2

przełamałem się obejrzałem mecz - miałem nie oglądać
kilka rzeczy


1) komentatorzy na polsat premium - ja pierdziele przecież ich nie da się słuchać, w pierwszej połowie wyglądaliśmy całkiem oki, a oni tylko zachwyty na PSG i ze ten słaby rezultat dla nas (wtedy było 1:1)
a najlepsze mieli już powiedzieć że PSG miało lepsze okazje w pierwszej połowie ale złapali się za język (bo były powtórki szans griezmanna i dembele) i tylko stwierdzili tylko że PSG bylo lepsze


2) u nas piłkarze muszą jeszcze mentalnie się podnieść, ale to może kwestia odejścia kilku zawodników- busi, alba


3) my momentami mamy problem z walecznością i zadziornością, wszystkie piłki stykowe były po stronie PSG, z tego robiła się przewaga, za szybko momentami traciliśmy piłkę, a jak się już straciło to trzeba było pokazać zadziorność i sfaulować, Barcelonie przydałby sie w tym momenice taki ktoś jak Davids za busiego w środku pola


4) my ciągle nie nauczyliśmy się bronić - momentami biegają jak kurczaki we mgle- doskakują w 2,3 na jednego a ten podaje do innego zawodnika, albo co lepsza drepczą, a defensywa to podstawa sukcesów


5) brakuje nam strzelców - bo i dembele i griezmann z tego co mieli powinni strzelić 1 bramkę


6) kto mi się wczoraj podobał - o dziwo zmiennicy- trincao i puig któy biegał jak szalony, czasami bez składu ale odzyskiwał piłkę, a z pierwszego składu pedri ale był osamotniony





no cóż trzeba podnieść głowy - dużo pracy przed nami, fajną mamy młodzież ale nie mamy jeszcze gotowej drużyny, bo momentami wyglądaliśmy jak osobne elementy układanki, musimy się nauczyć też bronić zastawiając szyki


pierwsza połowa oki, druga do zapomnienia i analizy

koeman to dobry trener na rewolucje która w zespole nastepuje - bo już dużą część trzonu tworzą młodzi zawodnicy - araujo, dest, de jong, pedri, dembele i fati jak wróci po kontuzji
jest jeszcze puig, któremu za waleczność dawałbym szanse - kurde wczoraj tym bieganiem i czesto skutecznymi odbiorami mi zaimponował

niestety jednak jak tak beda wygladac kolejne mecze z realem, ateltico, psg gdzie nie tworzymy zespołu to po sezonie odejdzie

i jeszcze jedna uwaga - czemu momentami tak krótko trzymaliśmy piłkę, to było żenujące, doskakiwał ktoś do naszego zawodnika a ten ją tracił bo nie miał do kogo podać - za mało ruchu było, za mało waleczności, tak się nie da wygrywać na takim poziomie

0

@pax
a sevilla kiedy ostatnio była w pierwszej 3 w lidze?
ale już ich zaliczasz do topowych bo tak ci pasuje
spoko, brawo ty

idąc twoim tokiem rozumowania to jak wygramy z hamburg to mam sie cieszyc bo byli kiedyś mistrzami Niemiec i wygrali nawet LM:)

szkoda z tobą gadać bo prezentujesz żenujący poziom dyskusji, zresztą jak zwykle

podajesz tylko to co ci pasuje, a jak coś wchodzi do schematu i nie pasuje to już pomijasz
narka

1

@Lisek
no tak tylko w ten sposób są 2 transmisje naraz, fakt 19 to wczesna godzina
ale jeden mecz o 20 drugi o 21 już byłoby lepiej, jeden cały mecz + cała połowa drugiego:) tak mi się przynajmniej wydaje
oczywiście można też oglądać na 2 ekranach ale to jakoś tak dziwnie i nie skupia sie człowiek na jednym meczu

0

@pax
jeśli drużyny z topu definiujesz jako tylko sevilla, real, atletico to gratuluje

dla mnie to jeszcze villarreal i sociedad, a nawet bilbao bo te drużyny najczęściej przewijaja sie w czołówce LaLiga, pucharze króla

co villarreal nie pasuje do twojej terii bo ich rozbiliśmy 4-0:)
pewnie tak to już nie drużyna z topu

