lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chosenone
do tego że wyolbrzymiasz, uwierz mi są osoby co płacą składki zdrowotne po kilka tysięcy miesięcznie
a z twojej jakie argumenty bo ty tak napiszesz
wiesz co można nawet nie iść do szpitala a zachorować na coś na co lek jest nierefudowany (a kosztuje miliony) i potem są zbiórki u jaworowicz albo w innym źródle - pytanie tylko po co wtedy te składki
nieważne, kolega wyżej napisał rację prywatne ubezpieczenie to jedyne słuszne wyjście - ale uwaga dla tych co sami zadeklarują i wtedy składek nie płacą
znów jakieś osobiste wycieczki
zero klasy prezentujesz
szkoda gadać
ja kończę
0
@chosenone
to nie była wojenka tylko prawda, bo tylko na tej stacji pokazują że jest super i dają
skoro piszesz ze daja to widocznie ją ogladasz, a potem po swoich znajomych mówisz sam że jednak już nie dają
bez odbioru
0
@chosenone
haha:) tak jasne dobre, panu jasnowidzowi już podziękujemy
1
@Kapitan_SW
kibicuje abyś szybko wrócił do normalności, albo twój pracodawca zrobił jedyną słuszną rzecz i się otworzył
5
@VamosRakieta
duzo osób tu się wyśmiewało że w tym maratonie nie zdobedziemy wiele punktów, a my tak naprawde wszystkei mecze wyjazdowe w lidze wygralismy, suerpuchar trudno
dla mnie wazny puchar króla i liga
ja nie widze ustawianai zespołu bez araujo, de jong, pedri - mamy wreszcie dobrych zawodników na tych pozycjach:)
0
@Kapitan_SW
w jakiej branży pracujesz?
współczuję ci, mam nadzieję że obrońcy restrykcji tu na stronie zwrócą ci kasę
masakra
1
@Quavosk
w 100% się zgadzam, przykre ale prawdziwe
nie powinno to jednak powodować niszczenia życia nic nie winnym osobom
0
@chosenone
a skad wiesz ile on płaci miesięcznie ubezpieczenia? jak jest uzależnione od dochodu? jasnowidz?
0
@chosenone
czyli sam piszesz to co ja, dostali wtedy, a teraz nie dostali i byli zmuszeni otworzyć
masz jakiś problem ze sobą? po co zaczynasz jakieś prywatne wstawki?
zero klasy
0
@Bagsik88
sprawdź stronę i historię artykułów;
to udowodnij że się nie znam:) rzucasz oskarżenie to daj dowód jak tak kozakujesz:)
widzę lubisz się kłócić pomimo że nie masz racji
0
@Bagsik88
przecież było spotkanie ostatnio na którym podobno mówił że chce garcia już teraz- był nawet artykuł na stronie:)
0
@chosenone
które firmy dostały? jak słuchasz TVP to może i dostały ale w rzeczywistości dostali na wiosne, teraz nic nie dostali a mamy juzprawie luty
zreszta ile to jest 5 tys,. + postojowe?
co to dla restauracji? weź nie rozmieszaj tu ludzi
0
@Fake69
puste słówka, pisze ci jak się ocenia płynność firmy o czym nie masz bladego pojęcia widzę:)
no sorry ale Depay + Garcia to lepsi piłkarze niż Oscar i Duńczyk
dużo lepsi:)
1
@Janiama
w pełni się zgadzam, rzucają często liczbami tyle miliardów na to tyle na to
niech powiedzą ile to jedna firmę - to już wtedy jest śmiech na sali
3
@clyde
życie zaczyna się po 30-stce:) najlepszego
4
@masq
serio? ja mam calkiem odmienne zdanie, walczy stara się ale ma katastrofalen momenty dekoncentracji - np. mecz z sociedad jak uratował go pedri czy z elche gdzie uratował go ter stegen - a takich błedów juniorskich trochę miał, dla mnie za dużo jak na barcelonę
0
@Ghotti
dokładnie:)
1
@tobiasson92
moje miasto:)
0
@Bagsik88
nie widziałęm jego bledów w icty, ale skoro koeman go chce to zakałdam że wiecej wie o naszej obronie niz ty i ja
0
@Fake69
widzę nia miałeś nic do napisania bo nie masz pojęcia o czym mówię to zaczynasz wymyślać:) a czy nie rola kibiców jest zastanawiania sie też kto sie nadaje albo kto nie nadaje do naszego zespołu?
