2

@kaamil1910
ja nie wiem jak można tak myśleć że nam pozwolili tak zagrać

to co pozwolili nam mieć tyle sytuacji i setek bo zakładali ze nie strzelimy??
WTF

przecież jakby z tego padła 1 bramka wiecej to byłby jeszcze wieksze huraganowe ataki patrzac na historie wspólnej rywalizacji

wczoraj bylismy lepsi od wg mnie jednego z 3 faworytów LM i to dużo lepsi, zabrakło skuteczności

jakoś maruderzy się pochowali po ostatnich meczach

w przyszłym sezonie bedzie tylko lepiej:)

4

@Rust_Cohle
wydaje się że psychicznie nie udźwignał tego karnego, jak z chelsea w 2012 roku

0

@Pietraszko
proste bo to było 4 miesiace temu, ten zespół gra teraz zupełnei inaczej

jestem pewien ze teraz spokojnie bysmy przeszli juve

3

nie wiem jak wy ale odpadliśmy a ja mimo wszystko jestem szczęśliwy
wiadomo jakbyśmy awansowali to byłoby mega szczęście z moje strony:)
wreszcie nie było w LM takiego marazmu:) bhło mnóstwo pozytywnej energii

ale jakby nie patrzeć jestem tak dumny, wreszcie zagralismy ja kbarcelona z dawnych lat:) totalna dominacja;) szkoda ze nie było chociaz 1-2, le tyle optymizmu wlali wczoraj w moje serce że szok i jeszcze jak widze Laporte za sterem to widzę ponownie tłuste lata u nas:) i sądzę że w ciągu 3-4 lat wygramy LM przynajmniej raz:)

vicsa el Barca:) visca el catalonya:)

0

@Xxxbarca4ever
to że nie chce nie oznacza ze odpowiednio zmotywowany by nie grał, zreszta tez czesto mógłby grac wahadłowego za albę:)
zreszta przy takiej kadrze ustawień mogłoby byc kilka

1

@Xxxbarca4ever
ter stegen
araujo-pique-alaba
dest-dejong-pedri-alba
messi
fati-haaland

wyobraz to sobie:)

0

@Yosemite
dokładnie, już jest

wczoraj zagrali bardzo dobrze, gdyby była skuteczność to sądzę że byśmy mieli szanse na awans

tak PSG stłamsić u siebie

nie można było tak w pierwszym meczu, ten zespół ma umiejętności, ale momentami maja chyba jeszcze flashback z poprzednich lat LM, ale dobrze ze koeman z nich to wykorzenia pomału bo to widać i buduje się zespół

a propo widziałeś plotki domenech - dzieje sie i oby oni przyszli to bedzie mega ekipa

a teraz walczyc o dublet:)

1

no i super

szkoda bo można było tak zagrać w pierwszy meczu i pewnie inaczej by teraz wygladał awans
tak zdominować PSG u siebie, jestem dumny z chłopaków
szkoda tego karnego bo przy 1-2 do przerwy PSG zrobiłoby się mokro i nerwowo
szkoda tych szans dembele i poprzeczki desta

mimo wszystko to dobry prognostyk na przyszłość:)
jeszcze po dzisiejszych info odnośnie transferów jestem spokojny o kolejny rok

a i w tym widzę spore szanse na dublet:)

4

hu hu hu

ależ wreszcie to byłaby kadra

nawet w takim ustawieniu jak wczoraj

ter stegen
araujo-pique-alaba
dest-de jong-pedri-alba
messi
haaland-fati


0

@draxidox
gdzie niby taki kurs? chyba na wygrana PSG w tym meczu

1

@Norkusik
ja bym zniósł, byłoby więcej emocji wg mnie

2

@Astad
dzięki że poszukałeś

1

@Ghazul3293
to po co rewanże są rozgrywane w ogóle? nie sprawdzałem tego na stronie ale wg mnie tak nie jest, inaczej dzisiejszy mecz by się nie odbył bo kluby by to wykorzystywały, a nie słyszałem jeszcze o takim przypadku

wskaż ten punkt gdzie tak pisze

jeszcze przy rozegraniu dwóch meczy i werifikacji jednego na walkower to jestem w stanei w to uwierzyć

ale mówimy o sytuacji gdzie jedna drużyna nie wychodzi na rewanż - wg mnie UEFA taki zespół ukaże wyrzuceniem z rozgrywek - inaczej tego sobie nie wyobrażam

zresztą nawet w sytuacji 6-1 z rewanż u nas nie wyobrażam sobie aby po meczu z jakiegoś powodu była weryfikacja na walkower dla nas i awans PSG - przecież takie rzeczy to byłoby totalnie nieuczciwe

2

@Ghazul3293
czyli co twierdzisz ze walkower nie eliminuje drużyny z rozgrywek

przeciez to bez sensu

PSG-Barca 4-0
rewanż każdy zna 6-1 dla nas

jakby np. po bramce na 6-1 PSG nieprzepisowo wpuściło 12 zawodnika na murawę albo niedozwolonego, albo cokolwiek co powodowałoby walkower i przegrało po weryfikacji 3-0 to by awansowało PSG?

