0

@Rourke
oki marca napisała tylko" kontrowersje z reka lengleta" niby oki ale czemu nie napisali "kontrowersje z reką ocamposa"?

6

@Janiama
Pedri to już jest materiał na gwiazdę a ma chyba 18 lat dopiero:)

jedynie co u niego mnie osobiscie denerwuje że tak rzadko podejmuje decyzje o strzale, wczoraj miał taką jedna sytuacje ze az sie prosiło, ale podał jakoś tak pietka do messiego i z akcji już nic groźnego nie było

1

@Yosemite
może Gaya za niego tak już na przyszłość?:)

1

@Bobo25
normalnie tworzą odrębną rzeczywistość dla swoich czytelników:)
zamiast normalnie pogratulować to oczywiście muszą wtracić swoje ale..

1

@ksobi
a sorry ocampos mój bład:)

2

MARCA i AS

toż to normalnie nie można czytać - czepiają się ręki Lengleta - gdzie nie ma karnego absolutnie, ale o tym jak Ocampos zablokował strzał rękami rzucajac się jak bramkarz już nie napiszą?
Paranoja

6

@BarcaInfo
nasz przyszłość:) chłopaki wychowani tutaj:)

4

WOLA WALKI

w ostatnich latach tego brakowało w naszym zespole, a teraz już kolejny mecz pokazujemy że można mieć charakter, to różni zwycięzców od wiecznych przegranych, nie można się nigdy poddawać
mam nadzieje zę po meczach z Granadą i Sevilla nasz zespół utwierdzi sie w tym przekonaniu
gratulacje dla zespołu bo zagrali dobry mecz, zasłużony awans i tylko jeden krok od pierwszego pucharu w tym sezonie

są oczywiście braki i potrzeba 3-4 piłkarzy do tego zespołu aby ławka była szeroka w razie kontuzji i lepszy zespół, ale to latem

cieszy że graja chłopaki co mają Barcelonę w sercu jak Araujo, Mingueza, Pedri czy Fati już niedługo mam nadzieję, cieszy kolejna szansa Moriby:)
po niektórych widać to że wreszcie grają sercem a tak można przenosić góry:)

nawet ostatnio busi nie jest tak denerwujacy:)

Visca el Barca)


0

@Michael24
Tak jak graja w kosza:) dlatego kosz jest ogólnie bardziej popularny. A wcale tam mniej meczy nie graja. Choć wysiłek ciężko porównać.
Ale same ułożenie grup tez debilne. Z tego samego kraju w jednej grupie.

0

@Michael24
To juz lepiej 3 mecz. Grac w sensie do 2 zwyciestw. A to śmiesznie wygląda. Bo kto może zagrać świetny mecz wygrać-3-0 wygrać w setach dwumecz a i tak odpaść. No glupota

0

@MESSIah16
Tylko to jest faza pucharowa play off a nie grupa. Dla mnie niezrozumiale przepisy.

Zresztą sama konstrukcja grup 6 po 4 zespoły i z tego samego kraju w grupie były to tez glupota

0

Dopóki siatkówka będzie miała takie głupie przepisy to będzie sportem za koszykówka i chyba piłka ręczna.
O ile Perugia Modena rozumiem zloty set. Tak w mexzymu Zaksy wygrywają 3-1 po czym przegrywają 0-3 i jest zloty set.
To jak dzis Barcelona wygrała 1-0 i mamy dogrywkę i zloty gol. No debilne przepisy

0

@Whudi
dodałbym podstadionem jeszcze, bo zgoda ma słaby asortyment wg mnie

0

@AlwaysBlaugrana
mozna wygrać po dogrywce

0

@horang
no powiedziałbym taki średnio dobry zespół, jakbym miał porównać do obecnych zespołów w la liga to słabszy niż Atletico, my, Real, Sevilla, Villarreal wiec pewnie gdzieś na 5-7 miejsce w lidze wg mnie oczywiscie

