lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AmigoBlancos
oczywiście wszystko sie może zdarzyć ale czemu niby mamy nie zakładać zwyciestwa z osasuną? w końcu jestesmy z Barca to z kim mamy nie zkakłdać zwyciestwa
może być różnie owszem ostatnio po meczu villarreal-atletico nie można byc pewnym niczego, bo tam villarreal grał a atletico strzelało gole
0
@mr_robot
spoko dzieki:)
0
@Thomas99PL
no rzeczywiście my 8 juventus 9
a ile Pucharów ma Juve? no właśnie nikt nie pamięta przegranych, taka prawda że najważniejsze to co trafia do klubowej gabloty
Barcelona - 5 pucharów LM, JUve - 2 puchary, tu nawet nie ma co porównywać, już nie mówiąc że Barcelona ma znacznie wiecej innych pucharów europejskich niż juve, jak PZP, P UEFA, Superpuchar europy
kiedyś robiłem ranking najlepszych klubów europy na podstawie sukcesów w Europie i ranking trofeum,
pamiętam że najlepszy był real, milan, potem chyba bayern, barcelona, liverpool, ajax i chyba po nich był juve albo inter na 7-8 miejscu
to na pewno jeden z najlepszych klubów w Europie i z tym nie dyskutuje, ale mówienie najlepszy to czysty trolizm albo ślepe zapatrzenie
a jak tam liga włoska w tym roku? ucieka co:)
0
@Thomas99PL
Pechowe typowa wymówka przegranego.
Tyle samo trunmfow w lidze mistrzów ma Porto a jakoś nie mówi się o nich jako najwięksi w historii. Zejdz na ziemię
0
@pt9
a czym się zajmujesz jeśli moge spytać?:)
0
@pt9
też czegoś podobnego szukam ale tylko do kalkulacji powierzchni i rysowania aby architektowi pokazać co mniej więcej oczekuje:) do projektu domu?
0
@MaziFCB
super dzięki wielkie:)
chyba wezmę tego AOC co mi wysłałeś:)
za rok zawiozę im łapka i tani kosztem nowy sprzet do ogladania:)
4
czyli Osasuna ,Huesca, Sociedad
powinnismy dać radę:) na PSG szkoda najbardziej
0
@MaziFCB
WIDZĘ dzięki, głosniki też zostały:) znalazłem tej samej firmy tylko 2xHDMI
a mi potrzeba bedzie za rok 2xHDMI zeby nie przstawiac kabla z laptopa na dekoder:)
0
@MaziFCB
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-aoc-c27g1
nie znam tej firmy ale jako jedynie mieli 2xHDMI i 1xVGA
acer widze też ma 2 wejscia
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/acer-nitro-vg270bmiix.bhtml
0
@MaziFCB
oki kumam widze ze sa monitory z VGA jeszcze:)
a ten komp nie jest mój tylko szwagier zostawił x lat temu i teraz jak dzieci przyjezdzłay na wies to puszczalismy im czasami w słąba pogode tam bajki, ale stary monitor padł
dzięki:) poszukam wiec monitora z hdmi i VGA:) bo widze ze sa takei z 2 wejsciami
0
@MaziFCB
właśnie tylko chce już kupić nowy monitor bo za rok ten sprzet wyrzucę a przywiozę im praktycznie nowego laptopa
wiec to tylko tak przejściowo aby rok działało:)
nie przejscowki a adapter włąsnie:) źle sie wyraziłem
1
@Cwaniak4
oki, to niech przekaże tych sponsorów i narka:)
1
DRUŻYNA
co cieszy to to że chyba wreszcie mamy drużynę, waleczną grająca do końca, i pomału tworzącą jedność
aby wygrywać puchary nie wystarczy mieć najlepszych piłkarzy na każdą pozcyję, bo gdy w zespole nei ma chemii w najważniejszym momencie taki zespół się wykolej
patrząc na nasze ostatnie mecze chyba pomału tworzy nam się zespół - ta radość, ten spontan, i to nawet młodzi jak moriba zaczynaja tworzyć zespół, a takie mecze jak wczoraj dodatkowo cementują ten team spirit
co cieszy też że zespół zaczyna ewoluować
pamiętacie jak na początku sezonu nie potrafiliśmy wygrać gdy pierwsi traciliśmy bramkę i tak parę meczy przerabialiśmy, potem wreszcie tendencja się odwróciła
to samo mecze z mocnymi zespołami, często wpadki, rzadko wygrane, a teraz ostatnie 2 mecze pokazały ze można:) i oby znów tendencja się odwróciła na dobre:)
nie popadam w hura optymizm, ale liczę na puchar/y w tym sezonie a po lecie jak nas wzmocnią 3-4 piłkarze, obecni zbiera jeszcze doświadczenie to wierzę że znów będą się z nami liczyć w Europie i bez tych głupich smieszków i memów
Sevillę już za to pokaraliśmy
0
@BarcaInfo
a ten freix to jakiś niezależny kandydat, bo akurat o nim najmniej wiem
0
@MaziFCB
w kompie jest tam u teściów stare wejscie VGA, ale podobno przjscwóka VGA-HDMI można puścić i oglądać
0
@MaziFCB
to taki telewizor podłacze tez pod kompa spokojnie?