albo jakby w ogóle nie wyszło na rewanż i przegrało 3-0 to też by awansowało

dla mnie to nielogiczne i nie zgodne z fair play i duchem gry jakby takie coś było

to znaczyłoby że różnie dobrze dziś PSG może nie wychodzić na murawe bo awansowało

i gdzie tu jakakolwiek logika? przecież Barcelona nie miałaby nawet szansy rewanżu i zagrali by tylko 90 ze 180 dwumeczu

wg mnie tak nie jest i nie masz racji

0

@mrboom
trzym się:)

0

@mrboom
przy małych dzieciach uwierz mi nie masz problemu ze snem:) człowiek budzi się jak zombie kawa, prysznic i jak młody bóg znowu do wieczoru:)

2

dajcie spokój już z tym budzeniem się o 5 nad rano z powodu alarmu
ja od pół roku wstaje 3-4 w nocy podać młodego żonie, przewinąć, ewentualnie pomóc uśpić i rano idę do pracy i żyje:) i tak jeszcze pewnie z rok/półtorej

z córką tak miałem do ponad 2 roku życia:) i normalnie funkcjonowałem:)

myślę że dorośli mężczyźni co mają dzieci poradzą sobie z jedną pobudką w nocy i ewentualnie dośpią dłużej rano

aczkolwiek wg mnie zachowanie kibiców PSG ,idealnie podsumowuje ich bydło

0

@KierownikLucas
dokładnie też mi się wydaje, inaczej nie byłoby to z duchem gry/fair play

a zespół nie miałby szans rewanżu

0

@AmigoBlancos
wydaje mi się że w takiej sytuacji awansuje i tak Barcelona, i walkower jest liczony jako walkower w dwumeczu

tak mi się wydaje, bo inaczej nie byłoby sensu grać rewanżu, np. tak jak teraz PSG wygrywa w pierwszym meczu 1-4, na drugi nie wychodzi 0-3 dla barcelony i jeśli normalnie liczyłoby się to byłoby to nie z duchem gry, bo zespoły nie zagrałby drugiego meczu, Barcelona nie miałaby szansy nadrobić z nawiązka strat i nigdy nie wiadomo jakby się on zakończył, np, barcelona mogłaby wygrać 0-4

tak mi się przynajmniej wydaje ze takie są reguły, inaczej byłoby bez sensu i nieuczciwe wobec ekip co wysoko przegrały pierwszy mecz, a historia już pokazała że można dużo rzeczy nadrobić

0

@BarcaInfo
ale tam nie chodziło o kasę na transfer, kandydaci nie dogadali sie czy to rozsądne płacić 5 mln za pół roku za kolesia jak nieługo przyjdzie za darmo

0

dużo osób pisze o szybko strzelonych bramkach
ale to nie koniecznie klucz do sukcesu
można nawet zagrać bezpiecznie i do przerwy 0-0

najlepszy przykład nasz rewanż z Liverpoolem
do przerwy było 1:0 dla Liverpoolu, czyli daleko od remontady

ale szybkie bramki na 2-0 i 3-0 w 55 minucie i 56 i zrobiło sie tak ciepło naszym że odpadliśmy

zresztą jak to my znowu w pamiętnym meczu z PSG 6:1 wróciliśmy do gry też do 88 minuty był niekorzystny wynik 3:1

klucz to walka do końca, bo nagłe 2 bramki w krótkim czasie nawet w 70 minucie i przeciwnikowi może zrobić się ciepło

ja odnośnie tego meczu na nic nie liczę, chcę tylko walki, zawziętości i aby piłkarze nasi rzucili się na nich jak pitbulle

0

@BarcaInfo
nawet jakby miał dostać tyle kasy co np. griezmann to bym go brał
takiego piłkarza nam potrzeba TOP topów na swojej pozycji wśród młodych
tutaj wg mnie nie ma pytania czy wskoczy on na jakiś poziom TOP, on już na nim jest i się rozgościł na dobre

1

@Pietraszko
na jakiej podstawie twierdzisz ze zenit, lazio czy nawet dynamo dostałyby łomot od arsenalu
weź nie rozśmieszaj ludzi:)
arsenal ledwo co przeszedł benfice, a i nie wiem czy sie na olympiakosie nie zatrzymaja

1

jakbyście kibicowali klubowi który w roku waszych urodzin wygrał LM/PEMK kto by to był
u mnie FC Porto:)

1

@Kapitan_SW
bardzo fajny wpis:)mama nadzieje że pokażesz jeszcze inne remontady:)

2

@horang
czy mocno wystrzelił to bym sie wstrzymał
w bradze wciaż jest rezerwowym głównie ale ostatnio nawet gra od poczatku - niecałe 700 minut rozegranych w lidze - 2 gole 3 asysty

ostatnie mecze jest w formie to prawda, czekam na staty na koniec sezonu i dłużą lepsza formę

3

Komentarz usunięty

0

@Krzychuuuu14
+ do tego możemy zdobyć mistrza

2

@Maciek98
puchar króla i duża szansa na mistrza:)
czyli 2 puchary:)

chłopaku widzę masz ból dupy i lubisz żyć przeszłością

a co nasz interesuje ze zdominowaliście LM, to już historia, nikogo to nie interesuje bo obecnie to Bayern jest zwycięzca LM obecnie i jak coś to on w niej dominuje

1

@Maciek98
a de jong to stary jest?
dest - tego nie wiadomo kto pierwszy skład, wg mnie dest

dest,araujo, de jong, pedri, fati/dembele- co najmniej 5 młodych a może nawet 6 bo i fati i dembele moga grac w pierwszym zespole razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?