- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1147 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
6
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1147 Culés
0
TRANSFERY
ciężko patrzeć na odejście Francuza i nie przyjście za niego nikogo konkretnego (mówiło się o Olmo), samo odejście Francuza daje kasę sporą jak za 30 latka i duże zejście z payroll, ale nie wzmocnienie zespołu nikim konkretnym nie rozumiem kompletnie, szanse na mistrza zmalały sporo
jedynie co mi przychodzi na myśl to zostawienie i pójście na całość po Haaland za rok, co by się zgadzało bo kasa już jest, już teraz chcieli pójść po Olmo 58 + zmienne ale Lipsk nie puścił go
griezmann miał to przewagę nad dembele i coutinho że był zdrowy zawsze, wiec pomimo braku formy jakies liczby dawał
liczę jednak na coutinho i dembele że coś pokażą
demebele (demir) - depay (aguero/de jong) - fati (coutinho)
no cóż wszystko zalezy jak dembele i coutinho się pokażą, o fati jestem spokojny
ten sezon jest o tyle ciekawy ze taki demir, gavi, nico się ograją dosyć dużo co zaprocentuje i zeszlismy z dużych pensji (nie wszystkich) co pozwala wierzyć że za rok pójdą po Haaland
co do de jong sie nie wypowiem - dla mnie zagadka i raczej uzupełnienie składu
na seville widzę chyba: demir -depay- coutinho, inne opcji nie widzę
co do kadry jest to kadra słabsza niż Real i Atletico, ale ciągle jest to top w Europie
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstemannschaften/marktwertetop
wg mnie mamy teraz 5 piłkarzy klasy światowej: ter stegen, pique, alba, de jong, depay
2 aspirujących: pedri, fati - to wszystko zależy czy ten sezon potwierdzi ich klasę
2 zagadki: coutinho,, dembele - w formie klasa światowa, ale czy forma i zdrowie pozwoli?
plus multum mlodych któzy może coś udowodnai albo nie: dest, balde, garcia, araujo, nico, gavi, demir
@Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992 @Bobo25 a wy jak to czujecie?
1
@lucca87 Jak to czuje? Nie wiem, po wczorajszym cyrku to jestem wkurzony i nie chciałbym na gorąco oceniać. Ale jak już to moim zdaniem z walki o majstra to w tym sezonie wypadniemy szybciej niż w poprzednim. Obstawiam 3/4 miejsce w lidze i 1/8 lub 1/4 w LM (w zależności na kogo trafimy jak wyjdziemy z drugiego miejsca w grupie LM). Może coś w PK sie powalczy, ale nie oszukujmy się to puchar pocieszenia.
1
@lucca87 @Bobo25 @Coutinho007 @Janiama Nie wiem czy Haaland który będzie przebierał w ofertach będzie zainteresowany przyjściem do nas , kiedy gramy taki paździerz. Perspektywy niby są, zachwycamy się Gąbin czy Nico chodź chłopaki równie dobrze mogą za rok grać w Segunda ,bo się okaże że za duży przeskok .
Liczymy na Cou i Dembele ( 187 szansa że odpali) trochę zaklamukac sobie rzeczywistość że to wciąż topowi zawodnicy....
Cieszymy się z odejścia Griezmanna ( fakt gość był bezużyteczny ) ale odszedł w tym samym momencie co Leo bez zastępstwa. Kiedy wcześniej była możliwość wymiany za Saula , czyli zawodnika jakiego chciał Koeman...
0
@PatrykBarca @Bobo25 @Yosemite @Janiama @Ojciec5tkidzieci @Barca1992
potencjalna nasz najmocniejsza 11 + kilku wartościowych zmienników w nawiasie
ter stegen (pena)
dest (mingueza) - pique (araujo), garcia - alba
busi (nico)
de jong (gavi) - pedri (demir/coutinho)
dembele (demir) - depay (aguero)- fati (coutinho)
ja doliczyłem się 18 sensownych piłkarzy i jeśli tylko coutinho i dembele coś w tym roku pokażą to powinni zostać, czy Haaland się skusi? jeśli będziemy sensownei grali, będziemy w TOP3 w LM dojdziemy np do 1/4, to ciągle jednak Barcelona, ciągle jednak marka
tu byłby gwiazdą + potencjalna rywalizacja z Mbappe w Realu bylaby ciekawa a liga znów nabrałaby kolorytu:) i na to liczę że za rok oba kluby dokonaja tych spektakularnych 2 transferów
całej reszty pijanic, umititi, braithwaite, neto, de jong luuk nie widze w kolejnym sezonie
a ze wzmocnień powalczyć o haaland, goretzka lub pogba, jakiś ŚO
1
@lucca87 odważnie mówić, że nasza kadra to obecnie top;). Ter Stegen, Pique czy Alba w ważnych meczach raczej zawodzą, a do tego musimy liczyć, że wiecznie kontuzjowany Dembele Aguero będą zdrowi+ plus niewiadomo jak będzie wyglądał Fati po powrocie. Może być ciężko;)
0
@Barca1992
jakby nie patrzeć to cięgle top10 kadr na świecie:) więc jednak TOP
1
@PatrykBarca Ja ci powiem tak. Nie mam oczekiwań żadnych na ten sezon ale niech Koeman wprowadza młodych i niech łapią doświadczenie bo puchary zobaczymy jak świnia niebo.