- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
2
przełamałem się obejrzałem mecz - miałem nie oglądać
kilka rzeczy
1) komentatorzy na polsat premium - ja pierdziele przecież ich nie da się słuchać, w pierwszej połowie wyglądaliśmy całkiem oki, a oni tylko zachwyty na PSG i ze ten słaby rezultat dla nas (wtedy było 1:1)
a najlepsze mieli już powiedzieć że PSG miało lepsze okazje w pierwszej połowie ale złapali się za język (bo były powtórki szans griezmanna i dembele) i tylko stwierdzili tylko że PSG bylo lepsze
2) u nas piłkarze muszą jeszcze mentalnie się podnieść, ale to może kwestia odejścia kilku zawodników- busi, alba
3) my momentami mamy problem z walecznością i zadziornością, wszystkie piłki stykowe były po stronie PSG, z tego robiła się przewaga, za szybko momentami traciliśmy piłkę, a jak się już straciło to trzeba było pokazać zadziorność i sfaulować, Barcelonie przydałby sie w tym momenice taki ktoś jak Davids za busiego w środku pola
4) my ciągle nie nauczyliśmy się bronić - momentami biegają jak kurczaki we mgle- doskakują w 2,3 na jednego a ten podaje do innego zawodnika, albo co lepsza drepczą, a defensywa to podstawa sukcesów
5) brakuje nam strzelców - bo i dembele i griezmann z tego co mieli powinni strzelić 1 bramkę
6) kto mi się wczoraj podobał - o dziwo zmiennicy- trincao i puig któy biegał jak szalony, czasami bez składu ale odzyskiwał piłkę, a z pierwszego składu pedri ale był osamotniony
no cóż trzeba podnieść głowy - dużo pracy przed nami, fajną mamy młodzież ale nie mamy jeszcze gotowej drużyny, bo momentami wyglądaliśmy jak osobne elementy układanki, musimy się nauczyć też bronić zastawiając szyki
pierwsza połowa oki, druga do zapomnienia i analizy
koeman to dobry trener na rewolucje która w zespole nastepuje - bo już dużą część trzonu tworzą młodzi zawodnicy - araujo, dest, de jong, pedri, dembele i fati jak wróci po kontuzji
jest jeszcze puig, któremu za waleczność dawałbym szanse - kurde wczoraj tym bieganiem i czesto skutecznymi odbiorami mi zaimponował
niestety jednak jak tak beda wygladac kolejne mecze z realem, ateltico, psg gdzie nie tworzymy zespołu to po sezonie odejdzie
i jeszcze jedna uwaga - czemu momentami tak krótko trzymaliśmy piłkę, to było żenujące, doskakiwał ktoś do naszego zawodnika a ten ją tracił bo nie miał do kogo podać - za mało ruchu było, za mało waleczności, tak się nie da wygrywać na takim poziomie