lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY
DOKŁADNIE
0
@Azi
"2) omijania pojazdu, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu;"
na filmiku mamy omijanie
twoje słowa:
@Azi " Oj kolego. Jak nie wyprzedzał jak na prawym pasie auto stoi a ten ktoś jedzie? "
Tak jak widać sam nie znasz przepisów a innych się czepiasz!!!
brawo popełniłem błąd, źle sformułowałem - powinienem ci napisać że wyprzedzanie to jak ktoś wyprzedza kogoś kto też jedzie w tym samym kierunku, może chciałem też tu uwidocznić że koleś nie gnał jak debil i wyprzedzał samochodu jak popadnie, ale popełnił duży błąd bo ominął samochód co się zatrzymał
żegnam, masz dowód jesteś hipokrytą
przyznać się do błędu to nie wstyd
1
@Azi
nie udawaj teraz greka
sam powiedziałeś że było wyprzedzanie a na obrazku mamy do czynienia z omijaniem, a mi zarzucałeś nieznajomość przepisów
poza tym ja nie bronie nigdzie kierowcy, ale podkreślam tez bezmyślność przechodniów - to chyba w ich interesie jest ich bezpieczeństwo
na jednym aucie 260 tys. od nowości, na drugim niedawno 2 tys, na liczniku ostatnio mi się pojawiło - nie sa to kosmiczne liczby ale 15 lat prawka (okazjonalnie autem znajomych na trasie WRO-CK itp.) w tym 10 własnymi autami ciężko nazwac mnie niedzielnym kierowca choć wiem ze sa co jezdza i 40-50 albo i wiecej rocznie
1
@Azi
jak widać sam nie wiesz na czym polega wyprzedzanie:) masz filmik, wysłałem ci przepis.
doucz się
to moja ostatnia odpowiedź bo ziejesz hipokryzją
jak ktoś nie miał stłuczki to raczej jest dobrym kierowcą, bo lepiej dobrze jeździć niż udawać mędrca przepisów i mieć masę stłuczek - ale przecież się zna przepisy
żegnam
2
@Azi
od 15 lat prawko, zero stłuczkę, ani jednego punkty karnego ale ty internetowy znawco lepiej wiesz, kto jest jakim kierowcą:-p
zresztą kończąc wątek internetowy znawco przepisów w tym wypadku to było omijanie a nie wyprzedzanie, bo tamten koleś obok stał, ale fajnie się tak najeżdża i ocenia innych
https://jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl/k10/informacje/wiadomosci/279453,Wyprzedzanie-omijanie-iwymijanie-na-pasach.html
żenujący jesteś
0
Komentarz usunięty
0
@Nano22
dokładnie o tym mówię
0
@Azi
a czy ja napisałem że nie popełnił błędu? ciemno szarówka i za późno zareagował
błąd jego, ale uwazam ze przechodnie dla wlasnego zdrowia mogli uniknac jego bledu - liczy sie zdrowie a nie to kto ma racje
ty jesteś jakiś chyba przewrażliwiony
mam i pewnie na dodatek mam lepsze auta niż ty:)
znalazł się samozwańczy autorytet oceniający czy ktoś może mieć prawko czy nie
i jeszcze sugerujący że ktoś coś powiedział
bez odbioru bo szkoda czasu na ciebie
0
@Azi
dla mnie wyprzedzanie to jak ktoś wyprzedza z premedytacja kogos,a tu minał, nawet nie minął bo nie zdąrzył minac samochód który sie zatrzymał na pasach
2
@Azi
chyba trochę przesadzasz, popełnił duży błąd, to fakt, ale jestem w stanei uwierzyc ze koles zrobil to nieswiadomie, sekunde za późno spostrzegł przechodniów, za ten błąd bedzie dla niego bolesny wiadomo
ale nie są to przypadki osób co wyperdzaja na pasach z premedytacja, czy zmienja pasy aby ominąc kogos stojacego przed pasami itp.
2
@Azi
ale on nie wyprzedał nikogo, jechał innym pasem
jego błąd wiadomo, ale mógł to zrobic nieswiadomie patrzac jakie były warunki
8
@Nano22
w pełni się zgadzam, koleś za późno zareagował i wiadomo jego wina, ale to jak przechodzą piesi to dramat
ja swoje dzieci uczę, właściwie to tylko córkę bo młody jeszcze za młody że może przechodzić na zielonym ale jak tylko jest pewna ze nic nie jedzie, kij mnie obchodzi czy kierowca jedzie bo popełnił błąd, czy jest debilem, nie chce się potem nad tym zastanawiać
mam nadzieję że w szkołach też mówią zielone ale sprawdź czy nic nie jedzie
0
@Miszcz Textu FCB
podasz link gdzie jest ten zakład?