9

@tobiasson92
wow brawo wreszcie ktoś rozsadny

i taka prawda ludzie nie potrzebuja Państwa które mówi im jak zyć

jak ktoś się boi niech sie samoizolacje - przecież to takie proste

1

@MesQueUnClub96
no raczej nie są, faworytem to był Granerund co wygrywa konkurs za konkursem, Stoch jak jest w dobrej formie bo to jeden z najlepszych skoczków, Ryoyu bo ostatnio wraca mu forma i też utytułowany
ale Żyła to nie jest skoczek z gatunku tych wielkich, nie jest regularny, jest niezły i czasami mu się uda

ja się po prostu nie nastawiam, jak komuś się uda to spoko, ale jak już miałbym obstawiać to największe szanse daje chyba Kubackiemu z naszych

1

@MesQueUnClub96
a któryś z naszych jest faworytem do złota? byłby Stoch ale on ostatnio niestety słabo skacze
a Kubacki i Zyła jak maja dzień (co się rzadko zdarza) to maja szanse jak nie mają dnia to pewnie beda gdzie w granicach 5-10 miejsca, bo to nie ten kaliber co Stoch i taka prawda

3

tym co piszą już złoty medal dla Polski, proponowałbym ochłonąć
może nie być Granerunda ale nadal żaden z naszych nie jest faworytem do złota, jak się uda super ale po co pompować balonik

0

ARSENAL
kiedyś czołowy zespół w lidze, później powolny upadek i słynne 4 miejsce w lidze:)
a teraz, to już 4 sezon Arsenalu poza LM i zapowiada się kolejny też bez, a o 4 miejscu w lidze ich kibice mogliby teraz pomarzyć, jak to sie może wszystko zmienić w tak krótkim czasie

0

@Yosemite
wow, piękna bramka:)

2

@Quavosk
nie, miałem nawet nie wiedziałem kiedy, także tego:)

0

@Tomek54321
wiesz co nie ogladam zasadniczo tylko wczoraj zona zostawiła wlączone tv na informacjach w tvn

ale tak jak mówisz mnie zasadniczo to nie dotyczy i od dłuższego czasu zyję normalnie:) spotykam sie z ludzmi kiedy i gdzie chce:)
a jak bedzie ciepło to na basen tez wrócę z maluchami:)

0

@Pawel1980
to co pojedyncze kraje będziemy teraz rozpatrywać jako całość
Czechy są zamknięta i jak widać gówno im to daje

0

@Bykunn
od początku jest to głupio robione, jak kogoś trzymasz na uwięzi to normalne że bedzie szalał jak sie zerwie ze smyczy, tak tu to wyglądało:)

0

@Bykunn
mam to samo zdanie
ale żona zostawiła wczoraj włączony tv i zastanawiam się po co takie straszenie ludzi w TV - nie wiem czy to profilatycznie

wiadomo że teraz będzie jakiś wzrost, ale na logikę po pierwsze szczepienia, po drugie sporo osób to przechorowało, wiec to naturalne że te liczby beda coraz mniejsze z czasem

pewnie od maja już otworzą i restauracje, ja już szukam miejscówki na wakacje:)

0

@MesQueUnClub_87
mi się wydaje że im to odpowiada
łatwo jest zarządzać ludźmi przez strach
pytanie jest kiedy pęknie ta granica i ludzie zlinczują tych pseudo znawców i polityków


0

@Nihas
słowo klucz może i gdybanie:)

1

@Nihas
a ty umiesz czytać? w tv mówią i starsza sytuacja na świecie a prawda jest taka że na świecie jako całości ogólnie jest po szczycie

po drugie - szczepienia
po trzecie - x osób już to przechorowało/miało a społeczeństwo to nie jest studnia bez dna, ten zbiór się pomału kończy

2

@Barca1992
a ludzie ogladają i słuchają, a nikt nie spojrzy w prawdziwe dane
tylko słucha tych wywodów jak pogody dla serferów - duża, niska fala:-p jaja jka berety
https://www.worldometers.info/coronavirus/

to samo napierdzielaja na Szwecję a tam się żyje normalnie, przez chwilę coś wprowadzili ale już jest normlanie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?