La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 660 Culés

0

z obecnie dostępnych napastników zastanawiałbym się jedynie nad Isak, Latauro, albo opcja tańsza czyli Cavani

jeśli nie to już lepiej zachować kasę i oszczędzać na Haaland za rok

Giroud też byłby dobra opcja na dogranie na jeden rok - szkoda ze opcja przegapiona

konto usunięte

0

@lucca87
Jaką kasę? Człowieku, nas stać jedynie na wolne transfery, a Ty tu z Haalandami i Martinezami wyjeżdżasz xd

0

@Ronmes
pisałem za rok? umiesz czytać?

konto usunięte

0

@lucca87
Łudzisz się, że za rok nasza sytuacja finansowa ulegnie drastycznej poprawie? Z tego co się orientuję to za rok klauzula Haalanda wzrasta do 90mln euro. Skąd Barcelona ma wziąć tyle kasy?

konto usunięte

0

@lucca87 No Martineza to wspomniałeś jakbyś teraz chciał ściągnąć, a Inter go nie sprzeda, a jak już by mieli sprzedać to za 100 baniek. Isaka tez RSSS pewnie z 40 baniek by chcieli

0

@Ronmes
tak ulegnie poprawie

0

@DaPidejpi
no to chyba sprzedając emersona, moriba i moze kogos jeszcze na isak by starczyło

konto usunięte

0

@lucca87
Ja to się mocno martwię czy będziemy w stanie skończyć w top 4 w tym sezonie bo ligowi rywale nie przespali okienka transferowego i są w całkiem dobrej dyspozycji. Chyba nie muszę mówić o ewentualnych skutkach braku kwalifikacji do LM. Mam świadomość tego, że to jest najczarniejszy scenariusz, ale nie jest niemożliwy.

0

@Ronmes
chyba grubo przesadzasz ale to twoje opinia

narka

0

@DaPidejpi isak ma klauzule 70 mln podobno xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?