1

@obiektywny12
a przestrzegałeś tego? bo ja nie:) ale tak podjęli nielegalne próby ograniczenia
czy ty na awatarze masz grubego Hazarda?

15

@Cochise
no spoko a u mnie teściowie 70+ przeszli w domu, babcia 90+ też, a wujek co czeka na przeszczep nerki 60+ był chwilę w szpitalu ale bez niczego poważnego

uwielbiam takie tezy przez podanie jednego przykładu

nie da się żyć w strachu i zamknięciu bo się niszczy swoją naturalną barierę obroną - układ odpornościowy, nie od parady mówi się że stres na zabija, ale rządzący widzę tego nie kumają

zresztą oni ni wiele kumają, obecnie wybierają życie jednych kosztem drugich - jakich czasów człowiek dożył

1

@masq
:) rozbroiłeś mnie tą odpowiedzią:) pozdro

0

@clyde
bez przesady:) dużo osób normalnie już żyje od dłuższego czasu
na początku był strach a teraz co najwyżej śmiech z tego cyrku

0

@masq
a ktoś ci kiedyś zabronił wychodzić z domu?

0

@BartqRKO
super pomysł

ale Ajax to akurat od dobrych 3-4 lat to czołówka europejska - na pewno TOP 20 w Europie, ale mocna konkurecnja w kraju im na pewno pomoże bo na razei PSV, Feyenoord mizernie a jak się połączą ligi to może będzie wiecej kasy

1

@AdiKingu96
dokładnie tak samo:) w weekend odwiedziny u rodziny, basen:)
mimo wszystko szkoda ludzkich biznesów dlatego popieram tych co się otwierają

a dla rządu krzyż na drogę i mam nadzieję że kolejna władza przegrane pozwy obciaży rządzących a nie skarb państwa

politycy muszą za to zapłacić z własnej kieszeni

0

widzę są niektórzy dziennikarze z jajami
co Pan sądzi o wyroku NSA ze zakaz przemieszczanie się jest nielegalny

kurde gdyby nie la rambla nawet nie wiedziałbym że są konferencje jakieś, podziwiam was za śledzenie tego, bo dla mnie to cyrk i od długiego czasu żyje normalnie:)

0

@banann16
a ty prowadzisz dalej i masz to w nosie:) tyle ci moga zrobić:)

0

@ESTADISTICAS
miazga:) ale czemu akurat 22 lata? jakby dodac de jong i dembele (23) to te liczby byłby niesamowite

0

@BarcaInfo
to chyba oznacza sprzedaż s.roberto jesli beda chetni, stad były też indo kiedys o tym na ile jest wyceniany - kasa za niego przydałaby sie na innych pozycjach

0

@MesQueUnClub_87
masz mój głos:)

startuj w wyborach

0

@mekston
marketingowo messi jest bardzo wysoko, jeśli nastuka gole +asysty i media podchwyca ze to wynik najlepszy na swiecie to wygra:)

0

super to info z kibicami na stadionach:) tak to powinno wygladać nawet po te 20-25% na poczatek

0

@klemens100
ty chyba żartujesz a w Poslce nie maja ludzie przeciwciał bo bezobjawowo się zarazili?
myślisz ze u nas z 20-40% społeczeństwa już tego nie miało?

0

@fcbarcafan19
daj spokój wygra Ajax:)

2

@Yosemite
ależ debiutancki gol:)

0

@Mario96w
mimo wszystko podtrzymuje zdanie
zbyt duża różnica umiejętności miedzy nimi a City, Bayern, PSG
aż tak dużo szczęścia nie będą mieli

i mów co chcesz ale wtedy mieli CR7, można go nie lubić ale nie od parady miał ksywkę mister CL, to samo Bale

tak jestem pewny że nie wygrają:)

1

@Yosemite
widzę podobnie ja tylko nie rozgraniczałem na poszczególne miejsca:)
ale jakbym miał rozgraniczać to
1. City
2. PSG
3 Bayern
4 Chelsea
5 Liverpool
6 Real
7 BVB
8 Porto