1
@NaFazieHitman
ZARYZYKUJE:)
5
@Miszcz Textu FCB
to wchodze na barcelone za 2,45:)
0
@kempnou
wreszcie ma liczby:) i to bardzo cieszy, mam nadzieję że to początek bardzo dobrej tendencji; ja też chce aby został bo to bardzo dobry piłkarz i mam nadziej ze utrzyma ten poziom
0
Brain Brobbey wychowanek Ajaxu, nie dogadał się w sprawie nowego kontraktu i odchodzi po sezonie
wg mnie duży talent ale chyba jego agent Raiola mu zaszkodzi takimi decyzjami, no szkoda, na razie nie jest to piłkarz też na Barcelonę, dlatego chciałem go zobaczyć jeszcze 1/2 lata w Ajaxie aby zobaczyc jak sie ukształtuje
ciekawe gdzie pójdzie?
0
@messi564
gra coraz lepiej:) j cały czas na niego czekam, ale widać że głowa chyba pomału dojeżdża, miał wczoraj chłopak pecha, ale sądzę że los się do niego odwróci
ja go widzę w kadrze na następny sezon:)
1
@MesQueUnClub96
kurde byłoby słabo, bo fajnie sie wkomponował, to byłaby szansa dla brobbey na więcej gry z drugiej strony:)
0
@tbas
ale w tym sezonie wygrywaliśmy też z takimi zespołami - villarreal, bilbao, juventus, sociedad (jak jeszcze był liderem)
poza tym w lidze ważne że wygyrwają - z sevilla czy granada w lidze punty liczy się tak samo - 3
wiadomo to nie jest jeszcze gotowy zespół, z PSG może być różnie (jak dla mnie szanse 50/50) ale widać fajny zalążek
przydałoby się go udokumentować Pucharem Hiszpanii i walką do końca o mistrza Hiszpanii:)
2
@Dominx
dobrze dziadowi
0
@Ghotti
no widzisz nie wiedziałem:) ale co tam wczoraj chciałem sobie sprawic prezent:)
1
@VamosGirl
trzeba przede wszystkim wygrać Puchar Hiszpanii, w lidze walczyć do końca o mistrza, a w LM zagrać dobrze i się zaprezentować - sądzę ze stać ich na wyeliminowanie PSG, ale jak będzie zobaczymy
obrona zdecydowanie czekam na Pique
a rewolucja tak mamy wreszcie pomoc - de jong, pedri, brakuje tylko tego 3, czyli DPŚ
atak- griezmann, messi, dembele tez wyglada solidnie
transfery w lato konieczne - ale najelpeije te darmowe- garcia, depay, wijnaldum/alaba, emerson
5
możecie mówić co chcecie ale Granda i Bilbao to nie są słabe drużyny, a udało się nam z nimi wygrać, więc nie jest tak że ogrywaliśmy tylko słabeuszy ostatnio
0
@Ghotti
to rzeczywiście niezle promo było:) jakby coś takiego było daj znać:)
0
@Ghotti
a ile wtedy wczoraj było %? wczoraj na ta bluzę ca. 29%:) także spoko
i tak bym ją kupił ale zawsze cieszy 100 PLN w kieszeni więcej:)
2
@Ghotti
też nie pamiętam:) a obrona w tym sezonie rzeczyiście mnóstwo blędów ale takich juniorskich, zreszta bramkarze też, jakby nie one to byłoby jakieś +6/8 punktów w lidze spokojnie
ale cieszy że zespół wreszcie zaczyna wyglądać:)
0
Tomas Soucek - co o nim sądzicie? już w meczach z nami w Slavii wyglądał fajnie a teraz szaleje w West Ham:)
1
nie wiem czy na wszystkie rzeczy na Nike.com jest promocja ale ja kupiłem wczoraj ca. 100 PLN taniej taką fajną bluzę
https://www.nike.com/pl/t/meska-dresowa-bluza-pilkarska-fc-barcelona-qnPgRP/CI9248-012
polecam:)
1
jak po takim meczu Greizmann nie będzie miał 10 - 2gole, 2 asysty to ja zwątpię w ludzie na tej stornie kompletnie
chcieliście liczby griezmann ma liczby od stycznia
co do zespołu, mega mecz, wreszcie pokazali jaja i charakter, super mentalnie może też zespół sie zbudować po takim meczu
nadal potrzebny ŚO i ŚPD, ale to transfery na przyszły sezon, teraz z utęsknieniem czekam na Pique
nawet Alba się wczoraj nie obsrał:)
teraz po takim meczu trzeba ten puchar zdobyć:)
w niedziele dałbym odpocząć 2 piłkarzom - de jong, griezmann
w ich miejsce trincao i pijanic
Visca el Barca:)!