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-32pfs6855-smart-tv-led.bhtml
2
@Yosemite
i dodajmy ze czekaj nas bezposrenie pojedynki psg-llile i psg-lyon
fajnie jakby była jakaś odmiana:)
0
@MaziFCB
no właśnie bardzo stary komp i ostatnio padł tam monitor; ale widze ze sa specjalne kabel i adaptery
a kompa nie chce im wymieniać bo im za rok kupie laptopa od siebei z firmy za 100 PLN:) to wtedy kompa im wyrzuce na kosz:)
1
@joloskyy
dla mnie też ewidentny karny, ocampos rzucił się na piłke prawie jak bramkarz, jakby schowal rece do tyłu to oki (pamieatm jedna podobna interwencje puyol) ale on ja zagarnal pod brzuch i przeturalał prawie przetrzymujac rekami
0
@MaziFCB
zobaczę może to opcja, do TV rozumiem też bez problemu można podłączyć kompa
chce to zrobić w miare po taniosci aby dzieciaki przy słabej pogodzie mogły obejrzec jakas bajkę z kompa + czasami aby domownicy mogli uzywac jako drugi telewiozr podlaczony pod dekoder CP
0
@Qlewer
no jak bede u tesciów a będzie słaba pogoda to puściłbym dzieciakom jakiś film z kompa + drugi telewizor
0
@Janiama
a przed nimi w ataku dembele i messi
można byłoby wypróbować
0
@MaziFCB
oki dzięki:) ja się nie znam bo nie gram:)
0
@Janiama
oki tylko kogo bys widzial wtedy w lini pomocy? jaki skład?
0
chce u teściów kupić monitor aby odświerzyć starego kompa i czasami obejrzec film na kompie lub film z drugiego dekodera w cyfrowy polsat
czy te monitory do oglądania TV, filmów są oki?
nie chce nc specjalnego bo pewnie użyjemy tego tylko kilka razy w roku, ale fajnie byłoby mieć tak możliwość
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/samsung-c27f396fhu-curved.bhtml
https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/samsung-monitor-samsung-27-smart-ls27am500nuxen.bhtml
0
@Janiama
to jakie ustawienie 3-5-2 teraz myslisz aby grać?
0
@AdiBarca87
ale ja jedynie się obawiam psychiki, bo po lidze francuskiej widać nawet że PSG nie jest tak mocne, to my po bramce na 1:2 oddaliśmy im mecz
0
@AdiBarca87
no tak bo PSG jest tak mocarne że ich Monaco regularnie klepie w lidze
kluczem bedzie nasza psychika, w lidze mistrzów ostatnio tracimy są mentalność, jakby wychodził inny zespół, to pewnie efekt klu snieznej i tych porazek, ale jak zespół sie od tego odetnie i popatrzy co zrobil z sevilla to jestem dobrej mysli
0
@joloskyy
a karny dla nas po bramkarskie obronie ocamposa?