0

@Persyfl
szkoda mojego czasu mi na Ciebie:) mój czas za dużo kosztuje aby dyskutować z takim osobami
nara

3

kto wymieni wszystkich piłakrzy ze zdjęcia:)

/photo/1

0

@Persyfl
szersze chyba w twojej wyobraźni:) bredzisz tak że aż szkoda komentować
nara

7

@Zoker
dobry kozak jest:)

0

@Persyfl
spoko nie mam co z tobą rozmawiać bo jesteś zaślepiony

ja patrzę na wszystkich ludzi i chorych na covid i chorych na inne znacznie groźniejsze choroby co ucierpią i na boga ducha winnych restauratorów

brakuje ci szerszego spojrzenia:) tak ci co widzą w tym wszystkim szaleństwo i przesadę - czyli mądrzy i rozsądni ludzie:)

1

@Zoker
przecież można sobie normalnie robić testy, ja co tydzien robię w pracy:)

0

@tobiasson92
to chyba największy błąd w prawie że tak nie jest

0

@Persyfl
ale o czym ty człowieku pierd.. jak potłuczony
równie dobrze możemy założyć że nikt z wojska, policji itp. nie bedzie pracował

ludzie pracują i chcą pracować bo muszą z czegoś żyć, a jak ktoś się na prawdę boi to nie potrzebuje zamykania restauracji itp, aby się nie bać

co mądrzejszy profesor medycyny powie ci się lockdowny to głupota

7

dla tych co nie widzą że maseczki nam szkodzą/noszenie ma efekty uboczne

a już najśmieszniej to wygląda jak ktoś nosi jadać autem sam albo na świeżym powietrzu gdzie w promieniu kilkunastu metrów nikogo nie ma

Prof. Kuna
"Nie wiem, czy zdejmiemy, wątpię w to, chociaż bardzo bym tego życzył wszystkim. Proszę zwrócić uwagę, że mamy liczne uboczne efekty noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i trzymania dystansu np. obniżenie odporności w całej populacji. Trwały brak minimalnego narażenia na wirusy i bakterie rozleniwia i osłabia naszą odporność.
Oddychając, jesteśmy narażeni na kontakt z 200 mld bakterii i wirusów, ale nasz układ immunologiczny świetnie sobie z nimi do tej pory radził. Jeżeli się pojawi nowy wirus, musimy wytworzyć odporność i teraz trwa etap wytwarzania odporności na wirusa SARS-CoV-2. Gdy ona się wytworzy, koronawirus stanie się taki sam jak wirus grypy. Natomiast na to potrzeba czasu, zatem przede wszystkim należy się jak najszybciej zaszczepić."

0

@Persyfl
to niech siedzą zobaczymy jak długo im kasy starczy:)

0

@Odcinkowy
dokładnie, trzeba szczepić ludzi i tyle, ale ludzie beda umierali, jak dla kogoś to nowość to współczuję i nie może być tak że ktoś płaci społeczny rachunek za kogoś

każdy jest odpowiedzialny za siebie, boję się zostaję w domu i nie wychodzę

chce ktoś normalnie żyć to niech żyje i tyle, duże tempo zachorowań też ma korzyści bo rośnei szybko odporność zbiorowa

1

@lukaszbarca15
bramek i asyst na wielkich turniejach też mu zabronili strzelać? czy potrafi tylko strzelać San Marin, Andora, Łotwa itp. zespołom:)?

1

@lukaszbarca15
i 0 w LE, a w LM za chwilę zostanie tylko ewentualnie Bayern vo BVB odpadnie, no rzeczywiście sukces, a jak tam to wyglada w ostatnich 5-10 latach jakie kluby z bundesligi osiągały sukcesy? tylko Bayern się liczył w Europie

a w Hiszpanii Real, Barcelona, Atletico, Sevilla

widzisz różnicę?

0

@Ronaldinho10VB
a lewandowski 11 meczy na wielkich imprezach -2 gole 0 asyst -ot cały lewandowski

a z suarezem już sie nie ośmieszaj bo strzelił bramkę z Bayernem jakby nie było nie był to mecz domowy

0

Komentarz usunięty

0

@socha
dokladnie w punkt:)

1

@kamiVeB
szkoda wszystkich gdzie były bramki mem - czyli wylewy obrońców na poziomie ekstraklasy a trochę tego było, nawet w bezpośrednim meczu z Atletico był wylew a 0-0 zuepłniej inaczej teraz by nas ustawiało oni mieliby 64 pkt (mają 66), a my 63 (mamy 62)

2

@xBoMBoWiECx
obecnie chyba mamy 18 meczy bez porazki

2

ROSJA - ten kraj nigdy nie przestanie mnie zadziwiać:)


