
0
@Ghotti
jeszcze lepsze wchodzę jest M, personalizuje 9-Memphis i pokazuje mi się S a potem XL dopiero dostępne:-p i o co tu chodzi?
https://www.nike.com/pl/u/meska-koszulka-pilkarska-fc-barcelona-2021-22-stadium-RcXbfw/CV7890-581?nikemt=true&cp=35318472452_search_%7c%7c10583401403%7c110102205088%7c%7cc%7cPL%7ccsssports%7c453128596742&ds_rl=1252249&gclid=Cj0KCQjw4eaJBhDMARIsANhrQADXt2oZvHABDmdQXrnZpA3Kh2t3wFZD1bW7Mw8VTIzFWAB-UyERBMEaArdqEALw_wcB&gclsrc=aw.ds#Builder
0
@Ghotti
spoko dzieki, ale nie ma M :( chyba poczekam jeszcze na wyjazdówke z napisem Memphis
0
@Ghotti
gdzie byś umieścił tam cou? ja puki dembele, fati, aguro nie wrócą widze jakis sens w l. de jong bo to zawsze wysoka typowa 9 co może odgrywac piłki do depay i coutinho
na pewno chciałbym zobaczyc coutinho w grze, to musi być jego czas
napisz prosze swoja propozycje jedenastki bo jestem ciekaw
PS. ale mnie wkurw.. tym nowym ładem, wszystko prowadza do komuny, za chwilę się okaże że jak dostanie się 2 tys. podwyżki to bedzie to 400 netto:) i te kłamstwa że ci zarabiający więcej płaca mniej
1
@Image
wyjaśnili? chyba zostali ciągle przez niego ośmieszani, mieli szczęście że był słaby sędzia bo faule na nim notorycznie nie były odgwizdywane
0
skoro Fati nie wiadomo czy wróci na mecze wrześniowe to w najbliższym czasie grałbym 4-3-3 ale z coutinho cofnietym i wtedy
coutinho
l. de jong - depay
albo z coutinho na lewym skrzydle wtedy
demir-depay-coutinho
czekamy na powrót pozostałych ale teraz couitnho mus stać się centralna postacia zespołu
0
@Dojaar
Niemcy i Holandia to były anegdoty po wrześniowych meczach reprezentacji
a w półfinałach LN 2021 są Włochy-Hiszpania i Francja- Belgia
0
LIGA NARODÓW FINAŁ 2021
jak obstawiacie finały LN 2021?
Ja obstawiam finał Włochy Belgia:)
z drugiej strony patrząc już poza finały LN: Niemcy i Holandia odbudowują się pod wodzą nowych trenerów, ile znaczy w piłce nowy trener (w miejsce wypalonego u Niemców lub słabego jak w wypadku Holandii) widać gołym okiem
1
patrząc na drugie miejsca
Serbia, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Czechy, Szkocja, Norwegia, Rosja, Armenia
w barażach i tak będzie ciężko o awans i tak pewnie z kimś pokroju serbia, szwecja, szwajcaria, ukraina, czechy przyjdzie się nam zmierzyć
no takie baraże w marcu nastepnego roku to będzie coś fajnego:)
2
@Ingiel
nie jest silna marka? nie da się tego inaczej skomentować niż LOL
0
@GeneralXavi
Nie dziwie się mu robi naszych jak chce i byl faulowany. Sędzia dzis słaby
2
@masq
ale to nie rząd ma ci dawać podwyżki tylko pracodawca, no chyba że robisz w budżetówce
a tu mówimy o ciągły upierdzielaniu osób które radzą sobie trochę lepiej i zarabiają te kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie
tu nie chodzi aby nie płacili oni podatków, tylko aby było to uczciwe procentowo, a nie mają oni większy klin podatkowy i jeszcze robi się im reformę aby im dopierdzielić
a takie osoby generują w gospodarce wydatki bo najwięcej konsumują
czy nie lepiej byłoby jakby każdy miał uczciwe szanse i płacił 30% od swojej pensji brutto? a te 30% rozdzielane byloby na emertytiure, ZUS itp.
a nie dziś mniej zarabiający płacą ca. 30% a ci bogatsi 35% a nawet dochodzi to do 40% i jeszcze chce im się dowalić
a najlepsze że Morawicki kłamie mówiąc że oni płacą mniej
wystarczy wjeść na bankier.pl i posymulować wynagrodzenia i samemu zobaczyć
1
@Criss18Barca
i nawet jeśli ktoś straci 100 czy 200, czy 400 PLN miesięcznie to z jakiej paki ma stracić skoro procentowo już obecnie i tak ma większe podatki i opłaty od swojej pensji
kurde nawet głupie 100 PLN/miesięcznie mniej to jest w skali roku to jest jakiś jednodniowy a dla niektórych 2 dniowy wypad weekendowy gdzieś
jakim prawem rząd zabiera takim osobą taki wypad? pomimo ze procentowo i kwotowo i tak odprowadzają najwięcej ze swojej pensji
ten rząd to dziadostwo do potęgi
8
POLSKI NOWY KŁAM
przecież to są jakieś jaja, ten Morawiecki burak kłamie w żywe oczy, że dobrze zarabiający płacą mniej niż ci co zarabiają mniej, niech każdy wpisze sobie wynagodzenie
np. 6 000 brutto - netto dostaje z tego na reke ca. 71,25%
12 000 brutto - netto dostaje z tego ca. niecałe 71%
18 000 brutto - netto dostaje z tego ca. niecałe 71%
i to zakałdajac rzy zarobkach 12 i 18 tysiecy że nie pobierany jest podatek 32%
wtedy to jest odpowiednio
dal 12 000 brutto - niecałe 66% netto
dla 18 000 brutto - niecałe 65,5% netto
i oni chca jeszcze takim ludziom co zarabiaja 12 18 tysięcy itp. jeszcze dopierdol..
przecież to jest dramat co się dziej w tym państwie, jak tu uczciwie życ i zarabiać, kurde przecież to się płakać chce jak się patrzy jak ciągnięta jest Polska do dołu