lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nuter27
trochę chyba przekoloryzowałeś ze od sierpnia
https://www.bankier.pl/narzedzia/kalkulator-placowy
0
@Ghotti
to wtedy tylko haaland do nas:) dla mnie git:)
0
@Ghotti
teoretycznie i faktycznie tak:) ale nie powiesz mi że z CR7 nie byłby wiekszy:) wg mnie byłby:)
oby do la liga zawitał haaland (barcelona) bo jak real weżmie mbappe to szykuje nam się nowa rywalizacja
a to tylko lepiej dla ligi, bo trochę podupada ostatnio
pozdro:)
0
@Ghotti
pytanie a ile byłoby z CR7? bo wygląda na to jakby stali w miejscu, gdzie reszta świata galopowała:)
0
https://wiadomosci.wp.pl/bezwzgledne-zachowanie-policji-w-restauracji-wszystko-nagraly-kamery-6609229698427009v
ja powiem tylko tak ZOMO, zero szacunku do takiej policji
1
@Janiama
pisałem to już kilka razy, bankom nie zależy aby cie udupić tylko wydoić
też uważam że aby wyjść z tej sytuacji potrzeba sukcesów
też jestem aby haalanda pozyskać ze wszelka cene, kasa się znajdzie jestem o to spokojny
na razie to banki nie mają z kim rozmawiać bo nie ma prezydenta, wiec im szybciej bedzie tym lepiej dla nas
a haaland to nie tylko klasa sportowa ale i marketingowa/medialna
takiej wartosci medialnej pomimo duzych już umiejętności nie ma jeszcze pedri, de jong, araujo czy dembele a nawet ansu fati
zgadzam sie w 100% haaland to mus
0
@Ghotti
Ale nie było nic napisane ile długu a ile kasy, nie mamy wiekowania należności i zobowiązań, nie mamy prognozy CF, nie mamy kowenantow tak na prawdę nic nie mamy
A uwierz mi przy tej skali 450 dlugu nettoto nie jest dużo
Przede wszystkim najważniejsza jest prognoza CF a tego nie mamy
Przyjdzie nowy prezydent i będzie oki:)
1
@Ghotti
oj ghotti, radziłbym nie czytać tych wypocin o finansach tu na stronie bo nie ma tam nic mądrego ani wartościowego:) te dane o finansach podane na stronie tu kiedys w ogóle nie trzymały się kupy
650 długu, 450 net debt - oznaczałoby to ze w kasie jest ca. 200 mln EUR:) wiec 5 mln na depaya by sie znalazło
poza tym kredytodawca nie zalezy na tym aby cie udupic, tylko abyś spałcił dług, najlepiej jak najdłuzej-wiecej kasy wtedy dostana
bedzie nowy prezydent to zobaczysz ze to szybko sie naprawi
0
@barteq
ale haaland podobno ma miec klauzule 70 mln, po drugie przeciez mozna sprzedaż coutinho, griezmann itp. sądzę że z Laportą jakoś by się to uskładało w lato, już nie mówiąc że może prolongować nowe finasowanie, które potem będzie pomału spłacał
nie zapomnij ze już nie ma bartomeu a bedzie prawdopodbnie laporta
plus trzeba wziasc za darmo - garcia, wijnaldum, moze depay w zależnosci kto by odszedł + bernat, postawić na szkółkę - moriba i sadzę ż kadra byłaby fajna
a sukcesy są nam potrzebne bo to zawsze kasa + sponsorzy:)
0
@LUPR
a ja ci mówię że trafi do Barcelony:) laporta akurat ma dobre stosunki z mino, a on pdobno znów chce zarobić i robić interesy z nami
poza tym jakie 700 mln do spłacenia w tym roku:) nie czytaj takich bull shit'ów