żenada takie wymówki

Villarreal
wg twojej teorii w ostatniej dekadzie 2 razy 4 miejsce, 3 razy 5 miejsce, uwaga raz drugie miejsce

to chyba można o nich mówić jako drużyna z topu la liga, w europie też zaznaczyli w tym czasie swoją obecność

fakt jest taki że z juve wygraliśmy jeden mecz i to jest fakt
rywalizacje o co? o pierwsze miejsce w grupie? no tak? fajnie mieć pierwsze miejsce ale generalnie z drugiego też mozna zdobyć LM spokojnie:)

a co do valenci i deportivo - zbijam się z ciebei bo upatrzyłeś sobie nie wiem czemu argument z ostatnią dekadą, to czemu nie z ostatnim 20 leciem:) wtedy valencia i deportivo rzadziło

a kiedy to sociedad było w czołówce - po pierwszej kolejce - nie było z 3-4 kolejki na pierwszym miesjcu, do chyba 12-13 kolejki było w pierwszej 3, obecnie 5 miejsce - więc sądzę że to dobry zespół i nie ma znaczenia na którym meijscu był z lat temu, w tym sezonie to groźny rywal
chyba widzisz różnicę miedzy nimi a granada co kolejkę moze 2 było liderem a potem zniknęło

spoko nie przyjmujesz argumentu o sociedad to spójrz na villarreal - tutaj i historia i obecny sezon świadczy że to zespół z topu, który waha się miedzy 4-6 miejsce w lidze z przebłyskiem na 2 miejsce

ale wiem wygraliśmy 4-0 :) nie pasuje to teorii

bez odbioru

0

@fcb710
no to spoko, ja Kielce ale niedługo Wola Kopcowa to 5 km od Kielc:) najlepiej w finale LM z naszymi:)

0

@piotrek1315
luz to był post dla rozluźnienia atmosfery:)

1

@Yosemite
abstrahując już od pieknego przyjęcia i wykonczenia akcji przez Bergkampa to Ian wright tak porobił kolesia z boku ze ten chciał położyć się na murawie:-p?
nie widziałem go nigdy w akcji ale chyba tam w Arsenalu to mała legenda

a co do Bergkampa - dla mnie to on zawsze bedzie się kojarzył z tą bramką


2

@Japonk
trochę tak, ale z drugiej strony on panoszy się jakby był lepszy a nie jest:) co by nie mówić w XXI wieku znaczymy więcej w piłce
strasznie nie lubie jak ktoś wciska nos w nie swoje sprawy jak ten Niemiec
pozdro

6

ktoś wie jakie będą wymówki malkontentów tej strony jak wygramy dziś z PSG

ja obstawiam
1) bo nie grał Neymar, analogicznie jak nie grał CR7 w pierwszym meczu z Juve - ten mecz sie nie liczy, trzeba odwołać:)
2) bo pochetino nie zdążył ułożyć zespołu
3) bo mieliśmy szczęścię, a De jong w ogóle nic nie gra a Koeman się nie zna

tak z humorem aby rozluźnić atmosferę:)

1

@pax

to rozumiem że jak wygramy z valencia czy deportivo la coruna to mam sie podniecać to to mocne zespoły i w XXI wieku były mistrzami Hiszpanii idąc twoim tokiem rozumowania i ile razy były na podium w Lidze

liczy się to co jest tu i teraz a sociedad w tym sezonie to dobry zespół a w lidze w tamtym momencie był to zespół bardzo dobry

pytam jeszcze raz czy wygraliśmy mecz z juve? - wygraliśmy tutaj nie ma żadnych podtekstów wynik był jasny 2:0

nie jest wiec tak ze nic nie wygrywamy z mocniejszymi zespołami
ligę to wygrywa się regularnością z atletico, realem i sevilla stracilismy 8 pkt
z pozostała resztą 12 PKT!!!

nie pisałem nigdzie że nam świetnie idzie z dobrymi zespołami, ale pisanie że nic nie wygraliśmy z TOP-em jest zwykłym zakłamaniem, albo wybiórczym patrzeniem na sprawę - gdzie w jednym meczu bilbao jest TOPem w drugim nie, gdzie w jednym meczu Juve jest TOPem w drugim nie


4

@YeastMoss
merytoryczną odpowiedź dał ci klub - messi generuje więcej kasy niż kosztuje
a rummenigge niech lepiej pilnuje swojego klubu

1

@Japonk
rumenige to niezły bóc jest, niech on lepiej pilnuje swojego klubu bo pewnie tak samo zaśmiał się po wczorajszym meczu z Arminia

a nawiązałem tylko do twojej odpowiedzi na czyjs post tutaj - jeśli chodzi o puchary

1

Barcelona - PSG 3:1

1

ciekawe czy się zaśmiał jak zobaczył wczorajszy wynik meczu z Arminia:)
3-3 bo ja się zaśmiałem:)

1

@Japonk
czyli ostatnie 20 lat 3xLM
my 4, to chyba aż takim kozakiem nie jest aby się śmiać + do tego gramy w lepszej lidze:)