nie rozumiem wiec do czego bijesz "uwielbiam ludzi, którzy liczą nie swoje pieniądze i na dodatek jeszcze je wydają" - jak nie masz nic madrego do powiedzenia to może nie pisz lepiej
nie wiem jak ty, ale ja wspieram nasz klub kupując to koszulki to bluzy, kurtki, itp. pierdoły czy odwiedzając camp nou; jedynie co jeszcze musze sie zebrac, znalezc czas i zapisac do klubu kibica
0
@Bagsik88
popatrz ile mingueza popełnia błędów w obronei karygodnych
ile juz baramek starcilismy albo moglismy stracic ale na szczescie to pedri to ter stegen go uratował
0
@Bagsik88
lepszy to piłkarz niz mingueza, smiem twierdzic ze przy obecnej formei lenglet i zdrowiu umititi grałby w pierwszym składzie
0
@Fake69
tak a wiesz co to są kowenanty? co to jest leverage? jaki sie mierzy płynność finansowa? umiesz czytać sprawozdanie finansowe? wiesz co to wiekowanie?
czy powielasz tylko to co napisza pismaki?
nie jest różowo ale nowy zarzad to ogranie
lepiej grajmy braithwaitami, minguezami, aleniami zobaczymy jak daleko wtedy zajedziemy i jaka bedzie plynnosc bez tytułów czy LM
0
@Janiama
ale on nie powinien składać sie do strzału, problem jest bo koleś ma chyba wolna nogę, u takiego dembele nie widac czy bedzie strzela czy podawał
ja to inaczej widze jak by dobrze podał na wolne pole za noga obroncy na dobiegniecie dla messiego na 1 metr to po pierwsze nikt by mu nie zblokował bo każdy byłby przekonany ze bedzie strzelal i czas do reakcji bylby woloniejszy
zauwaz ze u puig kazdy wiedzial co sie bedzie działo
a takto wysunał by messiemu pilke ktory z nabiegu by tylko przyłozył do siatki
ja takto widzę z tego ustawienia
6
@Janiama
wg mnie na drugim zdjęciu idealnie widać że powinien tą pilke podac do messiego, lekkie podanie za nogi obroncy i messi strzelaby z około 12-13 metrów na praktycznie pusta bramkę
strzelil po prostu słabo - niesty to już kolejna setka na przełamanie której portugalczyk nie wykorzystal
0
@Bobo25
ale my nie musimy wydac teraz ani Euro na niego
kupno nie oznacza wydatku już teraz
choć wg mnie bardziej potrzebny jest depay to uwazam że obaj powinni przyjsc już teraz
ale prawda jest taka ze nic nie wiemy o finansach Barcelony, wyciekają pojedyncze dane - które bez szerszej analizy nic nie dają
0
@maatiixx
tak w tej kwestii jestem mądry:) i nie wstydzę się tego
ale zarządu już nie ma, wiesz o tym, wiec kto niby ma wydawac kase lekka reka
poza tym mówimy o przyjsciu zawodników - a tych za darmo to nie musi sie równac z wydawaniem kasy już teraz - pisze to już którys raz ale nie dotarło widze do ciebie
koszt to nie to samo co wydatek - jasniej chyba nie moge napisac
0
@maatiixx
a ile barcelona ma kasy, ile ma dostępnych środków (wiesz w ogóle co to za pojęcie?), jak jest wartosc ich teoretycznej płynnosci? nie nie wiemy, nic nie wiemy
pozatym przynajmniej garcia teraz nic by nie trzeba placic - nei wiem czy ogarniasz ale koszt a wydatek to zupełnie inne pojecia
depay nawet bardziej teraz potrzebny tez mógłby pewnie przyjsc a płatność nieduza w przyszlosci
tak naprawde na stronie był wrzucony stek niedomówienia, ale wiekszosc osób niefiansnowych podłapała i sie teraz podnieca
0
@Bobo25
na chwilę obecna mamy araujo i tyle
pique wróci w kwietniu - czyli pogra miesiąc
lenglet to parodysta
umititi - ja już nie wiem jak z jego kolanem, dla mnie ciagel znak zapytania
minugueza - jest po prostu za słąby
podsumowując mamy jednego SO na pzoiomie Barcelony zdrowego, 2 na poziomie- jedne sie leczy, drugi nei wiadomo co z kolanem
a Lenglet stał sie niestety bardzo słaby
0
@maatiixx
koleś ogarniam lepiej niż ty pewnie bo umiem w przeciwieństwie do 99% znawców tu czytać dane finansowe:)
pisałem tylko kogo brakuje to że bede musieli odejsc niektórzy też jasne