La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1138 Culés

1

DRUŻYNA

co cieszy to to że chyba wreszcie mamy drużynę, waleczną grająca do końca, i pomału tworzącą jedność
aby wygrywać puchary nie wystarczy mieć najlepszych piłkarzy na każdą pozcyję, bo gdy w zespole nei ma chemii w najważniejszym momencie taki zespół się wykolej

patrząc na nasze ostatnie mecze chyba pomału tworzy nam się zespół - ta radość, ten spontan, i to nawet młodzi jak moriba zaczynaja tworzyć zespół, a takie mecze jak wczoraj dodatkowo cementują ten team spirit

co cieszy też że zespół zaczyna ewoluować
pamiętacie jak na początku sezonu nie potrafiliśmy wygrać gdy pierwsi traciliśmy bramkę i tak parę meczy przerabialiśmy, potem wreszcie tendencja się odwróciła

to samo mecze z mocnymi zespołami, często wpadki, rzadko wygrane, a teraz ostatnie 2 mecze pokazały ze można:) i oby znów tendencja się odwróciła na dobre:)

nie popadam w hura optymizm, ale liczę na puchar/y w tym sezonie a po lecie jak nas wzmocnią 3-4 piłkarze, obecni zbiera jeszcze doświadczenie to wierzę że znów będą się z nami liczyć w Europie i bez tych głupich smieszków i memów
Sevillę już za to pokaraliśmy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?