1

LE 2020/21 - dla mnie osobiście ciekawe rozgrywki

to jak w ćwierćfinałach chyba Arsenal, United, Tottenham, Roma, Granada, Villarreal, Ajax, Rangers

wg mnie wygra ktoś z United, Tottenham, Villarreal, Ajax:) oczywiście kibicuje Ajax:)

0

jak obstawiacie siłę klubów pozostałych w LM?
wg mnie są 3 poziomy i na prawde sie zdziwię jesli wygra ktoś inny niż zespoły z pierwszego poziomu

1-3 City, Bayern, PSG
4-7 Liverpool, BVB, Real, Chelsea/Atletico
8 Porto

1

@NorbiTBOB
a czujesz różnice między tamtym Realem a tym?
wtedy mieli CR7, Bale, modric i kross młodzi
wtedy też grali słabo ale mieli piłkazy co robią różnice
teraz masz City, Bayern PSG + LIVERPOOL, CHELSEA a nawet bvb bym nie skreslal w rywalizacji z nimi

jak jesteś pewny ich zwyciestwa to umówmy się że jak wygaja całą LM w 2021 roku to ja wpłące 100 PLN na cele charytatywne a jak nie wygrają to ty wpłacisz na wybrany przeze mnie cel charytatywny

7

widzę duże poruszenie tym że Real dalej w LM, nie wiem czym się przejmujecie
dla mnie to dobrze z dwóch powodów - pop pierwsze będzie jakiś zespół z Hiszpanii w 1/4 a po drugie podmęczą się na el classico

a to że nie wygrają LM jestem pewien:) bo to nie jest zespół na LM

0

@AmigoBlancos
z pierwszej pary trudno powiedzieć, z drugiej zdecydowanie chelsea

0

@mekston
bardzo dużo ma do rzeczy
tak jak messi co roku ma najlepsze staty gole+asysty a nie co roku wygrywa
bo to trochę taki też konkurs popularności też

0

@mekston
to skoro król strzelców LM wygra ZP to nie będzie to Lewy

jasne ale ZP to nagroda dla najlepszego piłkarza, sądzę że jak Messi wykręci super liczby w tym roku gole i asysty to wygra, powiedzmy jakby miał 60+ goli i 30+ asyst w roku kalendarzowym

poza tym ten rok to także euro - które jest bardziej medialne niż LM bo jest co 4 lata

ale CR7 to też inny piłkarz niż Lewy, też skuteczny ale potrafi być też efektowny (przewrotka z Juve) + jego marketing

ale zobaczymy, ja obstawiam Messiego

0

@Pawel1980
DZIĘKI, w sumie jak młodzież mi podrośnie to fajnie byłoby się wybrać na taką podróż autem:)

1

@Ojciec5tkidzieci
wiesz co ja akurat wypożyczałem tylko rower wodny przy hotelu to jakieś śmieszne pieniądze - ale i tak wykorzystałem tylko 10 minut bo młoda wolała na plaży niż pływać rowerem wodnym:-p
a w Mikołajkach rejs statkiem :) i tego jest mnóstwo co chwila to kasa i statek wycieczkowy, nie brałem jeszcze skuterów wodnych ale wydaje mi się że też jest wybór - oni z tego żyją:)
tatralandię - zapisałem bo młoda lubi, młody dopiero oswaja się ze światem (5 miesięcy ma:)

1

@obiektywny12
no i chyba ten mendy też całkiem niezły
no cóż taki jest cykl w piłce, im szybciej zarząd to pojmie tym krócej to trwa

my mamy szczęście bo koeman jednak stawia na młodych a nie tylko mówi
bo nie da się do 50 grać rakiticiem, vidalem itp

to zaprocentuje za rok, za 2

nie przez przypadek to słabszy okres hiszpańskiej piłki bo zarówno u nas jak i u was wymiana pokolenia:)

mam nadzieje ze za rok w LM bedzie lepiej:)

1

@obiektywny12
ciężko powiedzieć, mnie Real nie przekonuje kompletnie w tym roku więc nawet jak przejdzie to sądzę że odpadnie w kolejnej rundzie
potrzeba u was porządnej zmiany pokoleniowej, to co właśnie u nas się obecnie dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?