0

@pax
to topowe zespoły to top4 tylko? no sorry ale sociedad w ostatnich latach to mocny zespół, stad udział w LE, stad fianł PK - może wygrany
w tamtym momencie byli pierwsi albo drudzy w lidze

ale o tym czy ktoś jest mocny nie świdcza tylko wyniki z mocnymi drużynami tylko całokształt - bo mistrza można zdobyć wygrywajac tylko z zespołami spoza czołówki, tak jak można wygraz z zespołami z czołówki i bronić się przed spadkiem

tylko mecze ligowe są ważniejsze niż SPH, zdobycie SPH nic nie daje a wysokie meijsce w tabeli już tak - udział w LM, prestiż
nie zgadzam sie wiec kompletnie że wygrane mecze ligowe z bilbao nic nie dały bo dały bardzo dużo

ale z juve też jeden meczy wygraliśmy a o tym nie rozmawiamy bo to już nie wygodne do teorii niektórych tutaj

widzę włącza się niektórym tutaj typowe polskie narzekanie

strata w lidze spora bo 8 pkt na ten moment, ale jak komus pisałem już tu niedłuego mecze ateltico-real, barcelona -ateltico, rela-barcelona i to beda mecze gdzie można wszystko wygrac lub przegrać w przypadku ateltico bo 2 porazki bardzo pokrzyzują im plany co jest bardzo możliwe

ja ocenię zespół po sezonie i raczej gówniany SPH nie będzie miał wpływy na ocenę

0

@pax
do meczu z nami Sociedad wydaje mi się że był liderem tabeli, w najgorsszym wypadku viceliderem bo kojarze że nawet komentatorzy tak mówili - jeśli mieli 2 mecze wiecej niż ateltico to byli wtedy liderem

fakt jest że był to wtedy zespół z topu

0

@Rewolucja123
tak pech, przypadek

daj spokój

śmieszne są te wasze pseudo analizy

1

@Rewolucja123
jak się nie ustawiła dobrze jak był spalony? był spalony tzn że dobrze pilnowali swojego ustawienia względem niego

no tak pech:) dobre wszystko co złe u przeciwnika to pech

człowieku o czym ty gadasz
kończę bo szkoda czasu na ciebie

1

@Rewolucja123
ale obrona może się ustawić tak aby łapać strzelca na spalonym, wiesz o tym że to działa w 2 strony
skoro łapali go na spalone to znaczy że się dobrze ustawiali
spalony to nie okazja bramkowa
tak mieli mecz pod kontrolą - nawet w naszej tv to mówili


0

@Rewolucja123
no jak dla ciebie de jong sie nie rozwinął to nie mamy o czym rozmawiać, jego oceny fachowców mówią jednak co innego

0

@Borneo
w 100% się zgadzam, mimo przeciwności są jakieś symptomy dobrego zespołu

2

@Rewolucja123
pedri, araujo, rozwinął skrzydła de jonga, do tego fati, dembele który wreszcie sie odnalazł i sprowadził młodego desta

no jednak diametralnie odmłodził nam skład

0

@Rewolucja123
ale maja szanse na PK za 2020 rok, graja w LE, no słaby zespół to to też nie jest

0

@arasz1819
dokładnie nagle lider tabeli to nie jest top:)

1

@Rewolucja123
a spalone to okazje bramkowe? licza sie w jakichkolwiek statsytykach? od kiedy?
to jest błąd strzelca, może jakby był w linii nawet by nie miał takiej okazji - kończe tą dyskusje skoro gadamy już o szansach ze spalonych

0

@pax
jak nie jest dobrze? półfinał PK, 1/8 LM ciągle w grze, 2 miejsce w lidze z perspektywami i ciagle walka o mistrza

3 transfery (z czego on z tych co chciał dostał tylko dest) a o kogo jeszcze prosił - depay, wijnaldum, garcia a dostał wielkie nic

0

@Rewolucja123
to były te spalone czy nie

były, od kiedy to spalone zalicza sie do okazji bramkowych? spalony to spalony, koniec gdybania, fakty sa takie ze ten meczy był pod kontolą i moglismy spokojnie go wygrac 3/4-0

0

@Rewolucja123
ale zagrało też 1 z 4 podstawowych obronców, w meczu gdzietrsacilismy 2 bramki po bledach obroncy widac ze miało to znacznie

ale czy koeman nie mówi o tych problemach - nie chciał depay, garcia, wijnadlum a co dostał nic

1

@Rewolucja123
nie no spoko a my z sevilla w PK nie mieliśmy problemów kadrowych?
no..kur..jak już umniejszamy wygranej z Juve to może bądźmy tacy sami wobec porażek

w wygranej 2:0 z juve były problemy? ty ogladałeś ten mecz? chyba zęby strzelić wiecej bramek bo mogliśmy ten meczy wygrać z 3 albo 4 do zera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?