1

na miły początek tygodnia dla fanów pięknych kobiet:)




5

@damianex10
i tak można się bawić:)
można też popatrzyć komu strzela Lewy w reprezentacji to zobaczymy tam tylko 2x Niemcy i 1x Portugalia

a reszta to andore, san marino, litwa, bulagria, łotwa itp:)

ale nie nazwałbym przez to go słabym napastnikiem

6

@Ronaldinho10VB
ale ty jesteś tendencyjny

Lewy 11 meczów na wielkich turniejach (EURO. MŚ) - 2 gole 0 asyst

mega gracz

serio tak chcesz się bawić, każdy piłkarz ma jakieś wady, słabsze rozgrywki, mecze

6

@Yosemite
w 100% się podpisuję pod tym:)

dodam tylko że to trochę inne typy napastników Suarez bardziej jak Benzema 9 ale ze świetnym przeglądem pola
Lewy to typowy egzekutor i lis pola karnego, a karne wykonuje najlepiej na świecie chyba

wole i lubię Suareza:)

Lewego jak i cało ligę niemiecką i Bayern lubię średnio ale ciężko nie docenić że jest jednym z najlepszych piłkarzy ostatnich lat, a ostatnie 2 lata to chyba najlepszy napastnik

ale najlepszy piłkarz na świecie jest tylko jeden Messi i nawet z tym nie można dyskutować

oby poprowadził nas za rok z lepszym i jeszcze lepszym zgranym składem do tryumfu w LM

0

HAALAND

jakiego napastnika wam najbardziej przypomina charakterystyka gry?

4

@Ronaldinho10VB
przypomnij mi ile Lewy ma goli na MŚ?
0 - czyli tyle co ja:)

a na EURO całe 2 bramki:)

o pucharach LM też nie masz nic do powiedzenia? jak porównujemy z Benzema np:)

Lewy to świetny napastnik, ale to egzekutor i tyle, nie ma zmysłu do rozgrywania, nie ma poloty i finezji
dla mnie to za mało

tak jak jego przyjaciel Thomas Muller nabije tych liczb w lidze niemieckiej gdzie przewaga Bayernu nad resztą jest ogromna, zresztą ciągle mają mocną ekipę ale już widać po obronie że w tym roku zaczyna coś szwankować

a ty wybierasz statystyki i to tylko te które ci pasuja:)


0

@JimMorrisonFCB
dodaj do tego asysty to wyjdzie jeszcze lepszy obraz urusa:)

13

@Ronaldinho10VB
popatrz na statystki LM ostatnie lata i popatrz na sukcesy drużyn hiszpańskich a potem porównaj to z niemieckimi to pogadamy:)

a benzema ma 4 x LM wiec jest wg ciebie lepszy niż ten twój Robercik:)
no i co z tego że wygrał 6 pucharów?

w tym roku LM wygra Chelsea i będziesz miał najlepszego napastnika jako Giroud:)

aż śmieszne że wyżej ceni Lewandowskiego ktoś kot ma w nicku Ronaldiho

6

@AlexDark00
dokładnie w punkt:) lewandowski to lepsza wersja inzagiego
ale do Suarez, Ronaldo, Van Basten itp. to on nie stał, najbliżej mu własnie do Gerda Mullera

14

@Ronaldinho10VB
a ile razy BVB było blisko LM bez Kloppa?
no właśnie
ile Suarez ma asyst w karierze? no właśnie sprawdź bo to deklasacja nie tylkogo Lewego ale i wszystkich napastników
w swoim najlepszym sezonie strzelił 40 bramek i 16 asyst w 35 meczach w lidze hiszpańskiej a nie niemieckiej gdzie masz Bayern i długo długo nic
a poziom reszty zespołów widać po europejskich pucharach w tym roku

w lidze angielskiej sezon z 31 golami i 12 asystami w 33 meczach

2 złote but:)

czu Suarez wyglaa gorzej pod względem trofeów? watpię:)

a Robert gra w Bayernie w lidze jednego zespołu

i do tego Luiz ma tego czego nie ma Robert - drybling i bajeczna technikę (o dziwo może mu piłka odskoczyć by akcję dalej zagrać coś co potrafią tylko najlepsi) , to jakie on nieziemskie gole potrafi strzelić to czapki z głów

Robert jest taki typowy niemiecki, skuteczny, lepsza wersja inzagiego, ale poloty i joga bonita tyle w nim co w nowym fiacie/dacii, Suarez natomiast ma tą magię

+ do tego sukces w reprezentacji ma Suarez

obaj świetni ale wg mnie lepszy Suarez, bo dla mnie napastnik to nie tylko gole ale też asysty i finezja

dlatego ludzie tak cenili Ronaldo bo też miał tą namiastkę boskości:)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?