na takie coś wystarczy prolongata, ale trzeba sie znać trochę aby wiedzieć że to nie problem
0
@Kengo
wiadomo tylko katar, ale pięknie widać tego co u nas czasem nie ma, podanie i od razu wybiegnięcie, ruch aby kolega co dostał piłkę miał od razu możliwość rozegrania piłki:)
pięknie się to ogląda i chyba jak na tamtą skalę xavi ma sukcesy w tej lidze:)
1
mówiło się że liga niemożliwa a na ten moment zostało 9 pkt + bezpośredni mecz
trzeba walczyć, a po sezonie wzmocnienia na pozycjach tam gdzie największe potrzeby są czyli ŚO, ŚPD, LO, napastnik - i o ile pozostałe to fajnie jakby były darmowe wzmocnienia to mam nadzieję i wiarę że z Laportą u steru będzie to Haaland na 9:)
0
@Jacu327
po pierwsze 3 sprawy
1) laporta
2) haaland wg doeneisień mediów chce do barcelony
3) kasa zawsze się znajdzie- nowy kredyt, sprzedaż coutinho/griezmann i innych
mówię ci że on trafi do Barcelony:)
0
@marian_konopka
ten koleś to mem ocenia zawodnika co jest tutaj pół roku z tymi co byli 3-4 lata:) ja wysiadam:)
0
@Jacu327
ja właśnie słyszałem że haaland bardziej prawdopodobne ze przejdzie do barcelony:)
0
@pax
Sam pisałeś mi personalne wstawki wiec po raz kolejny się pieknie sam orasz:)
Dzieki:) brawo ty samemu tak się linczujsc.
Cały czas masz jakieś dziwne zakrzywianie rzeczywistości.
To wygrali z tym juve mecz czy nie bo wg faktów tak.
Dobierasz sobie zespoły z top wg własnego widzimisię i mecze o coś. Mecz o superpuchsr x Bilbao to juz mecz o cod ale ligowe z nimi nie ma znaczenia:-p smieszny jestes. Tak jak i te twoje pozal się boxe analizy.
Także statystyka 3 mecze z topem a 19 z resztą możesz sobie w swoje bajki włożyć.
A apropo meczow o nic obecnie zostało już tylko 9 punktów do Atletico:)
A gdyby nie te mecze z tak zwanym dolem jak cadiz, Alves byłoby zdecydowanie mniej:)
Zegnam bo za dużo mojego drogiego czasu na ciebie straciłem. Ale nie martw się nie wystawie ci rachunku:)
0
@fart
a umiesz czytać?
ja napsiałem ze teoretycznie gdyby nie kontuzja byłoby w wyjściowej jedenastce 2 nowych obronców - dest i araujo
nie da się od razy wymienić całej 4 obrońców
2
@itmustbejoke
już nie przesadzajmy gdyby nie kontuzja byłoby 2 nowych araujo i dest
pech chciał ze araujo nie mógł grać
w rok nie wymieni się całej obrony
0
" Ponadto Barça dała sobie strzelić już 40 goli, a w trzech rozgrywkach w omawianym okresie traciła mniej bramek w całej kampanii."
ktoś może wytłumaczyć co w tym zdaniu autor miał na myśli?
0
@pax
rozumiem że z topowymi drużynami my graliśmy w pełnych składach i nie mamy problemów z kontuzjami w tym sezonie
widze ciągle ciezko ci napisać że koeman nie przegrał wszystkich meczów z TOPem
skończ człowieku bo jesteś śmieszny i żenujący
0
@pax
juve wyszło rezerwami - weź przestań mnie rozśmieszać człowieku
może jeszcze juniorami haha:) dobre:) ty na bieżąco o zmyślasz czy już masz gotowe takie dyrdymały?
uwielbiam internetowych znawców co wmawiają komuś że coś powiedział
gdzie napisałem że Koeman radzi sobie z topowymi drużynami?
napisałem tylko że nie prawdą jest że wszystkie mecze przegrał z takimi drużynami bo to jest fakt
i jeśli z tym dyskutujesz to słabo to świadczy o twojej inteligencji
ps. zmień dostawce statystyk bo nawet na głównej jest ze Pedri miał 3 odbiory:)
1
@Yosemite
o ja pierdziele gorsze wylewy niż u nas, popełniajac takie dziecinne błedy nie mozna awansować
jednak klucz do sukcesu to dobra obronna
0
@Ingiel
proste znów 1
info w 1 - fałsz
info w 2 - prawda
info w 3 - fałsz
3
@Ingiel
1 banał
0
@Encore
no sorry ale poleciałeś mocno, alba to jest dobry piłakrz, pique też, de jong, pedri
jaki klub nie chaiłby miec w składzie giezmanna czy dembele
my z takim składem musi podjac walkę,p rzegrać można ale trzeba pokazać walkę
są braki SO, DPS, napastnik, ale mimo wszystko z tym skałdem można oczekiwać wiecej
popatrz na psg
kurzawa- solidny, nigdy nie top
marquinos- top
kimpembe-solidny przeictniak
florezni- no sorry to tez nie jest top, tylko pilkarz jakich wiele
paredes-to samo dobrym, nic poza to
veratti- TOP
GUEYE- przecietniak
mbappe-TOP
icardi- dobry, ale nawet nie top 10 napastników na świecie, nie wiem czy top 20
kean-to samo jak wyzej
czy to tak mocarny skład w porównaniu z nami? nie sadzę
0
@pax @Janiama
zgadzam się z @Janiama ze pedri to piłkarz na już, a pax jak zwykle wybiórcza pamięć
mam przypomnieć jak wyglądał pedri w pierwszym meczu z juve? czy znów nie pasuje do teorii
to samo wczoraj - wg mnie zagrał na tle całego zespołu dobrze, stworzył griezmanowi setkę, wybił piłkę lecącą do bramki, sporo odbiorów
2
@Janiama
ŚO, DPŚ i napastnik to mus, do tego porządny zmiennik na LO
moje marzenia Garcia, wijnaldum, bernat, haaland - sądzę że realne marzenia
0
@Janiama
absolutnie się zgadzam, brakuje u nas agresji, zadzirności, i wybiegania
pedri dostaje piłkę dolatują do niego, zabierają mu czesto agresywnie, śedzia nie reaguje ale w tym momencie konieczny jest taki ktos jak davids, co za chwilę z barka ściągnie kolesia i zabierze piłkę, raz to bedzie z faulem, drugi raz bez faulu ale troche wyprostuje kolesia
druga sprawa że musi byc wieksze wybieganie - podajesz wybiergasz na pozycje a nie sie chowasz, tak aby kolega mial gdzie podać, a u nas mam wrazenei sie kryja, niech kolega sobie radzi
czemu tak rzadko wczoraj szanowaliśmy pilke, my mielibysmy pilke to mniej miałby ja PSG, wiec jak ci nie idzie to trzeba uspokoic gre, nie szarpac sie z rywalem tylko uspokoic i podyktowac swoje tempo meczu
a nasi sie szarapli gdzie PSG ma bardzo szybkich graczy
ludzie to nie jest tak że my mamy słabych piłkarzy bardzo, no kur..szanujmy się, ale czegos brakuje, na pewno szybkiego i twarego SPD, na pewno klasycznej 9, na pewno dobrego stopera
3
@BarcaInfo
wszytsko oki ale on ogrywa młodych ile się da - pedri, dest, araujo - on ich wrzucił do pierwszego składu, tak sami fati na stałe
fakt mógł grać za busi moriba wczoraj - też bym tak wolał, mam nadziej ze ten mecz busiego to byl jego gwóźdź do trumny
ale fakt jest taki ze nie mamy w tym momencie wartościowych zmienników młodych poza tymi co wystąpili
0
@pax
widze lubisz sobie dopowiadac
jaki strzał w stopę?
co za różnica czy 2 porażki czy 2 porażki i remis w lidze? żadna różnica, liczy się tylko zwycięstwo